Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak często czytacie artykuły popularnonaukowe i poszerzacie swoją wiedze?

Polecane posty

Widze ze bardzo dużo wiecie na temat wszelkiego rodzaju zabobonów, takich jak znaki zodiaku i dużo na ten temat dyskutujecie - widać u was prawdziwy pęd do wiedzy o tym, czy osoby spod takiego czy innego znaku są takie i owakie.. Czy to wszystko, na co was stać, czy może poszerzacie też swoją PRAWDZIWĄ wiedze o otaczającym świecie przez czytanie publikacji popularnonaukowych, czy też różnego rodzaju ksiązek z zakresu nauki lub literatury faktu? :) A może macie jakies ciekawe hobby poszerzające wiedze o świecie, które rozwijacie? :) Napiszcie coś o tym, bo jak dotąd nie zauważyłam tutaj takich cech u zbyt wielu ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja wiedziałam, że ten temat nie spotka się z zainteresowaniem :) A gdybym zapytała, czy faceci spod znaku byka są bardziej skłonni do zdrad, albo o rzucanie uroku to byłoby tutaj tyyyyyyle odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam sporo.lnteresuje mnie szeroki zakres psychologii,uzależnienia,rozwój osobisty,duchowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba troche mylisz wiedze popularno-naukowa z astrologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z astrologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ogólnie polecam tobie stronę Misesa, w końcu metalowcy to na wskroś wolnościowcy i w pewnym sensie buntownicy w nudnej skostniałej rzeczywistości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×