Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
blokada pisowska topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta prezydenta RP odbyła się na zaproszenie prezydenta Ryszarda Brejzy. Włodarz podziękował Bronisławowi Komorowskiemu za to, że dzięki niemu ruszyła budowa obwodnicy. Jak twierdzą mieszkańcy podinowrocławskiego Jacewa, gdzie zatrzymał się we wtorek Bronisław Komorowski, do wizyty prezydenta RP na placu budowy nic się nie działo. Tuż przed przyjazdem głowy państwa pojawiły się jednak samochody ciężarowe i sprzęt. - Jeszcze w dniu wczorajszym 20 kwietnia teren widoczny na filmie był nietknięty! Dokładnie o godzinie 15:00, 20.04.2015 wjechał tam ciężki sprzęt, który trochę poudawał – napisał pod zamieszczonym filmikiem na YouTube jeden z mieszkańców. - To typowa wyborcza ustawka – oburzają się inowrocławianie. Marek Browiński i radny Marcin Wroński następnego dnia po wizycie głowy państwa zrobili zdjęcia na placu budowy i zamieścili je na FB. W szczerym polu nie widać żadnego ruchu poza paroma sztukami pozostawionego sprzętu. Inowrocław 7dni X Shatyn manejo, masz tutaj fakty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sanktuarium-termin,którym określa się miejsce uznawane za święte,często identyfikowane ze światynią /czyli Kościołem w przypadkach,które wymieniłeś/wzniesioną na miejscu uznawanym za święte.I w wymienionych miejscach są to obiekty większe od zwykłych kościołów.Matołku.A cytat z Twojej wypowiedzi podałam.Nie jestem omamistą,nie życzę sobie być obrażana więc żegnam.xxxNie podałes omamisto.Co do świątyni to opis się zgadza ale wcale nie wynika z tego, że świątynia to coś większego od kościoła jak napisałeś.I bardzo dobrze, że przestałeś udawac kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z ta wypowiedzią. Do lekkiego ubicia i wyrównania gruntu, ale na tej "budowie" nic się nie dzieje smiech.gif jeżdżę i widzę xxI dobrze, że się zgadzasz bo tak własnie, wbrew "piepszeniu" Myrevina właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn manejo, masz tutaj faktyxxNie wiem czy to są fakty ale OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś piepszysz Myrevin. na każdej budowie się tak robi żeby zaoszczedzić czas. walców jest mało i wykorzystuje się wszystko co jest ciężkie do wstępnego ubicia gruntu.xxx"Piepszy" Myrevin jak zwykle.Co do latarni "łamliwych" to podałem ci wiele linków do opisów fachowych i parę linków do filmików obrazujacych ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kampania wyborcza to świetna okazja, żeby napluć na prezydenta Bronisława Komorowskiego.xSzczujnia prawicowa nazywa go błaznem, którego kocha Moskwa. Poseł PiS mówi o nim: "ramol spod żyrandola". Nie wspomnę już o wyzywającym prezydenta od świń eurodeputowanym prof. Ryszardzie Legutce, znanym z tego, że przegrał proces z licealistami i musi ich przepraszać.xTeraz okazją do walnięcia w prezydenta są głupie słowa szefa FBI, który oskarżył Polskę o współudział w Holocauście.xZamiast stanąć ramię w ramię, politycy zaatakowali Bronisława Komorowskiego.xKandydat PSL Adam Jarubas uważa, że słowa Comeya padły dlatego, że prezydent przepraszał w Jedwabnem. Panie Kandydacie, przepraszał w Jedwabnem, tak samo jak przepraszał prezydent Kwaśniewski, bo było za co przepraszać. Przecież to Polacy zamordowali tam Żydów.xTa prawda nie chce dotrzeć do ograniczonych umysłowo prawicowców i niektórych księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- To jest rozsiewanie plotek. Albo jest się politykiem, albo plotkarzem - powiedział dziś w "Sygnałach dnia" radiowej "Jedynki" Bronisław Komorowski. Prezydent skomentował w ten sposób słowa kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy, który sugerował, że wybór francuskich śmigłowców dla polskiej armii to efekt politycznych targów. - To są już obraźliwe insynuacje wobec państwa polskiego - ocenił Komorowski.xxxTo oczywista oczywistośc, ale Duda tego nie wie i z zapałem obraża Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto trzeźwo myśli to omamista :-) Fnatyk widzi pusty plac "budowy"ale jak mu powiedzieli że pan prezydent odwiedził budowę to fanatk jest przekonany że tak jest. Jak pan prezydent powiedział by ze słońce krąży wkoło ziemi udowadnial by ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto trzeźwo myśli to omamista :-) Fnatyk widzi pusty plac "budowy"ale jak mu powiedzieli że pan prezydent odwiedził budowę to fanatk jest przekonany że tak jest. Jak pan prezydent powiedział by ze słońce krąży wkoło ziemi udowadnial by ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może "Gazeta Polska Codziennie" wcale się nie wystraszyła, tylko chytrze wykombinowała, że przecież nie ma sensu stawiania w sprawie Smoleńska kropki nad "i". Ostateczne rozwiązanie tajemnic tragedii to nieuchronny koniec tej niezwykłej gazety.xA już się wydawało, że w sprawie katastrofy nastąpił długo oczekiwany przełom. Że prawda jak oliwa wypłynęła wreszcie na powierzchnię. "Polski urzędnik zlecił zamach?" - wykrzyknęła dramatycznie "Gazeta Polska Codziennie". Podnieciła się nawet Konopnicka tej gazety - boleśnie pokłuty gradem nagłówków Marcin Wolski, który w strofach znacznej urody wiersza informował: "W niemieckich gazetach nagłówków grad kole/ wśród nich kłopotliwe pytania o Smoleńsk".xxxCałość: http://tnij.org/sl7p6lt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto trzeźwo myśli to omamistaxxxNie. Omamistą jest ten który swoje "fakty" bierze z omamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pan prezydent powiedział by ze słońce krąży wkoło ziemi udowadnial by ze tak jestxxxGdyby powiedział tak L.Kaczyński to omamista na pewno by tak postąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Jedwabnym w stodole znaleziono łuski z niemieckich pistoletów maszynowych . Czyli polscy chlopi mieli niemieckie pistolety maszynowe. To byli pewnie ci polscy naziści :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty durniu każdego nazywasz omamista.Ilu już ludzi w ten sposób obraziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xJanusz Korwin-Mikke znowu błyszczy. Tym razem pokazał, że ma w nosie emigrantów, którzy umierają podczas próby przedostania się do Europy: "Co mnie to obchodzi, jak ktoś się utopi to jego problem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty durniu każdego nazywasz omamista.Ilu już ludzi w ten sposób obrazilesxxxNie jestem durniem i nie każdego nazywam omamistą. I nikogo w ten sposób nie obraziłem.Za to ty obraziłeś mnie omamisto i to oznacza koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bigos, to śmierdzący pasztetxPrawica zapamiętale odkurza wszelkie możliwe trupy. A jeśli same nie wypadają z szaf, to je siłą wyciąga. Bo nie ważne że trup jest stary i w stanie rozkładu, ważne że to nasz trup i śmierdzi po naszemu. Tak oto światło dziennie znów ujrzało truchło Zofii Bigosowej, zwanej najsłynniejszą góralka Rzeczpospolitej (z wyłączeniem oczywiście Wojtyły, który nie ma i nie będzie miał konkurencji).xZainteresowanie Bigosową wzięło się stąd, że zaatakowała ona Komorowskiego. A jeśli ktoś atakuje Komorowskiego, to nawet gdyby był wczoraj naszym największym wrogiem, dziś staje się naszym największym przyjacielem, sojusznikiem a jak trzeba to i autorytetem.xxxCałość:https://tabloidonline.wordpress.com/2015/04/24/to-nie-bigos-to-smierdzacy-pasztet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraził i obrazony uciekł bo jemu wolno obrażać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli Michala Kaminskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda: 'Państwo polskie zaczyna przypominać totalitarne' Duda: 'Państwo polskie zaczyna przypominać totalitarne'xxA Duda zaczyna coraz bardziej przypominac idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MSZ przekazało ambasadzie Rosji notę dyplomatyczną z informacją o odmowie wjazdu na terytorium Polski grupy motocyklistów, w której znajdują się przedstawiciele "Nocnych wilków".xxI tak właśnie powinno być. Mądra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to się uda! :D Skąd PełO weźmie pieniądze na utrzymanie czarnych murzynow z Włoch? Mamy juz w Polsce kilka milinow białych murzynow i nie stać nas na ich utrzymanie, a PełO ściąga jeszcze kilka tysięcy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komisja odpowiedzialności konstytucyjnej przyjęła wniosek, że postawienie byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu jest zasadne - poinformował szef SLD Leszek Miller, który jest członkiem komisji. Zbigniew Ziobro odbiera tę decyzję jako "zemstę za walkę z korupcją".xxxA tymczasem to za naruszenie konstytucji, ustawy o Radzie Ministrów oraz ustawy o działach administracji rządowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obraził i obrazony uciekł bo jemu wolno obrażaćxxxI jak zwykle u omamisty fakty z omamu. Tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemsta zemsta zemsilismy się na Kaminskim zemscimy się na Ziobrze.Demokratycznie wsadzimy ich do więzienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ależ tam... być może i w ten, marnotrawiący paliwo, sposób "wstępnie" się zagęszcza grunt.... ale ta spycharka jeździ tam i nazad gdzieś po środku placu, ale... potem pokazane jest co się dzieje następnego dnia na tym placu, NIC. Oczywiście być może następny dzień był dniem wolnym a ktoś chciał zmanipulować fakty. Również oczywistą rzeczą, dla mnie, jest to że nawet jak to było markowanie przed kamerą to za tym pomysłem nie stał sam Komorowski. Generalizując, to jest tak samo niepoważne jak to, czy Komorowski wlazł na krzesło (podest, czy co tam to było). Jedno i drugie wywołuje usmiech na twarzy. Tym incydentem w Japonii nawet TVP i TVN się zajmowało. Powtórzę to nie jest temat dla poważnej telewizji. Już mniej by mnie zdziwiło jak by się ktoś zajął tym "ja pierdolę", które tam słychać. Ale tu jest Polska i media zawsze będą się zajmować nieistotnymi kwestiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wole jednak mlodego błyskotliwego prawnika znajacego jezyki i nie popelniajacego gafy za gafą >>> hehehe Wolisz takiego młodego "błyskotliwego prawnika", który podpisze to co trzeba i mimo młodego wieku już ma wyrok sądu za kłamstwo, a w dodatku śmie mowić o uczciwości ! Gratuluję wyboru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy rozum śpi, budzi się ogarnięty omamem dureń shatyn! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Duda zaczyna coraz bardziej przypominac idiotę. > :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×