Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Zaprasza do dyskusji a potem sobie na każdym używa,bo tylko On ma rację,a jego zdanie to za kazdym razem prawda objawiona.I tylko on nazywa to dyskusją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, to zacytuj kiedy on tak powiedzial ? Bido intelektualna która podskakuje przytupujac prawą nóżka :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w studiu TVP rzecznik PiS, tradycyjnie już dla tej partii, zrobił farsę, opuścił studio twierdząc , że to TVP Info Komorowski. Mastalerkowi nie podoba się, że TVP Info ciągle pokazuje obecnego prezydenta Komorowskiego, a pomija kandydata PiSu Dudę na to stanowisko. Do aparatczyków partyjnych nie dociera, że urzędujący Prezydent RP zawsze będzie w lepszej sytuacji jeżeli chodzi o czas antenowy w publicznej i nie tylko w publicznej, tym bardziej , że akurat okres kampanii zbiegł się z narodowym świętem 3 Maja, Dniem Flagi i 1 Maja. Czy tak trudno PiSowskim aparatczykom zrozumieć, że Prezydent RP ma prawo, a nawet obowiązek wygłaszać polityczne przemówienia i gdyby nawet wykorzystywał to do politycznej agitacji, to nikt nie ma prawa mu tego zabronić. No a już brak kandydata Dudy w mediach to jakieś PiSowskie kompleksy i brednie, bo jest on obecny w mediach od kilku miesięcy. Wiemy wszyscy, że Duda jako pierwszy rozpoczął kampanię wyborczą i to na długo przed zgłoszeniem się prezydenta Komorowskiego czy innych kandydatów do wyborczego wyścigu na prezydenta RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moje zdanie i nie muszę nikogo cytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas antenowy komitetów wyborczych jest prawnie usankcjonowany i wystarczy zrobić odpowiednie badania, a nie robić z siebie idioty na oczach milionow widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Dzisiaj od rana Mastalerek też nadawał te same andronki jw w RMF MF :-D ps PiS nie ma szczęścia do rzeczników, co jeden to bardziej odpychający :( (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bydłoszewski musi odejść w zapomnienie tak jak jego nienawiść do ludzi,którzy mieli inne zdanie niż on. co do ciebie shatyn weź tabletkę lewacki pełowczyku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według ustaleń przedwyborczych czas antenowy prezydenta Bula sześć razy przekroczyl czas dla Dudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałam post na sforę i od razu minus 20 a na innych tematach mnie zablokowali.Mam prośbę skopiujcie tekst i dodawajcie gdzie się da,.Cenzura musi upaść .wklejajcie cytat: Wiem że mój post przeczytają nieliczni ale po co rozgłaszać w necie(dostępnym dla każdego wroga czy pseudo przyjaciela) co ma nasza armia lub armie niby zaprzyjaźnionych państw? W razie wojny jesteśmy od dawna na spalonej pozycji ,nasz kraj zawsze był pod zaborami i teraz mimo pokoju też mamy zabory.Wykupiona jest już pokojowo nasz ojczyzna ale dalej rządzący dbają tylko o siebie i kasę dla nich i rodziny.Rządzą nami od lat jak nie ruscy to żydzi pod typowo polskimi zmienionymi nazwiskami i dawno już podzielili,wykupili nasz kraj! W razie wojny -kochani dobrzy ludzie -ewakułujcie się lub poddajcie! Nie dajmy za żadne skarby życia za tych co na górze ciągna do bogactwa za Nasze życia!.Polski już od dawna nie ma-zapytajcie tuska czemu tak zwiał.? Pismaki piszcie o d***e marynie a nie o przepłacanych rzeczach ,celebrytkach lub o czymś co wam daje tylko poczytanie (czytajcie wkurzenie ludzi) Sory za błędy ale uwierzcie -patrzcie na siebie bo i tak polska nic nam nie da bo Jej nie ma:-( Nie dajmy się cenzurze i politykom.Nikt z ich nie jest kowalem naszego życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Kraśko czy inna Olejnik przeprowadzając wywiad z Komorowskim nie zapytal np o książkę Sumlinskiego ? Dlaczego telewizja "publiczna "nie pokazuje licznych wpadek Komorowskiego których pełno jest np na YouTube ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta farsa to ulubiony rodzaj komedii grany przez p-osłów i polityków PiS. Tylko z roku na rok aktorzy coraz słabsi i konstrukcja farsy coraz mniej precyzyjna. Dziwię się, że elektoratowi PiSu ciągle się to podoba i wywołuje aplauz. Ale cóż to lemingi, ktore nie zwracają na nic uwagi i maszerują ku zagładzie pod przewodnictwem JAROSŁAW ZBAW POLSKĘ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka farsa ? Może afera taśmowa ? A może niewinna Sawicka a winny Kamiński ? Czy może minister sprawiedliwosci z nielegalnym pistoletem ? To masz na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyżej nie wdawaj się w dyskusje z marionetkami WSI-oków, bomprzyjdą ci zrobić samobojstwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaprasza do dyskusji a potem sobie na każdym używa,bo tylko On ma rację,a jego zdanie to za kazdym razem prawda objawiona.I tylko on nazywa to dyskusją.xxxNie tylko ja mam rację ale jako jeden z niewielu tutaj potrafię ją uzasadnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Kraśko czy inna Olejnik przeprowadzając wywiad z Komorowskim nie zapytal np o książkę Sumlinskiego ?xxDlatego samego dlaczego nie pytali go o bajki czy klechdy domowe, bajki z tysiąca i jednej nocy czy przygody Koziołka MAtołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka farsa ? Może afera taśmowa ? A może niewinna Sawicka a winny Kamiński ? Czy może minister sprawiedliwosci z nielegalnym pistoletem ?To masz na myśli ?xxAfera taśmowa? Jest już po aferze. Tych co nielegalnie podsłuchiwali złapano, szuka się mocodawców.Sawicka została uniwienniona dlatego, że Kamiński ze swoimi przydupasami nie potrafił prawidłowo zbierać dowodów.Za to sam Kamiński przekroczył swoje kompetencje i popełniał przestępstwa.Pistolet jest legalny bo legalnie został zakupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak Shatyn napisał,że nie ma to nie ma.xxDokładnie. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ze swoim genialnym intelektem wydaje Ci się,że masz prawo napisać o kimś coś niepochlebnego,ja jednak czuję się przez Ciebie obrażany i to nie pierwszy raz.Proszę,żebyś mnie nie obrażał i nie zabierał mojej wolności a Ty znowu swoje,każesz mi coś czytać i o moim intelekcie niepochlebnie a przecież nic o mnie nie wiesz.A może w omamach Ci się wydaje,że wiesz?Gieniusz,wizjoner czy sam Pan Bóg?xxMasz prawo do własnych odczuć nawet tak głupich jak te o których napisałeś.O twoim intelekcie wypowiadam sie na podstawie tego co napisałeś a czego sam nie jesteś w stanie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne uśmiechy bieńkowskiej, marcińkiewicza na pogrzebie "..." foty w necie. tak po żegna swoje "autorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty jak przyjdziesz i wtracisz się do dyskusji to tak jak by ktoś przyszedł na rodzinną imprezę z nieumytymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn o 18, 14 napisałeś że nie ma miejscowosci Koscierzyna Koźle .A pan prezydent tam byl.Wyglaszal tam piękne przemowienie i pokazaly tą wizytę telewizje.Wiec jak to nie ma takiej miejscowości ?xxxNormalnie nie ma. Pan prezydent strzelił kolejną gafę i pan prezydent tam nie był.Skoro nie wierzysz to wpisz w google "Koscierzyna Koźle" i sam się przekonasz, że taka miejscowość nie istnieje.No chyba, że dla ciebie to zbyt skomplikowane zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn ty jak przyjdziesz i wtracisz się do dyskusji to tak jak by ktoś przyszedł na rodzinną imprezę z nieumytymi nogamixxxJAk widze tego typu sytuacja jest ci znana.Wybacz ale w moich kręgach coś takiego sie nie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy ty nie ogladales wizyty pana prezydenta w Koscierzynie Koźlu ? Cala Polska widziala bo telewizje pokazywaly Jesli nie widziałeś to nic straconego.Jest na YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn czy ty nie ogladales wizyty pana prezydenta w Koscierzynie Koźlu ?xxNie mogłem widzieć bo taka miejscowość nie istnieje. Może jest w twoim omamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy rozum śpi ,budzi się ogarnięty omamem oszołom shatyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może taki "shatyn" się budzi.NA szczescie to nie o mnie mowa jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty nie chcesz zgody ? A na brak zgody naszej zgody nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuski sąd nakazał władzom niewielkiej miejscowości na zachodzie Francji, Ploermel, usunięcie pomnika Jana Pawła II, ponieważ uznano, że jego wyeksponowanie w miejscu publicznym było sprzeczne z zasadą laickości - poinformowała agencja AFP.xxI słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn napisałeś "kolejna gafa pana prezydenta " To lepiej zaglosuj na pana Dude.On nie popelnia gaf :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popełnia. Za jedną taką "gafę" został skazany przez sąd.Poza tym reprezentuje partię oszołomów i dewiantów intelektualnych. A więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×