Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Shatyn,omamisto,Ty jesteś bardziej nawiedzony jak niejaki Maciarewicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo Darek :D:D:D hahahahaha hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokuratura musiała umorzyć sprawę stołecznego dyrektora szpitala Świętej Rodziny. Choć w sprawie pojęcia „funkcjonariusz publiczny” polskie prawo nie jest jednoznaczne (pisałem o tym swego czasu na łamach POLITYKI), to osoby pełniącej funkcję dyrektora (a tym bardziej lekarza) placówki służby zdrowia – nawet publicznej – faktycznie na gruncie ustawodawstwa karnego żadnym sposobem za funkcjonariusza publicznego uznać się nie da.xUmorzenie śledztwa przez prokuraturę w żadnej mierze nie podważa jednak decyzji prezydent Warszawy o pozbawieniu Bogdana Chazana dyrektorskiego stanowiska.xSkądinąd prokuratura, umarzając śledztwo karne, przyznała, że prof. Chazan odmawiając aborcji, nie dopełnił ciążących na nim wymogów związanych z tzw. klauzulą sumienia. xxCałość: http://tnij.org/pvqzv72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 2 3 4 Liberalizm gospodarczy, liberalizm ekonomiczny, laissez faire, leseferyzm - system poglądów ekonomicznych i oparty na jego zasadach typ polityki gospodarczej, których fundamentem jest całkowita neutralność państwa i innych organizacji gospodarczych i politycznych wobec przebiegu procesów gospodarczych. Wychodząc z założenia, że każdy człowiek kieruje się zasadą korzyści materialnej (homo oeconomicus), przedstawiciele liberalizmu gospodarczego głosili konieczność istnienia pełnej swobody działalności podmiotów gospodarczych, która w warunkach wolnej konkurencji i zapewnienia przez państwo nienaruszalności własności prywatnej zapewni szybki rozwój gospodarki. Czy POPiS spełnia wymogi nowoczesnego państwa liberalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liberalizm gospodarczy musi isć w parze z liberalizmem we wszystkich przejawach ludzkiej, obywatelskiej aktywności i prawa panstwowego.Oczywiście nie w wersji przejaskrawionej, ortodoksyjnej jak w wypadku JKM.Inaczej jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a czemu wczoraj pana prezydenta w czasie debaty nie dopuscili do głosu ? Zapomnial kartki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka debata o która pytasz odbyła sie prawdopodobnie w twoim omamie.Bo w rzeczywistosci Komorowski nie brał udziału wczoraj w żadnej debacie.A więc nie pytaj się mnie tylko siebie omamisto.Ja nie mam dostępu do tego co roi się w twoim omamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylo go na debacie ? A co wycofał się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam. Nie wiem nic na temat tego co roi się w twoim omamie. Idź do lustra i zapytaj sie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niestety w III RP liberalizm gospodarczy został wyparty przez biurokratyczny socjalizm hamując rozwój gospodarczy we wszystkich dziedzinach ludzkiej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla wczoraj debata kandydatów na prezydenta RP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn , ty piszesz sam ze sobą ? czy jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski i WSI - porażające informacje o prezydencie Polski Ludzie Komorowskiego i WSI w SKOK-ach zamieszani w wyłudzanie pieniędzy. Materiał dla ludzi o mocnych nerwach. Uświadamia kto nami rządzi. Wojskowe Służby Informacyjne dokonywały oszustw na gigantyczną skalę, śledztwa przeciwko oficerom WSI były blokowane, działalności fundacji Pro Civili - to temat posiedzenia sejmowej komisji. Nie brakuje również sensacyjnych faktów o akcji WSI w SKOK https://www.youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatyn, dlaczego ciągle spamujesz tymi samymi tekstami? Masz schizoidalną paranoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bredzisław komoruski nowe imie i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Prawdziwa debata, na którą my się zgodzimy, będzie taka, że po jednej stronie będzie nasz kandydat i jego dziennikarz zadający pytanie prezydentowi, a z drugiej prezydent i jego dziennikarz zadający pytanie Andrzejowi Dudzie - mówi w Radiu Maryja Jarosław Kaczyński. x x I po tym widac jak Jarosław K. razem ze swoim przydupasem Dudą, boją się Komorowskiego.. x to ciekawe bo ja tutaj widze w koncu uczciwa debate urzedujacy przypadkowo gostek w koncu nie bedzie miec nic napisane na kartce tylko bedzie musial od siebie cos powiedziec. No ale moze my widzimy co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina Lecha Kaczyńskiego powinna pozwać Palikota. Jeśli go nie pozwie tzn, że boi się prawdy na ten temat. x lepiej go obsrac tego czlowieka i tak nikt nie slucha bo ile mozna jechac na legalizacji trawki i kosciele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe bo ja tutaj widze w koncu uczciwa debate urzedujacy przypadkowo gostek w koncu nie bedzie miec nic napisane na kartce tylko bedzie musial od siebie cos powiedziec. No ale moze my widzimy co innego xxA tymczasem...xx"po jednej stronie będzie nasz kandydat i jego dziennikarz zadający pytanie prezydentowi, a z drugiej prezydent i jego dziennikarz zadający pytanie Andrzejowi Dudzie"xxxWystarczy tylko przeczytać i zrozumieć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeczytalem i czego ty nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po jednej stronie będzie nasz kandydat i jego dziennikarz zadający pytanie prezydentowi, a z drugiej prezydent i jego dziennikarz zadający pytanie Andrzejowi Dudzie" x co dla ciebie jest tutaj nie jasne pytaj smialo postaram ci sie pomoc jak bede potrafil najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem wszystko i wyraźnie Jarosław K. powiedział, że to "prezydent i jego dziennikarz zadający pytanie Andrzejowi Dudzie"."dziennikarz zadający pytanie"...To właśnie to czego ty nie zrozumiałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wiesz co nie odpowiadaj bo po co jak i tak caly dzien bedziesz tlukl ze znowu cos udowodniles kiedy sam nie zrozumiales a ja tymczasem zabieram sie do pracy :D:D:D taki maly masz bonus w prezencie ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to kto ma zadac pytanie pani hania z magla ? :D:D:D lopatologicznie bedzie duda ze swoim dziennikarzem ktory zada pytanie komorowskiemu a z drugiej strony bedzie komorowski ze swoim dzienniakrzem ktory rowniez zada pytanie dudzie :D łosz ale to ciezkie do zrozumienia bylo :D:D:D no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dla ciebie jest tutaj nie jasne pytaj smialo postaram ci sie pomoc jak bede potrafil najlepiejxxJak widzisz wszystko dla mnie jest zrozumiałe. Również to, że to dziennikarz zadaje pytania..Gdyby było inaczej to powinno brzmieć: " prezydent wraz z dziennikarzem będą zadawac pytania", lub: "prezydent zadający pytania i dziennikarz"...Jak widze nie rozumiesz języka polskiego... Czasami tak bywa... Może to od piwa tak masz pitego w nadmiernych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to kto ma zadac pytanie pani hania z magla ? xxNie. Prezydent powinien zadawać pytania tak jak i Duda.Na tym powinna polegać debata. Lub, dziennikarz zadający pytania obu kandydatom.... Takie same pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze chodzi o przejezyczenie albo cos innego. No ale sprawa jest chyba prosta i oczywista ale chyba nie dla ciebie :D Czy ty nie mozesz czasami zachowywac sie tutaj normalnie ? zal mi jest ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze chodzi o przejezyczenie albo cos innego.xxMoże. Ale ja napisałem, w przeciwieństwie do ciebie, to co przeczytałem. A ty jak zwykle coś sobie zmyśliłeś...:D I oczywiście zaraz w to uwierzyłeś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie mozesz czasami zachowywac sie tutaj normalnie ? zal mi jest ciebiexxW przeciwieństwie do ciebie zachowuję się normalnie. Piszę o tym co jest i istnieje w rzeczywistości.Rozumiem również, że ta rzeczywistośc cie boli bo nie pasuje do omamu w którym żyjesz.Ale to juz twoja sprawa i twojego psychiatry.Życzę zdrowia... Psychicznego również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×