Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z osobą BARDZO skupioną na swoim rozwoju

Polecane posty

Gość gość

Poświęcającą każdą możliwą godzinę na naukę i pracę. Macie jakieś doświadczenia? Ja coraz cześciej myślę o wycofaniu się. Czuję się tylko dodatkiem do jaśnie pana, który nawet seks zostawia na ostatnie 15 minut dnia bo wcześniej "nie, bo on po seksie nie będzie w stanie się uczyć". Ja o godzinie 1 w nocy już jestem półprzytomna a on tylko wtedy może, zero spontaniczności by jakoś w weekend w środku dnia czy coś, bo nie wpisuje się to idealniew jego napięty grafik całodniowy. Nie chodzi tu tylko o seks, ale ogólnie o to, że on głównie na sobie się skupia. Przykład jego dnia wolnego, z nielicznymi wyjątkami: - 7 godzin nauki - 1 godzina hobby - 1 godzina sportu - 1 godzina na jedzenie i sklep,takie tam czasami gdzieś wieczorem w weekend wyjdziemy ale to na maks dwie godziny. Często są tekstytypu: "Nie odwiedzajmy w najbliższym czasie mojego brata bo ja mam naukę". On jest po studiach, ma 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty musisz byc na kazde jego zawołanie ? Niech zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie rozumiem facet ambitny? nie napisałaś nic poza sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat czy pracujecie ile jestescie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką żonę. Trzydziestka już za nami, dzieci nie ma, bo kariera, bo się dokształca itd. Wiecznie do późna siedzi i albo pracuje albo się uczy. Ile tak mozna? Mam dość rozmawiania bo to nic nie daje. Jak się kolejnym razem jakaś fajna kobietka mną zainteresuje to już się nie będę opierał. A nawet jak się żadna nie znajdzie to i tak to chyba zakończę. Coraz częściej myślę o rozwodzie, bo niby mam żonę a jakbym nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie jest po prostu odmiana autyzmu? No chyba, że zwykły egoizm, ale to też nie wróży dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrTheGardner
No niestety ale można sie w to bardzo wkręcić może to juz takie ekstremum jest ale wydaje mi się że każdy z nas przechodzi taki okres w życiu kiedy widzi ze może więcej, że chce więcej. A najgorsze/najlepsze że to przynosi rezultaty te dobre jak i te złe. Dlatego moim zdaniem jesli Ci na nim zależy to tylko musisz to przeczekac w samo rozwoju każdy dochod******ońcu do ściany i zrozumienia że nie może być doskonały we wszystkim. W przypadku Twojego faceta to ściana już blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam gadanie. Faceta po prostu przestało kręcić, albo doszedł do wniosku, że szkoda czasu na takie orgazmy, jak do tej pory i się wypiął najzwyczajniej, a ta jeszcze wyjeżdża o skupieniu na rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×