Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie do wiary ! istnieja jeszcze normalni faceci !

Polecane posty

Gość gość
Dobre dwóch facetów w łóżku ale miała minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w jego mieszkaniu, oznak istnienia kobiety nie było widać :) kwiatki stały ostatkiem sił jak to u facetów bywa choć wiem, że kobiety też mają takie "zdolności" :P Póki co nie mam podstaw by coś podejrzewać. Gejem nie jest bo raz się pocalowalismy a z gejem raczej nie byłoby na to szans ;) chociaż... Ale nie niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakował ci jego fjut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze pisze się fiu*t przez "i" Po drugie wracaj na lekcje dziecino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia i naiwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo xx Lepiej mieć dzieci i być po rozwodzie wtedy tez się ma duzo czasu na pasje, hobby podróże i rozwijanie się kiedy dzieci akurat są u tatusia i jeszcze do tego ma się pieniążki dodatkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) tak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 lat i dorosłe już dziecko. Mogę robić co chcę, mam czas na swoje pasje. Gdybym miała dopiero teraz zakładać rodzinę, niańczyć małe dziecko do 50 dziękuję, ale nie. A wszystko dzięki mojemu mężczyźnie. Są normalni, potrafią kochać wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję i pewnie że są fajni faceci na świecie, poznałam nie jednego, zależy mu na związku to się nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma małego, ci z małym często tacy emocjonalni, myślą że jak grzeczny to mały nie będzie przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sobie mieć małego. Nie obchodzi mnie to :) nie to jest priorytetem. A z reszta ja jestem wąska i krótka z tego co wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×