Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateo2o

Samotny marynarz po 30, bez szans na zwiazek?

Polecane posty

Cześć :) Ciesze się bardzo, że są jeszcze tutaj normalni ludzie, którzy czytają ten temat. Między mną a Asia nie ma rywalizacji, po prostu sobie rozmawiamy. Jest mi przykro, że ludzie tak piszą o Tobie Asiu. Ja myślę że jesteś fajną dziewczyna:) A powodzenia Ci życzę w odpisywaniu na oferty pracy. Trzymam kciuki!!!:-D To co przechodzimy na emeil-a czy piszemy tutaj? Miłego dnia życzę wszystkim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalem watek i dochodze do jednego wniosku. Marynarz dalej nie ma szans na zwiazek, moze za to liczyc na rozmowe. Forever alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Faktycznie dziwne komentarze się pojawiły, ale to chyba norma w internecie... Będąc aninimowym dowaga znacznie wzrasta ;) Proponuję olać temat i pisać dalej :) A co z Mateuszem? Opuścił wątek czy rzucił się w wir pracy i chwilowo nie ma czasu na net? Mateuszu nie zaniedbuj tematu! :) Mam nadzieję że wróci tu szybko, bo jednak brakuje mi tu jego postów- oczywiście nie ujmuję nic waszym wypowiedziom. I jeszcze apel ode mnie nie uciekajcie na maila :) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofa
Mateusz powinien spotkać się z dziewczynami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat2o
Witam serdecznie, Pozdrawiam z kanalu Kilonskiego. Czytajac nowe posty nawet nie wiem co myslec, bardzo milo rozmawia mi sie z ludzmi ktorzy maja cos do powiedzenia, nawet codzienne wydarzenia sa ciekawe. Jednak te komentarze o Paniach... Watek nie jest "konkursem" jest szansa, szansa dla mnie. Kobiety czesto narzekaja, ze boja sie zagadac ze mezczyzna ma wykonac pierwszy krok. Oto wlasnie on, jednak jak reaguja na niego kobiety? Jeden komentarz, zyczenia szczescia i pa pa. Ciesze sie, ze ktos jeszcze czyta te posty, komus sie podoba innemu nie. Kazdy ma prawo glosu wiec nie bac sie pisac (z kultura) Mam nadzieje, ze szczescie sie jeszcze do mnie usmiechnie. Asiu przykro mi, nie przejmuj sie komentarzami z netu. Pozdrawiam i nie porzuce watku, pisze kiedy moge! Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra ma męża marynarza który wypływa na 3 mieś i miesiąc jest w domu mają dzieci i są szczęśliwym małżeństwem, oni trafili na odpowiednie połówki swoje ona czeka kiedy jego nie ma pracuje wychowuje dzieci prowadzi dom i nie ma czasu na jakieś rozrywki podczas nie obecności swojego ukochanego. Dużo takich małżeństw nie wytrzymało rozłąki i któreś zdradzało, jeszcze trafisz na odpowiednią osobę z którą będziesz szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Post swoj jednak kieruje do autora wątku Mateusza.Bardzo podobają mi sie Twoje wypowiedzi i tok myślenia.Zachecasz do podjęcia inicjatywy wiec postanowiłam napisać.Jestem w wieku zbliżonym do Ciebie o mieszkam tez całkiem niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontynuując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze wieczorem bo jakieś problemy z netem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie może zacznę od początku i w całości tak jak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie może zacznę od początku i w całości tak jak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie może zacznę od początku i w całości tak jak miało być Na początek pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.Post swoj jednak kieruje do autora wątku Mateusza.Bardzo podobają mi sie Twoje wypowiedzi i tok myślenia.Zachecasz do podjęcia inicjatywy wiec postanowiłam napisać Kilka słów o mnie Jestem w zbliżonym wieku do Ciebie i mieszkam tez całkiem niedaleko Mam 173cm wazę 59kg jestem szatynka wykształcenie posiadam wyższe nie mam żadnych zobowiązań.Mam ciekawa prace która zajmuje mi duża cześć mojego czasu .Uwierz mi ze nie wszystkie dziewczyny to materialistki.Dla mnie najważniejsze są szczęśliwa rodzina i zdrowie a tego nie kupisz za żadne skarby.Liczy sie człowiek wspólne pasje cele marzenia hierarchia wartości to łączy ludzie i sprawia ze mogą stworzyć coś naprawdę wartościowego na dobre i złe "Bo męska rzecz być daleko a kobieca wiernie czekać "podaje Ci mail i będzie mi niezmiernie miło jak sie odezwiesz.To tylko mail i aż mail od czegoś trzeba zacząć kto wie może początek fajnej znajomosci Czasem szczęściu trzeba pomoc i do odważnych świat należy pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje do miłego klikania Marti_Morenka mail: wolna _jak_ptakk@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARTI_MORENKA myj juz peepkę, marynasz juz nie długo wraca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofa
Dlaczego nikt nic nie pisze...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Ofa, nikt nie pisze bo przyszła wiosna, zrobiło się ciepło i wszyscy spędzają raczej aktywnie czas, imprezują, grillują, itp. :) Asiu co tam u Ciebie? Mag dziękuję za pozdrowienia, ja również pozdrawiam Ciebie, a także wszystkich piszących tutaj jak i czytających:) Mat co tam u Ciebie? Jak minął Ci tydzień, bardzo pracowicie? Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry - każdy wiek jest dobry na miłość ;-) ! trzeba tylko odpowiednio wykorzystywać każdą chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marynarz jak to marynarz, pewnie nie wytrzymał i poleciał na jakąś portówke, ulżył sobie i ma was teraz w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek ucichł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
Jestem kierowca pracuje zagranicą miesiąc i potem dwa tyg w domu i na prawdę ciężko znaleść kobietę która chciała by czekać na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynarzu porzuciłeś wątek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofa
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz juz chyba zrezygnował z wątku może znalazł ukochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofa
Co u Ciebie Magda? Jak mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję wszystko dobrze. A niedziela minęła trochę na relaksie, a popołudniu byłam u przyjaciółki na imieninach. Ofa a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie Was marynarz olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie ma marynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo jest jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×