Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest lepsze wg was byc sama do konca zycia czy byc w zwiazku i

Polecane posty

Gość gość
I dobrze :p po to masz faceta zeby cie *****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moj jak nie ma seksu to pol nocy robi focha, pali papieros jeden za drugim, demonstruje swoje niezadowolenie, to jest zalosne, takim sposobem nigdy kobiety nie bedzie mial , poprzednia zone zostawil tez przez seks, jeszcze inna zone tez przez seks bo w ciazy nie chciala sie kochac i wygonil ja w ciazy z domu, porzucił kobiete w ciazy, jego ojczulek to samo robil " I Ty umiesz byc z takim facetem? To ile on mial zon juz? i ile ma lat, nie zmadrzal? bo zakladam ze nie ma 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ze nie umiem z nim byc, juz sie boje, we wszystkim poza tym jest ok, tylko problem przez seks, on tak reaguje na brak seksu-poniza wyzywa podnosi glos i zachowuje sie jak furiat i wtedy boje sie go bo krzyczy miota sie i tak to wyglada jakby zaraz mial mnie zbić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 50 lat i nie jest moim mezem, cale szczescie, mezczyzni w jego rodzinie tak robia, mial dwie zony ale mnie za zone miec nie bedxie, szykuje sie do odejścia, poza tym byl ok, ale jak nie ma seksu na zawolanie to robi sie zwierze, np jak ja chcialam rano to nie chcial, ja zawsze wole rano bo wtedy jestem tska wyluzowana, a on przed snem i jak robi sie wieczor to dziwnie juz sie zachowuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko boska... sa ludzie ktorzy jak widza lozko to nie mysla od razu "seks seks seks!". Wiec co w tym takiego dziwnego, ze mozna spac z kims i nie uprawiac seksu codziennie, na jakim ja swiecie zyje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27- jest to dla ciebie dziwne bo jestes kobieta, facet potrzebuje seksu czesciej niz kobieta, facet jest inny, wiesz co to testosteron, to najgorsze gowno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 27 to ja
I dlatego nie mam faceta, ale u nas to bylo bardziej skomplikowane. Chcialam ratowac ale sie nie dalo. No tak, nie wiem co to testosteron. Moze to rzeczywiscie meczace dla nich. Jesli tak to po prostu sie nie dobralismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! www.forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllaaalllaaalllaaa
ja jestem bez faceta.... nie była bym wstanie długo wytrzymać z facetm który niezaspokaja mnie ... i "zmuszać" się do seksu z nim .... związek skończył by się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllaaalllaaalllaaa
wolę samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lllaaalllaaalllaaa , akurat masz prościej, bo 99% facetów uwielbia seks na wszystkie sposoby, więc daliby radę sprostać Twoim wymaganiom :) tak uważam, chociaż facetem nie jestem. I też jestem sama, ale ja mam problem w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×