Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze jest pytanie: Wykupiłeś prywatne ubezpieczenie zdrowotne? Do jasnej ciasnej przeciez płacę juz, więc dlaczego mam wykupić następne ubezpieczenie zdrowotne ? No ale cóz, jak w ministerstwie Zdrowia mobbing kwitnie, to potem nie ma czasu na zajmowanie się chorymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynowi pękło serce po tej stracie. Odszedł... i nigdy juz do nas nie wróci ;( Otwierajmy szampany i uczcijmy to! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarzom czy się pracuje czy się leży zawsze ..... zł się nalezy. A przecież pieniądze miały iść za pacjentem, a nie PRZED :( Teraz jest taki system, że pacjent to ten co się niepotrzebnie szwenda i zawraca duupe lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety za czasów PRLu nie było tego co jest dzisiaj. Do lekarzy, specjalistów również mozna było się dostac w każdej chwili, kiedy byla taka potrzeba. Dzisiaj oczekiwanie do lekarzy specjalistów do minimum 1 rok. TO SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie dba się o pacjenta, ale o firmy farmaceutyczne jak najbardziej. No i te reklamy firm zachwalające leki i witaminy dla dzieci - to porażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden taki solidar****** bramie stoczni krzyczał, będzie druga Japonia, drugi na pielgrzymkach łgał i kazał odmienić oblicze ziemi - tej ziemi . Lechu dostał Nobla, dziadek Wojtyła konkordat, kler przedszkolne i szkolne owce, i tak naród wlazł w kupę gnoju. Teraz trzeba mieć cholerne zdrowie, albo kasę żeby zachorować, bo inaczej to masz przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putinowe chłopaczki pięknie nas rozgrywają . Jak Moskwa będzie chciała znaleźć pretekst żeby nam dokopać , to zawsze go znajdzie . Jesteśmy po prostu bezsilni . Słabi , miałcy , wiecznie nieszczęśliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za cholerę nie rozumiem nakręcania przez media, nienawiści do Rosjan i nie rozumiem ciągłego , nieustającego przyskakiwania im do nogawek. Podobno Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Schetynie coś się ewidentnie w główce poprzestawiało. Od nas wyborców zależny kto zasiądzie w Sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę te wrzaski kiedy Rosjanie w odwecie nie wpuszczą nas do np. Katynia. Rosjanie przecież chca uczcić pamięć swoich przodków i maja do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za cholerę nie rozumiem nakręcania przez media, nienawiści do Rosjan i nie rozumiem ciągłego , nieustającego przyskakiwania im do nogawek.xxxSzczerze mówiąc nie zauważyłem, żeby którekolwiek media nakręcały nienawiść do Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas żeby POPIS przestał robić z igły widły, bo jak na razie wychodzi na to, że w naszym kraju moga jeździć na motocyklach po polskich drogach tylko ci, którzy maja jedynie słuszne przekonania polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już widzę te wrzaski kiedy Rosjanie w odwecie nie wpuszczą nas do np. Katynia. Rosjanie przecież chca uczcić pamięć swoich przodków i maja do tego prawo.xxTyle, że to Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu a ci którzy zginęli w Polsce, zginęli przy zdobywaniu Polski dla ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najwyższy czas żeby POPIS przestał robić z igły widły, bo jak na razie wychodzi na to, że w naszym kraju moga jeździć na motocyklach po polskich drogach tylko ci, którzy maja jedynie słuszne przekonania polityczne.xxxNie chodzi o jeżdzenie na motocyklach a o tych ludzi którzy popierają Putina, popierają inwazję na Krym itp.Sami sie w to wpakowali i teraz zbierają żniwo... Kto sieje wiatr zbiera burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc nie zauważyłem, żeby którekolwiek media nakręcały nienawiść do Rosjan. >>> To ciekawe. Przeciez codziennie jest młócka na ten temat. Wychodzi na to, że to nie motocykliści chca uczcić pamięc swoich bliskich (i maja do tego prawo), ale uzbrojeni po zęby komandosi ... :-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński był stanowczy: - Obóz musi przypominać wojskowy. By zwyciężać, musi istnieć organ, który decyduje. Cieszymy się, że powstają nowe podmioty polityczne. Bardzo interesujące. Patrzę tutaj na twarze moich kolegów z różnych okresów wspólnej działalności. I myślę o tym, jak uczynić z nas wszystkich ekipę, która będzie pod każdym względem mocna. Zmiana przyjdzie poprzez zwycięstwo, a zwycięstwo przez jedność, ale po zwycięstwie musi nastąpić zdyscyplinowany marsz - przemawiał.xxxJakby ktoś miał watpliwości.Jarosław K. mówi o zamordyźmie.Wie, że w demokratyczny sposób nie ma szans na powrót do władzy i, że gdyby sie taki cud zdarzył to w demokratycznym, wolnym społeczeństwie nie będzie miał poparcia.A więc już otwarcie mówi o zamordyźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że to Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu a ci którzy zginęli w Polsce, zginęli przy zdobywaniu Polski dla ZSRR. >>> No tak, jak widać propaganda robi spustoszenie w co niektórych główkach. Śmieszy mnie jak co niektórzy próbują tworzyć nową historię. ;) :-D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe. Przeciez codziennie jest młócka na ten temat. Wychodzi na to, że to nie motocykliści chca uczcić pamięc swoich bliskich (i maja do tego prawo), ale uzbrojeni po zęby komandosi ..xxxNo fakt, ze ciekawe bo w mediach mówią nie o Rosjanach tylko o grupie/bandzie motocyklistów którzy popierają Putina, ciesza się jego poparciem, brali (niektórzy) udział w napaści na Ukrainę i popierają aneksję Krymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tyle, że to Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu a ci którzy zginęli w Polsce, zginęli przy zdobywaniu Polski dla ZSRR. >>>No tak, jak widać propaganda robi spustoszenie w co niektórych główkach. Śmieszy mnie jak co niektórzy próbują tworzyć nową historię. xxxA co się nie zgadza w tym co napisałem?Tak konkretnie... Co jest niezgodne z prawdą historyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosław Marek Rymkiewicz odmówił przyjęcia nagrody literackiej przyznawanej przez władze Warszawy. Autor "Samuela Zborowskiego" i "Wieszania" tłumaczy decyzję postępowaniem prezydent miasta.xx– Wypisuję się z tego państwa, to nie jest moje państwo, nie chcę mieć z nim nic wspólnego – powiedział Joannie Lichockiej na antenie telewizji Republika. – To jest państwo niewolników Rosji i Niemiec. Państwo wolnych Polaków jest w naszych marzeniach – tłumaczył.xxxPrzynajmniej ten się określił jako wróg Polski i Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przejazdu turystycznego ku czci poległych Rosjan na polskiej ziemi, próbuje się jątrzyć i robić polityczną hucpę. Takiej polityce rządu mówię NIE ! ps To nie pierwsza wpadka Schetyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„W normalnej demokracji nie byłoby innego wyjścia, niż wygrana Dudy” – ocenił prof. Piotr Gliński na antenie „Telewizji Republika”. Jego zdaniem Bronisław Komorowski jest po prostu „kandydatem lewactwa”.x„To widać po podpisaniu konwencji antyprzemocowej. On udaje katolika, bo jak można popierać ideologie lewackie i chodzić do kościoła. Nie chce komuś zaglądać do sumienia, ale on ewidentnie chce zagospodarować obszary lewicy” – stwierdził Gliński.xxxCzyli jak widać, można być profesorem a jednocześnie patentowanym idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przejazdu turystycznego ku czci poległych Rosjan na polskiej ziemi, próbuje się jątrzyć i robić polityczną hucpę. Takiej polityce rządu mówię NIE !psTo nie pierwsza wpadka SchetynyxxxTo nie jest przejazd turystyczny a manifestacja polityczna i demonstracja wrogości wobec Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 15:47 Czytam,czytam i żadnego zamordyzmu nie widzę.No chyba,że wojskowy szyk i jedność to zamordyzm.Czy powiedzenie"porządek jak w wojsku" to już wzywanie do wojny/ bo często tak mówię/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnę...xgość dziś Tyle, że to Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu a ci którzy zginęli w Polsce, zginęli przy zdobywaniu Polski dla ZSRR. >>>No tak, jak widać propaganda robi spustoszenie w co niektórych główkach. Śmieszy mnie jak co niektórzy próbują tworzyć nową historię. xxxA co się nie zgadza w tym co napisałem?Tak konkretnie... Co jest niezgodne z prawdą historyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, ze ciekawe bo w mediach mówią nie o Rosjanach tylko o grupie/bandzie motocyklistów którzy popierają Putina, ciesza się jego poparciem >>> No własnie, jak popierają Putina to wstępu do nas nie ma :-D :P Tylko ile % popiera Putina. Jak podają nasze media to ponad 80 % więc wnioski wyciągaj sam :P Poza tym nam nic do tego, jakie kto ma poglądy i kogo popiera - i powiedz , że nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przeczytaj jeszcze raz...xObóz musi przypominać wojskowy. By zwyciężać, musi istnieć organ, który decyduje. /.../ Zmiana przyjdzie poprzez zwycięstwo, a zwycięstwo przez jedność, ale po zwycięstwie musi nastąpić zdyscyplinowany marsz - przemawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się nie zgadza w tym co napisałem? Tak konkretnie... Co jest niezgodne z prawdą historyczną? >>> Shatyn - nie mam najmniejszego zamiaru, chęci ani czasu żeby ciebie uczyć historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, jak popierają Putina to wstępu do nas nie maxxDokładnie. Ci którzy popierają Putina otwarcie i pub;licznie manifestuja poparcie dla jego czynów, nie powinni mieć wstępu do cywilizowanego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×