Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Oszołom nie ma poparcia w faktach na to co pisze czy mówi. A ja mam na każdy swój post. x to wskaz to poparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki debil wrzuci wklejke i on ma poparcie no bo co wskazesz zrodlo skad to wrzuciles czy o czym ty bredzisz:D jak ty polowy albo wiecej to nie wiesz co wklejasz i czyje to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jest zwykly idiota ktory sieje zamęt na babskim forum takie cos to sie powinno zlewac chyba ze to dostaje kase za wypisywanie tych bzdet to wtedy trzeba przestac traktowac to powaznie i zwyczjanie obsikac i wysmiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze orange "bohatertsko" poczekało az zniknę i wtedy, równie "bohatersko" zabrało głos. Debilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta Marian Kowalski twierdzi, że Polska nie powinna zawierać sojuszów z USA, ale... z Białorusią. W ten sposób Kowalski do cna obnażył prorosyjskość RN.xFronda.pl nigdy nie miała wątpliwości, w czym interesie leży działalność Ruchu Narodowego. Jak dotąd prorosyjska postawa tego ugrupowania była jednak, choć dająca się zaobserwować, to nieco skrywana, jakby narodowcy nie byli jeszcze pewni, czy mogą ujawnić swój prawdziwy kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę skończmy z tym, to nie prowadzi do niczego dobrego. Stop pigułce śmierci! - mówi w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube, prof. Bogdan Chazan.xOd dziś pigułka śmierci jest dostępna w polskich aptekach. Moga je kupić osoby, które skończyły 15 lat. Pigułka zabija poczęte życie, dlatego dopuszczenie jej do sprzedaży jest formą współczesnego holocaustu dzieci nienarodzonych. xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy rozum śpi,budzi się oszołom shatyn!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowisko Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia w związku z ratyfikacją przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO. xW imieniu 87 organizacji prorodzinnych zrzeszonych w Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia wyrażamy stanowczą dezaprobatę dla ratyfikacji przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO.xArtykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/polska-kraj/135301,to-demontaz-rodziny.htmlxx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszołom nie ma poparcia w faktach na to co pisze czy mówi. A ja mam na każdy swój post. x :D:D:D:D ciekawe czy to sie leczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie wczoraj dykiel pojechala z komorowskim pewnie nie bedzie wiecej zapraszana do tvp1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są choroby i uzależnienia których nie można wyleczyć,leczy je tylko Święta Ziemia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oszołom nie ma poparcia w faktach na to co pisze czy mówi.A ja mam na każdy swój post.xsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifciekawe czy to sie leczyxxxFaktów mających oparcie w rzeczywistości się nie leczy i tylko takimi posługują się ludzie dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Są choroby i uzależnienia których nie można wyleczyć,leczy je tylko Święta Ziemia xxxMyślisz, że omamistę nic już nie uleczy z podawania faktów ze swojego omamu i w zwiazku z tym brakiem uzasadnień dla własnych słow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakich faktow moze bys w koncu je przytoczyl a nie tylko wyglaszal mowy ze je wyglosisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ladnie wczoraj dykiel pojechala z komorowskim pewnie nie bedzie wiecej zapraszana do tvp1xxNie wiem czy ładnie ale na pewno głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejnie wklejki to nie jest zaden fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale jakich faktow moze bys w koncu je przytoczyl a nie tylko wyglaszal mowy ze je wyglosiszxxBardzo prosze.Wine za bałagan w lotnictwie i w efekcie katastrofę pod Smolenskiem ponosi Błasik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupio bo nie po twojej mysli no ale przeciez ty nie glosowales na PO i bronka i nawet ich nie popierasz:D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz to też w postach:Shatyn dziś Shatyn dziś Shatyn dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wine za bałagan w lotnictwie i w efekcie katastrofę pod Smolenskiem ponosi Błasik . x to juz nie Jaroslaw Kaczynski albo Lech Kaczynski ? to general ponosi wine za katastrofe od kiedy to tak :D? a skad ten fakt ? z wyborczej czy z onetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś glupio bo nie po twojej mysli no ale przeciez ty nie glosowales na PO i bronka i nawet ich nie popieraszxxNie. Głupio bo głupio. I tyle. Nie ma znaczenia co ja w tej sprawie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd fakt?Od biegłych prokuratury wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to general ponosi wine za katastrofe od kiedy to takxxOd kiedy tolerował w swoim podległym wojsku matactwa, fałszerstwa, bałagan, dopuszczanie do lotów ludzi bez uprawnień itp...Masz to też w postach:Shatyn dziś Shatyn dziś Shatyn dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz za 4 lata koncza sie dotacje z unii i przyjdzie czas na oddanie hajsu to wtedy zaplaczemy a naczelny bredzista przytoczy jakis fakt z wyborczej czy z innego zrodelka swojej wiedzy i powie ze mamy omamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś Shatyn dodać niezależnej prokuratury wojskowej ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz za 4 lata koncza sie dotacje z unii i przyjdzie czas na oddanie hajsuxxJakiego "hajsu" ? I co to ma wspólnego z dotacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzi bez uprawnien dopuszczal do lotow :D wiesz co z toba dyskusji to nie ma ty jestes omotany debilizmem i sobie w nim dalej siedz ale bez nas pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś Shatyn dodać niezależnej prokuratury wojskowej ha ha ha ha haxxNie musiałem bo każdy normalny człowiek wie, że prokuratura jest niezależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigleteria
huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×