Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
zmarł profesor władysław bartoszewski - wielki człowiek i wielki patriota. cześć jego pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim poście gość dziś wielkie litery zlikwidowano :) Jak widac i tutaj działają bojówki pisowskie :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś >> Nie jarze bo zmieniasz "swoje poglądy" z godziny na godzinę. A poza tym ile razy się zarzekałaś , że tutaj nie będziesz pisać ?! Czyżby twój topik poleciał razem ze ściekami ... ! Jakoś nie możesz rozstać się z tym be ( a nawet be be be be ....) Shatynem ! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zmarł profesor władysław bartoszewski - wielki człowiek i wielki patriota. cześć jego pamięci. x Ku chwale jego szybkiego zapomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś > No ale nie martw się, nie tylko ty masz obsesje na punkcie Shatyna :-D :-D :-D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą ma on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> A ty co ? PiSowski dyżur tutaj pełnisz ? :-D:-D:-D Oj cięzkie jest zycie aparatczyka pisowcego :( :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz proponuje trochę atrakcji dot. "naszej zielonej wyspy" na tle krajów postkomunistycznych :P I tak : Polska cyfrowa? Pod tym względem jesteśmy 100 lat za Estończykami. Estonia, licząca zaledwie 1,3 mln obywateli, ma dostęp do internetu wpisany w konstytucję. Wszystkie - dosłownie wszystkie - sprawy urzędowe można w tym kraju załatwić nie wychodząc z domu - nawet wziąć udział w wyborach. Estonia stała się internetową potęgą, prawdziwym "elektronicznym państwem" - informuje Forsal.pl cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet nawet w lesie Ponad 2 400 hot spotów z darmowym, szybkim internetem bezprzewodowym, dostęp do sieci nawet z najtrudniej dostępnych miejsc w kraju, Wi-Fi działające także w lesie czy na plaży. Polska: W nowoczesnych kolejkach WKD autorstwa PESY S.A., którymi codziennie przemierzam trasę z domu do pracy, już dwa lata temu zapowiadano dostęp do WI-FI. Tymczasem nie dość, że nie ma dostępu do sieci bezprzewodowej, to miejscami na trasie ginie nawet zasięg GSM. Według Komisji Europejskiej Polska jest piątym od końca krajem w UE, jeśli chodzi o powszechność dostępu do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd E-urząd – Niemal wszystkie ważne urzędowe sprawy można tu załatwić z własnej kanapy – pisze Aleksandra Dzierżek, autorka tekstu o cudzie technologicznym na północy Europy. Nie tylko można zarejestrować firmę przez internet, ale także zagłosować w wyborach parlamentarnych, wypełnić i złożyć deklaracje podatkowe, wyrobić sobie paszport czy podpisać ważne urzędowe dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd Zdrowie jest najważniejsze „100 proc. estońskich lekarzy wystawia pacjentom elektroniczne recepty za pośrednictwem internetu i wysyła je farmaceutom. Lekarstwa niemal natychmiast możemy odebrać w dowolnej aptece po okazaniu dowodu osobistego”. U nas: lekarze niektorzy wystaewiają recepty za posrednictwem internetu i ... sprawa się konczy. Ciągle wypisuje się recepty recznie , bo lekarzom co niektorym sie nie che ... :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd E-dowód otwiera wszystkie drzwi „90 proc. Estończyków używa elektronicznych dowodów osobistych, za pomocą których mogą załatwić praktycznie wszystkie sprawy online. Zakładanie firmy „Zarejestrowanie firmy w Estonii zajmuje zaledwie 18 minut – wszystko odbywa się elektronicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> odpierddol się z twoimi tekscikami amebo i wróc do bajorka żeby nie okrągły stół idioto to dzisiaj byś trwał w PRL-u, więc spadaj nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PRL-u dalej trwasz stara p*****lo,nazwa sie tylko zmienila dziadku,a ksiazeczki partyjne na zlote karty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estonia jest jednym z najnowocześniejszych krajów Europy. >Mart Laar - estoński cudotwórca< Nie jestem ekonomistą, tylko historykiem, więc zostając premierem nie miałem za dużego pojęcia co zrobić z gospodarką. Ponieważ jednak mój kraj odzyskał niepodległość dwa lata później niż inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej, mogłem usiąść przy biurku i porównać efekty reform innych. Miałem dwie kartki: na jednej pisałem co się udało w którym kraju, na drugiej wypisywałem reformy, które zakończyły się klęską. Gdy dokonałem bilansu zysków i strat transformacji w innych krajach przeczytałem książkę prof. Miltona Friedmana. Muszę przyznać, że była to jedna z niewielu książek ekonomicznych jakie przeczytałem w życiu. Potwierdziła ona moje własne zestawienie. Te kraje, które dokonały reform w ten sposób, który polecał prof. Friedman, zaczęły się rozwijać; z kolei te reformy, które przeprowadzano w inny sposób, kończyły się najczęściej tragicznie. Podarłem zatem kartkę ze złymi reformami i przystąpiłem do pracy - opowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysław Bartoszewski zmarł nagle w wieku 93 lat. Co ciekawe pracował do ostatnich dni swojego życia i na pewno nie myślał o emeryturze. Kochał życie, kochał pracę, kochał ludzi, był wzorem patrioty, to WIELKI POLAK, cześć JEGO pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto... (Władysław Bartoszewski) [Żołnierz Armii Krajowej, więzień Auschwitz, działacz Żegoty, opozycjonista w okresie PRL-i i zasłużony dyplomata – tak krótko można opisać największe dokonania Władysława Bartoszewskiego dla Polski, której ofiarnie służył podczas okupacji, w czasach komuny, a także po 1989 roku. I pracował dla ojczyzny nadal, pełniąc obowiązki pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. dialogu międzynarodowego. Koncentrował się on przede wszystkim na budowaniu dobrych relacji Polski z Niemcami, oraz Izraelem.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysław Bartoszewski zmarł nagle w wieku 93 lat. Co ciekawe pracował do ostatnich dni swojego życia i na pewno nie myślał o emeryturze. Kochał życie, kochał pracę, kochał ludzi, był wzorem patrioty, to WIELKI POLAK, cześć JEGO pamięci. x Zapomnijmy o tym nie profesorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor Bartoszewski to legenda, ale niestety i ulubiony cel prawicy , a konkretniej mówiąc PiSu, która od lat opluwała i krytykowała Profesora Bartoszewskiego kierując pod Jego adresem, pod adresem Wielkiego Polaka inwektywy. Odszedł wielki i mądry Polak, a pozostali polityczni błaźni ... niestety mamy coraz mniej głosów, które warto słuchać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miał syna dałbym mu na imie Profesor hehehehehehehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałem wczoraj filmiki z Bartoszewskim i myślałem, że to jakaś parodia starej Shatyna. Tak słabych i drewnianych przemówień to dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w PRL-u dalej trwasz stara p*****lo,nazwa sie tylko zmienila dziadku,a ksiazeczki partyjne na zlote karty >>> hahaha Jak widać pieprzysz od rzeczy o czymś o czym nie masz zieeeeeloooonego pojęcia. :) :-D :-D :-D Pozostaje mi tylko życzyc tobie zdrowia. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Idź do swoich i otwórz szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać nie tylko za życia, ale i po śmierci prof. Bartoszewskiego kundelki pisowskie szarpią za nogawki ... czy sa jakieś granice nikczemności i niegodziwości dla prawicowej cholowy ! Nie dziwię się, że prof. Bartoszewski nie lubił tych, którzy zbijaja kapital polityczny na opluwaniu innych, na opluwaniu wolnej, niepodległej Polski. Warto być przyzwoitym, najwazniejsza jest Polska - to slowa prof. Bartoszewskiego WIELKIEGO POLAKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prof. Bartoszewski to wielki Polak, wielki Europejczyk, wielki i wspaniały człowiek. Jest i był obiektem podziwu dla przyzwoitych ludzi, ale też obiektem nienawiści dla łajdaków, których miał odwagę nazywać po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że POwskie zdurniałe lemingi nie mają niedzieli, tylko ujadają jak wściekłe psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×