Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Co jest przyczyną tego, że coraz mniej dziewczyn, kobiet nosi sukienki, spódnice

Polecane posty

Gość gość
Każda podkreśla to, co ma najładniejszego. Ja mam tylko zgrabne i kształtne nogi, więc chodzę tylko w spódniczkach i sukienkach przed kolanko.... Legginsy tylko na rower lub do masażysty. Zadbane stopy, ogolone i opalone nóżki fajnie wyglądają w krótkich spódniczkach. Jeśli nogi mają odpowiednie przerwy: delikatną między udami, bardziej wyraźną między kolanami i między kostkami to czy w balerinkach czy w szpilkach dobrze się prezentują. Spódnice i sukienki są niezwykle kobiece, gdyż z reguły - no poza Szkotami -zarezerwowane są dla Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espada

Nie znosze nosic spodni,bardzo mi w nich niewygodnie ale nosze tylko po domu dress i na prace proste spodnie bo praca tego wymaga. Do miasta gdzies czy wogule do kosciola itp nigdy nie nosze spodni. Czuje sie w nich nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja Tez noszę tylko ...enki i spodnice cuzje się wtedy bardziej kobieco mam 27 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednazberezna

do autora i innych oszolomow, odpowiadajac na pytanie w temacie- BO NIE MUSZĄ. kiedy panny musialy wabic jeleni na nogi, ...eneczki, szpileczki, teraz zarabiaja same wiec maja w d.... oczekiwania facetow i nosza dzinsy bagy z dziurami i trampki :)

i BARDZO DOBRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×