Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
dziwne ze do wyrokow kaczynskiego tego nie dolaczylesxxNie pisałem, ze został skazany przez sąd?Zawsze... A więc niczego nie musiałem dołączać...NAruszył prawo karne bo pomówił kogoś a to jest przestępstwo za które został skazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Shatyn naczytales sie książek z pogranicza innych książek i udajesz tu mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty k/u/r/w/o jak ty sie chcesz dzien w dzien tutaj z kazdym klocic i na niczym ci szmaciarzu wiecej nie zalezy jakie to przykre jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwal sie wyksztalcony czlowiek spedzajacy pol zycia na babskim forum wyszydzany wysmiewany a mimo to wszystko tkwi i tlumaczy sam sobie ze wygral xxWyszydzany i obśmiewany przez takich jak ty półinteligentów, półmóżdżków...Zawsze tak było, że w ten sposób reagowali niewiedzący na wiedzę. Np podobnie wyśmiewano Kopernika, chociaz ja się z nim nie porównuje a jedynie daje przykłąd.Następna reakcją, jeśli smiech nie skutkował było mordowanie.To typowe reakcje hołoty niewykształconej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest napisane co masz pisać? A jakie prawo nie pozwola mi wierzyć w co chcę i komu chcę? Nie rozumiem?Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamordowanie ciebie to by byla najwspanialsza rzecz jaka by sie wydarzyla na kafe od niepamietnych czasow na szczescie takie smiecie jak ty same pozdychaja w samotnosci nie zostawiajac po sobie nic procz smrodu i niesmaku na koniec i tak bedziesz wolac do Boga miejmy nadzieje ze nie bedzie wcale litosciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie?A tu..x"Pisz sobie to co sam myślisz a nie będę się czepiać.":D:DSam juz nie wiesz co piszesz czy nie rozumiesz co napisałeś?To by wiele tłumaczyło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn swoimi tekstami zapladnia wyobraźnię mieszczuchow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie prawo nie pozwola mi wierzyć w co chcę i komu chcę?xxŻadne. Nigdzie nie napisałem, ze takie prawo istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamordowanie ciebie to by byla najwspanialsza rzecz jaka by sie wydarzyla na kafe od niepamietnych czasow xxNo i już wiadomo z kim mamy do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na koniec i tak bedziesz wolac do Boga miejmy nadzieje ze nie bedzie wcale litosciwyxxTak może uważać ktoś kto nie zna religii katolickiej. Ale ponieważ ty raczej nic nie wiesz, nie posiadasz wiedzy a więc tylko potwierdzasz ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn z tobą nie może być zgody i bezpieczeństwa tak samo jak ze specjalistą od kur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tymczasem musze sie pozegnac obowiazki wzywaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn z tobą nie może być zgody i bezpieczeństwa tak samo jak ze specjalistą od kur !xxTego nie wiem ale jedno jest pewne. Zgody ze specjalistą od kur nie może być, przynajmniej w przypadku prezydenta.Chociaż z Halamą się raczej zgadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a tymczasem musze sie pozegnac obowiazki wzywaja xxTo oczywiste, ze po wyjściu na to co zwykle, obowiązki cię wzywają...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze ze ty bedziesz tutaj siedzial to sa wlasnie twoje obowiazki w zyciu :D czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda ma to do siebie że splywa a Shatyn to że pisze bzdury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu poszedł poczytać sobie Czymborską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzeb Władysława Bartoszewskiego. W tle awantura o uczestnictwo ks. Lemańskiego we mszy żałobnejx- Jest to w dużym stopniu inicjatywa ks. Lemańskiego, nieuzgodniona z osobami, z którymi powinien to uzgodnić - powiedział serwisowi Gosc.pl rzecznik kurii warszawsko-praskiej Mateusz Dzieduszycki, zanim jeszcze zakończyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego przed ponad tygodniem Władysława Bartoszewskiego. Diecezja warszawsko-praska szykuje w tej sprawie specjalny komunikat.xxxCzyli ksiądz udział we mszy musi z kim uzgadniać?Tych kurialnych katabasów całkiem pomyszkowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Lemanski poszedł tam z bulem ale i nadziejią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem co napisałem.Napisałem,że masz pisać o sobie a nie o mnie,że jestem np.kretynem.Jeśli obronę uznajesz za atak to niech Ci będzie.Napiszę Ci w Twoim stylu."każdy mądry człowiek wyraża swoje myśli i zdanie w sposób kulturalny nie obrażając wszystkich innych".I jeszcze na dodatek:poczytaj trochę mądrych ludzi bo Ci się do filozofii ideologa przyplątała I na koniec zrezygnuje z obrażania Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem,że masz pisać o sobie a nie o mnie,że jestem np.kretynem.xxCzyli nie rozumiesz, że napisałeś mi o czym ja mam pisać...No cóż. Twoje ograniczenie intelektualne sie jednak potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"każdy mądry człowiek wyraża swoje myśli i zdanie w sposób kulturalny nie obrażając wszystkich innych"xxNigdzie nie obrażam nikogo... To tylko twoja interpretacja pozbawiona podstaw merytorycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na koniec zrezygnuje z obrażania Ciebie.xxMoże i dobrze, bo na coś takiego nie masz szans.Nikt taki jak ty nie może mnie obrazić... Nie masz po prostu takich możliwości. Intelektualnych również...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn o 18, 14 napisałeś że nie ma miejscowosci Koscierzyna Koźle . A pan prezydent tam byl.Wyglaszal tam piękne przemowienie i pokazaly tą wizytę telewizje.Wiec jak to nie ma takiej miejscowości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Shatyn napisał,że nie ma to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ze swoim genialnym intelektem wydaje Ci się,że masz prawo napisać o kimś coś niepochlebnego,ja jednak czuję się przez Ciebie obrażany i to nie pierwszy raz.Proszę,żebyś mnie nie obrażał i nie zabierał mojej wolności a Ty znowu swoje,każesz mi coś czytać i o moim intelekcie niepochlebnie a przecież nic o mnie nie wiesz.A może w omamach Ci się wydaje,że wiesz?Gieniusz,wizjoner czy sam Pan Bóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×