Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
wazne ze ty tutaj bywasz i nigdzie wiecej obieżyświacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałes napisac na czym polegała wpadka Komorowskiego o której pisałeś...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i uciekł....:O:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie rznij jak zwykle glupa Wejdź na strone Joe Monster tam jest filmik z YouTube z Inowrocławia jak pan prezydent otwiera nie istniejącą budowę obwodnicy ha ha ha ha ha Bareja normalnie Bareja Co kilka dni wpadka Górale też powiedzieli co myślą o panu prezydencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie rznie glupa on ma przykaz takiego zachowania :D bo chyba nie sadzisz ze normalny facet po 50-tce by sie zachowywal jak jakis dzieciak niedorozwiniety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś NA czym wpadka polegała?xchociazby na tym ze walec sobie po placu budowy zasuwal xxxCzyli jak "zasuwał walec" tzn, że budowa istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje walec, pracuje spychacz a ty twierdzisz, że nie ma budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezdzi sobie do przodu i do tylu a nie pracuje :D wazne ze nastepnego dnia juz walca i spychacza na tym niby placu budowy nie ma :D pewnie pracuje pod ziemia :D KOPIO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz to co się tam teraz dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym filmiku jakiś facet gada ale nie widac co sie dzieje dzisiaj na placu budowy obwodnicy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dyskutujecie z pala/ntem.Karmicie trola ku jego uciesze! Sami jesteście sobie winni! On ma zryty beret.Tę chorobę leczy tylko poświęcona ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze tylu idiotow pokroju shatyna w sieci sieje zamęt i duzo glupkow sie na te brednie nabiera na ta tania propagande przykre to jest to pokazuje jakie spoleczenstwo jest proste i latwo je zadowolic jakimis obrazkami nie majacymi nic wspolnego z rzeczywistoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie z nim gadam. Niech chłop ma poczucie, że napisał coś waznego. Szkoda, że nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytania...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szkoda ze tylu idiotow pokroju shatyna w sieci sieje zamęt i duzo glupkow sie na te brednie nabiera na ta tania propagande przykre to jest to pokazuje jakie spoleczenstwo jest proste i latwo je zadowolic jakimis obrazkami nie majacymi nic wspolnego z rzeczywistosciaxxxNa jakie brednie?Zacytuj JEDNĄ i uzasadnij dlaczego tak to oceniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn wiosna jest wyjdz w koncu z nory na powietrze przewietrz zwoje mozgowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz. To ty jesteś jednym z tych idiotów co sieją zamęt skoro nie potrafisz uzasadnić swoich własnych słów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ty uwazasz ze spychacz ma za zadanie jezdzic do przodu i do tylu i to cale jego zadanie to o czym z toba mozna dyskutowac:D wiec powklejaj sobie czy tam napisz ze cos udowodniles :D kogo to obchodzi powiedz szczerze? znajdziesz moze jedna osobe ktora to obchodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś napisałem, że takie ma zadanie spychacz?CZasami nim się ubija grunt czasami coś zgarnia a więc jeździ w przód i tył.Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze pisać, że coś udowodniłem bo to widac bez tej informacji. To jasne dla każdego który umie czytać i rozumie co czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra a kysz natręcie zidiociały :D przebywanie z toba grozi takim samym oglupieniem jakie ty posiadasz:D istnieje jeszcze normalne zycie poza netem gdzie sa jakies obowiazki o ktorych ty nie masz zielonego pojecia bo ty sie poruszasz w wirtualnym swiecie i wierzysz w kazda brednie napisana przez jakiegos pseudo dziennikarza:D jaki ty musisz byc prosty szkoda ze osobiscie cie nigdy nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natręcie?To ty jesteś nim. Ja jestem na topiku który sam założyłem a ty tu przychodzisz i piszesz rzeczy których nie potrafisz uzasadnić czyli piszesz durnoty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla kogo jasne to jest? masz tu kogos kto obstaje za toba:D wskaz mi taka osobe:D? gdzie ten twoj dupowlaz fala hejtu sie zagubil nagle ?? :D:D:D:D splyn żałosniaku do kanału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebywanie z toba grozi takim samym oglupieniem jakie ty posiadaszxxJeśli ogłupieniem nazywasz stan w którym ktoś wie co pisze, po co pisze i potrafi własne słowa uzasadnić to tak.Ale sądząc po tobie nic ci nie grozi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleisz w koncu cos waznego czy dalej bedziesz nadawal jak stara zacieta plyta o swojej wielkosci :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla kogo jasne to jest?xxDla każdego normalnego, rozgarniętego i inteliegentnego człowieka który posiada wiedze ogólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odnośnie głosowania.Czytając Shatyna dziś doszłam o wniosku,że nie tylko nie powinno się głosować na Dudę,ale na Prezydenta Komorowskiego też nie.Ostatnio widziałam w telewizji prezydenta jak przystępował do Komunii św. /10.04./a to nie tylko kandydat ale również urzędujący prezydent.A Pani Prezydentowa z innymi urzędnikami państwowymi w Niedz.Palmową świętowała w kościele w Radomiu dając przykład wszystkim wierzącym,że w tym dniu do Kościoła idzie się z palmami/tv Polonia /.To może Shatyn tylko ty masz jakiś problem z Kościołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wkleisz w koncu cos waznego czy dalej bedziesz nadawal jak stara zacieta plyta o swojej wielkoscixxNigdzie nie napisałem o swojej wielkości ale skoro o tym wspominasz to przy tobie jestem ogromny biorąc pod uwagę intelekt, wiedze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska śmieje się z tego "placu budowy "tylko jeden Shatyn nie chce przyznać ze ta sytuacja jest komiczna.Wbrew prawdzie będzie zaprzeczal ze co innego widać z filmiku.Taki to peowski talib , zaslepiony fanatyk.Chlopie gdyby nie media kiedys publiczne dzis partyjne i zaprzyjaznione telewizje facet którego bronisz nie miał by w sondazach 10 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może Shatyn tylko ty masz jakiś problem z Kościołem?xxNie mam żadnego a prezydent może sobie wierzyć w co chce. Jego żona również.Pod warunkiem, że te jego wierzenia nie wpływają na niego jako prezydenta.Sądząc z jego ostatnich zachowań, nie wpływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×