Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
poogrzeb to chyba dla po wód do radości :-) obejrzyjcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wygląda jak dunki kaszaloty ? Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie jeden raz peowcy przy trumnach się cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,jesteś folklorem na tym dziadowskim forum.To nic dziwnego bo w każdej społeczności znajdzie się większy lub mniejszy idi/ota i mnie to nie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poogrzeb to chyba dla po wód do radości usmiech.gif obejrzyjcie sobiexxW religii katolickiej raczej tak bo umarły dostaje się do nieba... Do krainy wiecznej szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn,jesteś folklorem na tym dziadowskim forum.To nic dziwnego bo w każdej społeczności znajdzie się większy lub mniejszy idi/ota i mnie to nie dziwixxxPostaraj sie uzasadnić swoją ocenę.Potrafisz zrobić to tak jak ja potrafię uzasadnic własne słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakoś nie jeden raz peowcy przy trumnach się ciesząxxUśmiech nie oznacza "cieszenia się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bienkowska sie cieszyla :-) nie bylo pytan i kolejnej kompromitacji z odpowiedzia :-) pewnie stad jej usmich nad trumna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas niedzielnych wyborów prezydenckich komisje wyborcze wykorzystają elementy systemu informatycznego; posłuży on do przekazywania danych o frekwencji i sprawdzania poprawności arytmetycznej protokołów - powiedział wiceszef PKW Wiesław Kozielewicz.xOznacza to, że system informatyczny tworzony przez Krajowe Biuro Wyborcze nie zostanie wykorzystany do elektronicznego przesyłania protokołów głosowania. Państwowa Komisja Wyborcza nie będzie więc w noc powyborczą podawać cząstkowych, nieoficjalnych wyników głosowania, ale poda oficjalny wynik dopiero po wpłynięciu i przeliczeniu danych ze wszystkich protokołów papierowych. xxI słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bienkowska sie cieszyla xxŚmiała się w trakcie pogrzebu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- W wariancie optymistycznym wyniki wyborów prezydenckich poznamy w powyborczy poniedziałek w późnych godzinach wieczornych, ewentualnie poznamy je we wtorek po południu - powiedział sędzia Kozielewicz. W informacji przesłanej później do mediów podano, że termin konferencji prasowej podczas której mają zostać ogłoszone wyniki wyborów to wtorek po południu, PKW zastrzegło jednak możliwość zwołania konferencji w innym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Shatyn przypomina postać grana przez Agnieszkę Holland w filmie Przesluchanie Bugajskiego.Jest tam scena gdy Holland która gra komunistke zamknieta w celi z Janda mówi ze dobrze ze ja zamknieto bo jako komunistka zrobila widoczne coś zle i partia slusznie wtracila ja do więzienia. To taki sam stan oddania jedynie slusznej partii :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka jest moim wrogiem?Dlaczego mnie obrażasz Iftar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Shatyn przypomina postać grana przez Agnieszkę Holland w filmie Przesluchanie Bugajskiego.xxBo? Uzasadnij swoją ocenę na podstawie moich postów albo przeproś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda dzisiaj w tv został pięknie "rozjechany" przez Tadlę. Nie potrafił odpowiadać na pytania, mówił ogólnikami i przeważnie nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xBudapeszt cały czas obniża dług państwa, który wynosi dziś jedynie niewiele więcej, niż w Niemczech, a dokładnie – 77 proc. W Hiszpanii, Francji czy Wielkiej Brytanii dług to z kolei 100 proc. PKB.xKomentarz...xSuper. Polska ma o wiele lepsze wskaźniki, ale to nie przeszkadza naszej psychoprawicy cały czas bajdurzyć o rzekomej katastrofie kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, a na różnych portalach internetowych od Onetu do WSieci w komentarzach ludzie są oburzeni Tadla i jej napastliwoscia wobec Dudy. ( traktuj to jako uzasadnienie do porownania z postacia komunistki ) Ty wszystko widzisz inaczej od innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napastliwość" polegała na tym, że Tadla usiłowała zmusić Dudę do odpowiadania na pytania a nie ględzeniu nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taki już styl ma stacja Komorowski Info .Cóż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tak sie nazywa ta stacja ale styl "pytanie - odpowiedź" jest jak najbardziej prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda, jak większość prawicowców nie potrafił merytorycznie odpowiedzieć na zadane pytania.Podobnie zresztą jak tutaj.Prosze o uzasadnienie własnych słow i... Nic. Nie potraficie.Duda jest dokładnie w tym samym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak namawiam cie zagłosuj na pana Dude.Nie będziesz musiał tłumaczyć go z dziesiątek wpadek i zajmiesz się tym co lubisz najbardziej czyli kazaniami biskupów i artykułami Frondy :-) A ? i jak to ? Twój kandydat byl dzis znowu w kościele i o zgrozo przyjmowal komunię z rąk biskupa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ? i jak to ? Twój kandydat byl dzis znowu w kościele i o zgrozo przyjmowal komunię z rąk biskupa !xxDlaczego "o zgrozo"?Prywatnie moze sobie nawet pić wodę święconą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz musiał tłumaczyć go z dziesiątek wpadek i zajmiesz się tym co lubisz najbardziej czyli kazaniami biskupów i artykułami FrondxxNie usiłuje nikogo nigdzie tłumaczyć.CZasami matołom tłumacze, ze czegoś nie zrozumieli jak np ty.I nie lubię zajmowac się tym co mi "imputujesz" ale nie zawsze robi się to co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl pogrzeb panstwowy nie prywatny. I tam byl nie Komorowski tylko prezydent. Czy to nie straszne ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie ci Shatyn ty się dobrze zastanów. Twoj faworyt robi cie w konia. Niby podpisze lewacka konwencje ti ti ti a potem na kolanach do katolskiego kościoła :-):-):-) Mowie ci Duda bardziej szczery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×