Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manicure hybrydowy, robicie sobie same??

Polecane posty

Gość gość
Sama idea nakladania nie jest trudna. Najtrudniej jak dla mnie to nadac rowny krztalt paznokciom i rowno nalozyc lakier by nie zalac skorek. A cala reszta jest banalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienie manicure hybrydowego nie jest takie straszne. Polecam wam zajrzeć na www.lakiery.hybrydowe.eu Mają tam ciekawą ofertę, świetnych lakierów hybrydowych. Zamawiałam u nich i mogę potwierdzić, że mają dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja robię sama bo jest to dużo prostsze niż inne typy manicuru. Używam lakierów z Makear bo długo trzymają. Obecnie na paznokciach mam odcień 589 lollipop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku nie było łatwo ale teraz nie mam z tym problemów. Jeżeli chcecie robić sobie manicure hybrydowy to polecam wam zamawiać produkty od www.makear-trojmiasto.pl Mają świetne lakiery hybrydowe w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa235
Jakiś rok temu kupiłam zestaw do wykonywania manicure hybrydowego i od tego czasu noszą tylko takie paznokcie, dzięki odżywce eveline udało mi się zapuścić paznokcie, w końcu się nie łamią. Oczywiście nie można nosić hybryd cały czas, warto robić przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do kosmetyczki, ona używa makear, ja sama sobie to nie za ładne bym zrobiła, a moja kosmetyczka to mega talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daeriani
Jestem po kursie, chociaż robię pazurki tylko dla siebie. Jeśli chodzi o lakiery, przetestowałam różne, a ostatnio bardzo polubiłam się z Isabellenails - lubię przede wszystkim ich trwałość i piękne kolory. Szczególnie ostatnia 'letnia' kolekcja https://isabellenails.pl/oh-my-sweet/ bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię sama . Grunt to dobrze dobrane akcesoria i lakiery . Ja używam z makear maja fajny pędzelek do nakładania co dla laików takich jak ja jest mega uproszczeniem . Są trwałe także szczerze mogę je polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Zgadzam się i w pełni polecam lakiery Makear - trwałe, kolory pięknie kryją, idealne na lato, trzymają się długo. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez robię sobie na makearach, powiem tak, im więcej sie ćwiczy tym lepiej wychodzi i nie jest to nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankoskaa
Tak, ja wykonuję manicure hybrydowe sama w domu, dla mnie to spora oszczędność czasu i pieniędzy. Lampę kupiłam na allegro, lakiery mam rożnych firm, teraz najczęściej używam tych od eveline, mają ładne kolory, są trwałe i cenę mają przystępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od maja nie robie hybrydy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, już bardzo długo. początki były bardzo trudne, ale teraz już mam wprawę i robię nawet koleżankom :) od początku używam lakierów z makear, mają świetną konsystencje która łatwo się rozprowadza po płytce co jest dużym ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapee
Eveline ma dobre lakiery hybrydowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robię samemu bo w ten sposób można sobie popsuć płytkę i dla tego wolę iść do kosmetyczki i wiem, że mam paznokcie zrobione tak jak trzeba. Najczęściej chodzę do tego gabinetu http://maniq.pl/manicure/manicure-biologiczny/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicure

Jeśli ktoś tak jak ja nie zna się na tym, to lepiej skorzystać z usług kosmetyczki. Dzięki temu będziemy mieli zadbane i znacznie lepiej wyglądające paznokcie. Osobiście korzystam z usług kosmetyczki mobilnej we Wrocławiu - http://mobilnymanicure.pl/ i bardzo sobie chwalę, bo oszczędzam czas na dojazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też robię sama manicure 🙂 Mam podstawowy zestaw Semilaca i czasami coś tworzę 😄 Uważam, ze to duża oszczędność pieniędzy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Dziewczyny a znacie manicure tytanowy ? Słyszeliście o nowości od Lart- jednoetapowym systemie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam sprawdzić salon <a href="https://beauty-room.pl/manicure-hybrydowy">https://beauty-room.pl/manicure-hybrydowy</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbsbssho

Znowu zaczął się spam. Akurat ktoś odświeża temat sprzed lat Hahaha żałosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ja korzystam z usług salonu urody. Lepiej pozostawić zrobienie manicure hybrydowego komuś kto się na tym zna. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wybrać się do www.maniq.pl Im można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja na hybrydy zawsze chodzę do salonu, ostatnio do LaKoshi w moim rodzinnym Wrocławiu. Polecam, pazurki wyszły mega, a pani była bardzo sympatyczna i profesjonalna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja robię sama, uwielbiam się bawić kolorami i wzorami. Ostatnio testuję lampy i inne akcesoria do paznokci z e-sklepu MO’s Beauty i powiem Wam, że jestem zadowolona. A ceny całkiem, całkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×