Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manicure hybrydowy, robicie sobie same??

Polecane posty

robie sobie sama ale robie i w salone bo zajmuje sie tym na co dzien, mam najlepsze wedlug mnie lakiery, z mistero milano, potwierdzaja mi swoja jakosc poprzez 3 tygodniowe trzymanie się na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hybrydka
Ja tam sama nie ryzykuję. Ale znalazłam fajny gabinet kosmetyczny w Krakowie - Vici Clinic, gdzie pracuje Elena, Ukrainka, która po mistrzowsku zdobi paznokcie :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, ja też robię pazury u Pani Eleny w salonie Vici :) Robi świetnie, lakiery trzymają się genialnie, pracuje na markowych produktach Essie. I ceny są naprawdę przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda owszem niszczy troszkę paznokcie, ale to raczej ta naprawdę notorycznie stosowana, np przez rok. Jednak jeśłi masz dobry gabinet kosmetyczny to te problemy nie będą duże. Zastanó się nad wizytą w www.instytut-artdeco.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ostatnio kupował narzędzia w lange łukaszuk i przy okazji sama sobie kupiłam lampę ledową co by nie wydawać co chwilę pieniędzy na kosmetyczkę i do tego chciałam się podszkolić więc voila. Piękne hybrydy wychodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że niektórzy potrafią sami coś takiego zrobić, ale ja na manicure hybrydowy wolę chodzić do sprawdzonej kosmetyczki. Jeśli szukacie dobrego salonu w szczecinie to w Evita Spa http://www.evitaspa.pl robią manicure bardzo starannie. Bardzo mi się podoba ten efekt, bo paznokcie naprawdę wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam sobie urządzić w domu taki niewielki salonik manicure i w końcu całkowicie oddać się pasji. Wybrałam kilka sprzętów z http://forspagroup.pl/ i teraz jak będę przyjmowała osoby do nie będę robiła hybryd na stole... A tak odnośnie makijażu hybrydowego to dziewczyny spokojnie - trochę praktyki i wprawna ręka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie sama sobie od pol roku,nie chwalac sie mam chyba talent ;-P zdobienia,dzety,frencze,sweterki,ombre ale za 100zl zestaw? ja bym nie ryzykowała,zainwestowałam w sprzet i materialy,ozdoby i gadzety kupuje na aliexpress (polecam!) slabe lakiery niszcza plytke a slaba lampa dlugo utwardza,a jako mama mocno zabiegana nie mam czasu nato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżki są naprawdę ciekawe, ale u mnie manicure hybrydowy robi się w domu. Postanowiłam troszeczkę sama zadbać o swoje paznokcie i myślę, że z czasem wychodzi mi to naprawdę całkiem nieźle. Kupuję sobie wszystkie potrzebne akcesoria do paznokci hybrydowych z http://cmclassic.pl/21-akcesoria-do-hybryd a później to już z górki. Jest mnóstwo poradników w internecie, z których warto skorzystać, żeby zobaczyć na czym takie paznokcie hybrydowe się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie paznokcie hybrydowe robię sama w domu zestawem z Semilaca. Przyznam , że to jest wielka wygoda, bo przez 3 tygodnie nie muszę się w ogóle martwić, bo paznokcie idealni się trzymają, a lakier nie odpryskuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie sama, co około 1,5 tygodnia żeby odrost nie był za duży. Kupiłam sobie osobno lampę Led i osobno zestaw lakierów z akcesoriami dobrej firmy, bo na te chińskie zestawy szkoda wyrzucać kasę. Obecnie uczę się robić wzorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też właśnie robię dość często bo mimo że wiem że lakier utrzyma mi się 3 tygodnie albo i dłużej to jednak paznokcie rosną mi jak szalone a nie lubię kiedy wszystko nie wygląda perfekcyjnie, więc wolałam sobie kupić swój zestaw zamiast przepłacać co 1,5 tygodnia u kosmetyczki, zamówiłam sobie wszystko w http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/paznokcie#hybrid-system i jestem bardzo z jakości zadowolona, lakiery mają piękne kolory i połysk, lampa super szybko utrwala, a waciki do zdejmowania lakieru już w folii są bardzo praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinila
U mnie odrost pojawia się po około dwóch tygodniach i wtedy zazwyczaj zmieniam hybrydę. Chociaż kupiłam sobie ostatnio kilka nowych hybryd Semilac i mam ochotę zmieniać je częściej ;) Szaleję z kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś na paznokciach z gruponu i średnio byłam zadowolona. Kobieta nie miała żadnych kolorów i miała dziwne podejście, jak do klienta gorszego sortu...Ostatnio zainteresowałam się techniką robienia manicure hybrydowego, dlatego kupiłam sama lampę i lakiery w http://sklep.cosmetico.com.pl/ i działam sama. Wychodzi mi całkiem nieźle, może nawet zacznę robić innym paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinos
Można sobie spokojnie hybrydę zrobić samodzielnie. EM Nail ma nawet specjalne lakiery 3 w 1 - nie trzeba bazy, nabłyszczacza i przemywania. Wystarczy sam lakier. Tutaj https://em-nail.pl/pl/95-lakiery-hybrydowe-3w1-easy można je znaleźć. Kolorki fajne, a całość mega prosta do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka12
Hybrydy nie są trudne w zrobieniu ale poćwiczyć trochę na pewno trzeba jak ktoś sam się uczy robić, pracuje od początku na lakierach semilaca i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynnka
Widziałam u koleżanki i jestem nim zachwycona. Będę niedługo uzupełniała lakiery i sama przymierzam się do kupna. Ślicznie to wygląda na pazurkach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka7
No pewnie ja już mam pyłek ślicznie się prezentuję, można dowolnie zmieniać kolorek pod pyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanetM
No pewnie zwłaszcza że to nie jest bardzo trudne, wystarczy zaopatrzyć się w porządny zestaw startowy semilaca i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenna23
A gdzie można taki zestaw zakupić i z czego się składa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, chciałbym kupić mojej kochaniej żonie zestaw do robienia hybryd na Mikołajki, proszę doradzcie mi jaki mam wybrać ja zupełnie się na tym nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millenna23, zestaw startowy możesz zakupić na naszej stronie www oraz u naszych dystrybutorów :) W każdym zestawie znajduje się Lampa Semilac Semilac® BASE - 7 ml, Semilac® TOP - 7 ml Lakier kolorowy odtłuszczacz Nail Cleaner Semilac® Acetone folie do usuwania lakieru hybrydowego waciki bezpyłowe Semilac® Striper blok polerski pilniki do paznokci W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio52, do użytku domowego rekomendujemy nasz zestaw startowy z lamą Led6W :) W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Teoretycznie można sobie taki manicure hybrydowy zrobić samodzielnie, ale wcale nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Zwłaszcza jeśli się nie ma wprawy. Dlatego ja najczęściej korzystam z usług profesjonalnych salonów. Jest ich sporo w każdym mieście. We Wrocławiu wiem, że np. tutaj https://magiadlaciala.versum.com/services/103800 można skorzystać z takiej usługi. I wcale nie kosztuje to tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza789
Widziałam na stronie nową lampę semilac za 99 zł UV LED 24W, ma ktoś już ją może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też i bardzo mnie zaciekawiła, zrobiła bym sobie prezencik na Mikołajki:) Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×