Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Tego nie trzeba wymyślać. To automatyczna reakcja normalnego człowieka posiadającego normalną wiedzę. x dobra to skad to przekopiowales przyznaj sie oszolomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sprawa jasna. Skoro ktoś nie potrafi uzasadnić własnych słów oznacza to niechybnie że po prostu nie jest normalnym, zdrowym czlowiekiem a jedynie półgłówkiem z ograniczonym zasobem wiedzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z takimi ja nie rozmawiam bo tacy co najwyżej mogą czyścić mi buty, po przeszkoleniu, oczywiście...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze o przykład i uzasadnienie oparte na ogólnie dostępnych źródłach. x prosze bardzo nie masz zielonego pojecia o tej sprawie z doktorem chazanem jedyne zrodlo twojej wiedzy to artykul przeczytany w interencie wiesz odpowiedz sobie sam na pytano jaka dysponujesz wiedza w tym temacie ?? taka jak na kazdy temat o ktorym sie tutaj madrzysz czytasz to co wygodne jest dla ciebie i nic wiecej i trajkoczesz dzien w dzien jak zacieta plyta non stop to samo tluczesz a do wyrzygania juz anwet zobacz rozmawia tylko z toba iftar ostatnio ktora cie tutaj sprowadzila widocznie jej tez juz maja tutaj wszyscy dosyc :D polaczyliscie sily jaka to niespodzianka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o czym mozna dyskutowac z czlowikiem ktory nie popiera PO i komorowskiego po czym pedzi do lokalu wyborczego i oddaje na nich glos i wmawia wszystkim ze z nim wszystko jest w porzadku :D:D no wybacz :D ty nie jestes wart tego zeby poswiecac ci jakis dluzszy czas bo ty zwyczajnie bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej, oczywiście, nie ma żadnego przykładu ani uzasadnienia tylko "fakty" prosto z omamu...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty przypadkiem nie pochodzisz z Koscierzyny Koźla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o czym mozna dyskutowac z czlowikiem ktory nie popiera PO i komorowskiego po czym pedzi do lokalu wyborczego i oddaje na nich glos i wmawia wszystkim ze z nim wszystko jest w porzadku xxO bardzo wielu sprawach.Np o tym, że jest ponad swoje przekonania i potrafi, nawet wbrew sobie, zrobić coś dla dobra ogółu i Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty przypadkiem nie pochodzisz z Koscierzyny Koźla ?xxNie mogę pochodzić z miejscowości która nie istnieje.A twoje pytanie swiadczy tylko o twoim ograniczeniu intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mecenas Stefan Hambura wystąpił o udostępnienie kopii dokumentów niemieckiego wywiadu BND, dotyczących katastrofy smoleńskiej. Podobny wniosek zapowiada mecenas Piotr Pszczółkowski. Chodzi o akta na które powołuje się Jürgen Roth w książce dotyczącej m.in. katastrofy rządowego TU 154M.xxWystąpienie o coś co nie istnieje, może wskazywac na niezbyt rozwinięty intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy bohater topiku juz popuscil po kolejnym zwyciestwie ogloszonym przez siebie jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty przypadkiem nie pochodzisz z Koscierzyny Koźla ? x nie on pochodzi z nowej huty wspaniale to musi byc miejsce jak nazwa zreszta na to wskazuje domyslam sie ze tereny tam zamieszkuje sama elita jego pokroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę prezydentem dialogu. Prezydentem, który ten dialog inicjuje, który słucha ludzi i jest mądry także ich mądrością – zapewnia Andrzej Duda. Kandydat PiS-u na prezydenta napisał list do wyborców, którym prosi o głos.xxDialog wg Dudy polega na tym, że nie zgadza się na to co jest niezgodne z gusłami które wyznaje i w które wierzy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xZwyciężyła prawda! Prokuratura w Warszawie, po prawie rok trwającym śledztwie(!), uznała że prof. Bogdan Chazan nie złamał prawa, odmawiając zamordowania dziecka swojej pacjentki. Stwierdzono bowiem, że narodziny dziecka nie zagrażały życiu i zdrowiu matki. xPrezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz w publicznych wypowiedziach o prof. Chazanie przesądziła jego winę jeszcze zanim wypowiedziały się w tej sprawie kompetentne organy państwa.xxxKatabas piszący owe durnoty zacytowane powyżej, nie zauważył, że to właśnie Walcowa jest tym "kompetentnym organem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xJestem bardzo ciekaw, zresztą jak sadzę nie tylko ja, co w obecnej sytuacji zrobi p. Gronkiewicz-Waltz? Czy znajdzie w sobie choć odrobinę przyzwoitości i honoru aby publicznie przeprosić prof. Chazana i naprawić wyrządzone mu krzywdy? Czy też będzie się zasłaniała tym, że swoje decyzje oparła na „ekspertyzach” i dlatego uważa że podjęła słuszną decyzję?xxxPrzeprosić Chazana? A za co? Że złamał obowiązujące go prawo? Może tak jest w kk ale na szczeście w Polsce tak nie jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katabas piszący owe durnoty zacytowane powyżej, nie zauważył, że to właśnie Walcowa jest tym "kompetentnym organem". x ona jest najwyzej od skladania podpisu nad jakims wnioskiem a nie kompetentnym organem buahaha ale to musi cie bolec dziadygo a nie mowilem wczesniej ze i tak go uniewinnia jak smrod przycichnie i tvn nalozy majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xPani Prezydent w życiu nie można jedynie kierować się bezdusznym prawem, które pozwala zabić niewinnego człowieka, oraz jakimiś ekspertyzami.xxW każdym życiu i prywatnym i służbowym należy kierować się obowiązującym prawem. Państwowym, żeby nie było wątpliwości.Szkoda, ze katabas o tym nie wie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz...xDr_joanna Maj 3, 2015, 8:31 ranoKtoś poczytał, ale przeczytał tylko to co chciał zobaczyć. Prof. Chazan został przez prokuraturę uwolniony od zarzutu narażenia życia pacjentki, a zdjęty ze stanowiska za niedopełnienie obowiązku administracyjnego (jako dyrektor, nie jako lekarz) i rozszerzone zastosowanie (w stosunku do całej placówki, a nie w stosunku do lekarza) zastosowanie reguły sumienia - akurat w tej kwestii nic się nie zmieniło - od początku było oczywiste że urodzenie uszkodzonego genetycznie dziecka literalnie nie naraża życia kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz dotyczący katabasa...xPet002 Maj 3, 2015, 9:39 ranoA czy autor ma jakiś honor? Pisanie nieprawdy nie jest ujmą na honorze jako takim piszącego? Chazana zwolniono z funkcji dyrektora za rozszerzenie klauzuli sumienia na cały szpital i lekarzy w nim pracujących, do czego nie miał prawa, bo nie ma prawa do sumień innych. Poza tym to nie był jego prywatny folwark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest najwyzej od skladania podpisu nad jakims wnioskiem a nie kompetentnym organem xxPolecam poczytanie kompetencji prezydenta miasta jako organu założycielskiego tego szpitala...Wtedy może przestaniesz opowiadać idiotyzmy i ośmieszać się publicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyciężyła prawda! Prokuratura w Warszawie, po prawie rok trwającym śledztwie(!), uznała że prof. Bogdan Chazan nie złamał prawa, odmawiając zamordowania dziecka swojej pacjentki. Stwierdzono bowiem, że narodziny dziecka nie zagrażały życiu i zdrowiu matki. x a shatyn i tak swoje :D gosc niewinny ale zlamal prawo :D dlatego dalsza dyskusja nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn co powie Duda ty wetujesz jakby fruwalo i poruszalo się. Jak z tobą moze być zgoda i bezpieczeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z żadnego omamu tylko z literatury.Wolność to wolność.Mogę sobie wierzyć w co chcę i komu chcę i nikt mnie nie wyzywa od kretynów.Wolność obwarowana warunkami to już nie jest wolność.No chyba,że ktoś swiadomie używa haseł tego typu do manipulacji.Uważam się za wolnego człowieka i pisząc co powinien myśleć normalny człowiek/a ja się z tym np.nie zgadzam/naruszasz moje granice.Pisz sobie to co sam myślisz a nie będę się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ten smiec to jest jedna wielka kopia tego co mowia w tvn tego chlopine faszeruja non stop wiadomosciami a on w to wszystko uwierzyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a shatyn i tak swoje smiech.gifgosc niewinny ale zlamal prawo smiech.gifdlatego dalsza dyskusja nie ma sensuxxBo są różne rodzaje prawa półmóżdżku...Nie tylko prawo karne siroto niewykształcona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z żadnego omamu tylko z literatury.Wolność to wolność.Mogę sobie wierzyć w co chcę i komu chcę i nikt mnie nie wyzywa od kretynów.Wolność obwarowana warunkami to już nie jest wolność.xxx:D:DWolnośc nie obwarowana prawem (warunkami) to anarchia, niedokształcona sieroto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są różne rodzaje prawa półmóżdżku... Nie tylko prawo karne siroto niewykształcona... x dziwne ze do wyrokow kaczynskiego tego nie dolaczyles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam się za wolnego człowieka i pisząc co powinien myśleć normalny człowiek/a ja się z tym np.nie zgadzam/naruszasz moje granice.Pisz sobie to co sam myślisz a nie będę się czepiać.xxMożesz się nie zgadzac. Twoje prawo. I tyle. I niczego nie naruszam.Bo jeśli by było tak jak ty napisałeś to sam naruszasz moje prawo, moja wolność, pisząc mi co powinieniem pisać...Czyli ostatnim zdaniem zaprzeczasz temu co napisałeś wczesniej.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolnośc nie obwarowana prawem (warunkami) to anarchia, niedokształcona sieroto... x odezwal sie wyksztalcony czlowiek spedzajacy pol zycia na babskim forum wyszydzany wysmiewany a mimo to wszystko tkwi i tlumaczy sam sobie ze wygral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×