Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manicure hybrydowy, robicie sobie same??

Polecane posty

Gość gość
Nie zdecydowałabym sie na wykonanie hybryd samodzielnie. To dość skomplikowana sprawa. Właśnie dlatego wolę je robić u sprawdzonej kosmetyczki http://rezydencja-urody.pl/ - poza tym paznokcie też wtedy wyglądają znacznie lepiej niż samodzielnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcietopasja
Ja robię sama, aczkolwiek robię to już od kilku lat, na początku mi nie wychodziło i było bardzo trudno, ale jakoś się uparłam aż się nauczyłam, dla tych co nigdy nie robiły takiego manicure, lepszym wyjściem będzie pójście do kosmetyczki, proszę przeczytać o tym http://www.ktotopotrafi.pl/zdrowie-i-uroda/przygotowania-do-wesela-w-poznaniu-manicure-hybrydowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
No jasne, że sama. Szkoda wydawać kasę na kosmetyczkę :) Parę lat temu jako prezent świąteczny mój chłopak zamówił zestaw do hybryd no ale nie znał się za bardzo więc zamówił mi ze zwykłymi tanimi lakierami, które trzymały się parę dni :/ do tego całego zestawu domówiłam sobie kilka lakierów z Makear i paznokcie o wiele lepiej wyglądają i przynajmniej mam spokój na jakieś 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osinte
Oczywiście, że robimy. Długo chodziłam do kosmetyczki, ale zaryzykowałam i nauczyłam się robić sama :) Akurat w tym momencie zamówiłam sobie zestaw Semilac Spa, zrobię sobie kilka dni przerwy od hybryd na wzmocnienie i odżywienie pazurków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię w salonie.... nie mam do tego głowy i nigdy mnie to nie interesowało. Wole zapłacić kasę żeby mi ktoś to profesjonalnie zrobił. Zawsze chodzę do nich na manicure hubrydowy http://www.imageszczecin.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama bym się nie zdecydowała. RObie w http://www.esthe.pl/ - tam sa specjalistki, paznokcie wygladaja abrdzo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sama sobie robię. Kupiłam fajne lakiery z makear i są bardzo dobre dla początkujących osób. Mają fajny pędzelek i nie rozlewają się po skórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikkk
Robię sama i tez uzywam z tej firmy lakierów, mam tez ich bazę i top, moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też robię sama co to za filozofia nałożyć lakier do lampy i tak co warstwę? Mam dobre lakiery z makear więc nie wylewają się na skórki i szybko idzie. Trzymają mi się ok 3 tyg. U stóp nawet do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię sama, bo szkoda mi było czasu na umawianie się dojazd i te sprawy. ale finansowo to sie niestety nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że robię sama bo to o wiele taniej wychodzi niż u kosmetyczki. Lampę zamówiłam sobie na allegro a lakiery zamówiłam na stronie Makear. Bardzo długo się trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkawro
Kiedyś próbowałam się w to bawić, ale to był bezsens gdyż średnio mi to wychodziło. Oszczędziłam sobie nerwów i wybrałam się do mojego okolicznego www.maniq.pl , gdzie salon Pani Doroty z najwyższą jakością przykłada się do tego, aby uśmiech na twarzy klientów błyszczał tak jak paznokcie po zabiegu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
No pewnie, że robię sama. Już dosyć wydałam na kosmetyczkę. Lubię mieć zadbane dłonie ale nie aż takim kosztem bo co jakiś czas podnosiła te ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja właśnie zaczynam przygodę z hybrydami w domu, ostatnio przeglądałam ofertę sklepów i zastanawiam się zakupem tych hybryd http://www.misteromilano.pl/ Może wiecie coś na ich temat ? Podpowiecie mi czy warto w nie inwestować ? Pozdrawiam wszystkie lakieroholiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sama działam z paznokciami. jest to duża oszczędność, bo to tylko wydatek zestawu do robienia no i potem lakieru, a nie 100 zł co 3 tyg... ja za zestaw od Neonail zapłąciłam 200 zł, lakiery kupuję za około 30, wiec oszczedza sie naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zawsze nie można pogadać na dany temat bo spamerzy na kilometr wyczują żer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest koszmar jak żeście rozpieprzyły topik spamami. Ja bym wam szmaty zawaliła ulotkami cały teren przed domem. Piertolone sępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum w ogóle stało się jednym wielkim burdelem dla spamerskich kvrew, a adminisracja ma to głęboko w dopie (wystarczy popatrzeć, co się od kilkunastu dni wyczynia na Urodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że tak. Mam fajne lakiery z makear na których się uczyłam robić :) mają fajną konsystencję i dobrze wyprofilowany pędzelek więc jest dobry do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze robię sobie sama i koleżanką ;) Pracuję na lakierach firmy Makear, bo nie uczulają, a mam z tym spory problem :) Teraz upodobałam sobie szczegolnie ocień 569, idealny na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie umiałabym sobie sama zrobić paznokci, chociaż bardzo bym chciała :D Chodzę po sąsiedzku do Pure Diamond bo mieszkam na Krowodrzy. Fajny salon, dużo lakierów do wyboru, kosmetyczka maluj***ardzo starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam makijaż permanentny ust i brwi u pani Karoliny Kwiecień. Wyszło lepiej i taniej niż w gabinecie stacjonarnym. Do tego korekta w cenie podstawowej po miesiącu mniej więcej. Wiem, bo przeglądałam różne oferty zanim się ostatecznie zdecydowałam. Higieniczne na wysokim poziomie. No i dojazd do Sosnowca za darmo pozytywnie mnie zaskoczył. Kiedyś u innej kosmetyczki mobilnej musiałam dopłacać za przyjazd, a tutaj bezpłatnie. Telefon zostawiam 511 586 511 i stronę pani Karoliny gabinetcarlady.pl. Trafiłam na nią też z polecenia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie2017sierpien
Nigdy nie robię sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja robie sobie sama hybrydy, teraz to już zajmuje mi to godzinke :) relaksuje mnie to i pozwala zaoszczedzic na wizytach u manikiurzystki. Poza tym kupiłam niedawno nowe kolory lakierów hybrydowych eveline więc jeszcze teraz je testuje (są naprawdę ok!) to same wiecie jak to jest, mają nowe kolory – cały czas by się malowało paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same? No co WY! Nie warto. Mozesz zaszkodzic swoim paznokciom jesli nie masz odpowiedniej wiedzy. Mysle ze lepiej isc do profesjonalisty. Ja np chodze do http://www.esthe.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×