Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Wbrew prawdzie będzie zaprzeczal ze co innego widać z filmiku.xxNo to zacytuj post w którym zaprzeczam...Pośmiejemy się z ciebie wszyscy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie gdyby nie media kiedys publiczne dzis partyjne i zaprzyjaznione telewizje facet którego bronisz nie miał by w sondazach 10 % .xxNikogo nie bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odnośnie głosowania.Czytając Shatyna dziś doszłam o wniosku,że nie tylko nie powinno się głosować na Dudę,ale na Prezydenta Komorowskiego też nie.xxNo to napisz teraz dlaczego tak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz dlaczego tak uważasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Komorowskiego to jasne że nie.Co tu tłumaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę bo nie doczytałaś...xJa odnośnie głosowania.Czytając Shatyna dziś doszłam o wniosku,że nie tylko nie powinno się głosować na Dudę,ale na Prezydenta Komorowskiego też nie.xxNo to napisz teraz dlaczego tak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zasnie albo uspi sluchaczy .Mowi po polskiemu i tylko.Podpisze co mu każą , albo zabierze kieliszek wina swojemu gosciowi.Albo otworzy nie istniejącą budowę i boi się debaty z kontrkandydatami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boi się debaty i zapowiedział że weźmie udział w takowej. W drugiej turze.Otworzył istniejącą budowę.Podpisuje wszystko co jest wazne dla Polski i Polaków. I nikt mu nie każe tego robić.Popełnia gafy jak wszyscy.A więc może napiszesz dlaczego nie posługując się hasełkami z prawicowych pisemek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym napisałaś...x"Czytając Shatyna dziś doszłam o wniosku,że nie tylko nie powinno się głosować na Dudę,ale na Prezydenta Komorowskiego też nie."xxA więc co z tego co dzisiaj napisałem spowodowało, że doszłaś do takiego wniosku?Dlaczego na Dude nie i na Komorowskiego też nie?Poprosze o konkrety, chyba, ze jesteś omamistą.To sobie daruj...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorkiem tu wpadnę to sobie poczytam...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole jednak mlodego błyskotliwego prawnika znajacego jezyki i nie popelniajacego gafy za gafą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje wszystko co jest wazne dla Polski i Polaków. I nikt mu nie każe tego robić. x to jest az przykre czytac tego starego kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jest nam tak przykro jak czytamy co ty napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze omamista dzisiaj (pewnie nie tylko) udawał kobietę.Kompletna degrengolada psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czytając Shatyna dziś doszłam o wniosku,że nie tylko nie powinno się głosować na Dudę,ale na Prezydenta Komorowskiego też nie." > nie wiem na kogo ma zamiar glosowac Shatyn i guzik mnie to obchodzi. wiem, że ja na pewno nie pójde glosować na żadnego kandydata, bo uważam, że nie ma kandydata na ktorego mozna by zagłosować. nie wiem czy partie sobie kpią z wyborców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Matolkiem to jesteś ty.Duda udzielil swietnego wywiadu.Mowil krótko zrozumiale i celnie ripostowal napalonego dziennikarza. >>> Świetny wywiad dudy :-D :-D :-D To tylko opowiastki bea pokrycia aparatczyka PiSu, nic konkretnego , nic merytorycznego, zwykle bala bla bla Jak to jest dla ciebie świetny wywiad, to pozostaje mi tylko zyczy tobie zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłowie do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO zgodzili się na to, by Polska przyjmowała obowiązkową liczbę uchodźców z Afryki - informuje radio RMF FM. Jeszcze nie tak dawno mówili oni, że takie regulacje nie będą obowiązkowe. Jeszcze muslimów nam tub trzeba za sprawą PO!!! Co ty na to shatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bul komor, nie jest aparatczykiem PO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn jaka budowę? :D mieszkam blisko i tam juz nic po polu nie jeździ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mieszkam prawie przy budowie. idzie jak cholera ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Ogórek w nowym spocie wyborczym mówi o wydatkach na wojsko - W ciągu najbliższych siedmiu lat chcemy przeznaczyć 130 miliardów na modernizację techniczną armii. Skoro rząd już podjął taką decyzję, warto podkreślić, że najważniejsze jest, by tych pieniędzy nie zmarnować. Tak duża kwota powinna być wydatkowana według podstawowego kryterium, jakim jest rozwój naszego rodzimego przemysłu zbrojeniowego, a nie kupowanie gotowych produktów od naszych sojuszników - przekonuje Ogórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydatka SLD na prezydenta podkreśla, że jeżeli już mamy coś kupować, to technologie, które pozwolą rozwinąć nasz przemysł. - Jeżeli mamy wydać tak dużą kwotę, to tylko na własny przemysł, utworzenie i utrzymanie nowych miejsc pracy oraz polską myśl techniczną, a nie na rozwój przemysłu naszych sojuszników - podkreśla Ogórek >>> Nareszcie mądra wypowiedź w tym temacie. Ciekawe , że telewizornia o tym nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie martw się do wyborów będzie jeszcze sporo wpadek peowskiego kandydata.Bedziesz miał co robić. Zarobisz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn: "Kościół dla kandydata PIS jest wyjątkowo ważny. ..." Otóż z przekazu telewizyjnego wynika,że dla Prezydenta również.Żaden człowiek nie przystępuje do Sakramentów św./w skupieniu duchowym i z czcią/jeśli Kościół nie jest dla niego wyjątkowo ważny. No chyba,żeby człowiek udawał,ale tego chyba nie twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłowie do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO zgodzili się na to, by Polska przyjmowała obowiązkową liczbę uchodźców z Afryki - informuje radio RMF FM. Jeszcze nie tak dawno mówili oni, że takie regulacje nie będą obowiązkowe. Władza POwskich oligarchów wypędziła 4 500 000 miliona Polaków a na ich miejsce kombinuje sprowadzić arabów z Libii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan prezydent by udawal ? No nie, Shatyn jesteś oburzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn: "Duda ,,zapomniał,,,że prezydent jest prezydentem wszystkich Polaków a nie tylko ,,wierzących,," No cóż P.Komorowski również. Różnica polega na tym,że Duda prezydentem nie jest a Komorowski jest.Czyli Duda może ,,zapomni,, a Komorowski jak widać już ,,zapomniał,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn:"Kościół dla kandydata PIS jest wyjątkowo ważny. ..."Otóż z przekazu telewizyjnego wynika,że dla Prezydenta również.Żaden człowiek nie przystępuje do Sakramentów św./w skupieniu duchowym i z czcią/jeśli Kościół nie jest dla niego wyjątkowo ważny.No chyba,żeby człowiek udawał,ale tego chyba nie twierdzisz?xxxJak zwykle wyrwałeś zdanie z kontekstu.O Dudzie napisano tak w kontekście jego wypowiedzi, że nie podpisałby konwencji antyprzemocowej, właśnie z tego powodu.Komorowski podpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż P.Komorowski również.xxJak widac nie skoro podpisał tę konwencję mimo własnej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pan prezydent by udawal ? No nie, Shatyn jesteś oburzony ?xxxA to wygląda tak.Wyrwałeś zdanie z kontekstu i na tym zbudowałeś bajkę o tym, że może prezydent udawał.Ale teraz już nie "może" ale udawał co powinno spowodowac moje oburzenie.Typowa manipulacja moherów i pisiorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×