Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateo2o

Samotny marynarz po 30, bez szans na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
Nie zgodzę się-znam kilka osób w naszym wieku,które nie przepadają za kawą,prawie wcale jej nie piją.Dla mnie to jedna z największych przyjemności w życiu. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkanie proponuje zrealizowac w Gdynii, sierpien, wakacje slonce plaza piwo gril. Rano zas czarna kawa! Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyć dobra rzecz:)Miejmy tylko nadzieję,że sierpniowa pogoda okaże się łaskawa-podobno pogoda nad naszym morzem to zawsze ruletka. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zaprosimy na kawę:) Asiu życzę Ci powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy, bo najważniejsze jest to, żeby robić to co się lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja proponuję kawę w Poznaniu, zapraszam serdecznie. No właśnie bo z pogodą to różnie bywa, w szczególności nad naszym morzem, pamiętam pewne wakacje gdzie z dwóch tygodniu może 4 dni było ładnie, ale było miło:) A na plaży się nie pije piwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć,Magda:) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda nad Baltykiem nigdy nie bedzie taka jak w Grecjii trzeba o tym pamietac, jak ktos przyjedzie na weekend i akurat pada to ma prawo narzekac. Jednak zawsze mozna zostac dluzej! Jak sie wie gdzie szukac i gdzie stolowac to naprawde mozna siedziec caly miesiac za pare zlotych. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę:) Pochwal się jak już znajdziesz pracę :) Asiu a jakie plany na dalszy ciąg dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat trzeba mieć dużo wolnego, ja mam tylko dwa tygodnie w lipcu i raczej nigdzie nie pojadę, bo samej mi się nie chce, chyba że to się zmieni do tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plazy mozna pic piwo! Tylko trzeba je wczesniej przelac do buelki po innym napoju :) Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plazy mozna pic piwo! Tylko trzeba je wczesniej przelac do buelki po innym napoju :) Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sprytne:) Ja wole na plaży leżeć na leżaku i czytać książeczkę przy szumie morza, uwielbiam to, a piwa nie muszę pić, wystarczy woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,nie mam zbyt ambitnych planów na dziś-naprawdę kiepsko się czuję,dlatego też siedzę w domu z laptopem pod bokiem i nie planuję niczego na dzisiejszy wieczór-pewnie skończy się na jakimś dobrym filmie.Mateusz,liczę na Twoje dobre rady i praktyczne wskazówki,gdy będę wybierać się na nadmorskie wakacje:) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, Z przykroscia informuje, ze koncze wachte. Mam 6 godzin na odpoczynek i bede ponownie. Naprawde super sie z Wami rozmawia, czas mija przyjemnie i czlowiek nie czuje sie samotny. Skocze na racuchy i w nocy napisze jak wyszly! Pozdrawiam i do kolejnego Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku,przez Was mam ochotę pojechać do jakiegoś ciepłego kraju,wyruszyć na plażę i spacerować po niej.Widzę ,że każdy ma swój sposób na spędzanie czasu nad morzem.Magda-leżak i książka,ja-spacery,a Mateusz...piwo;) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dokładnie, ale się rozmarzyłam:) Ja uwielbiam Pogorzelice i Niechorze jest to moje miejsce na ziemi, tam mogłabym zamieszkać:) Mat czekam na wrażenia, pojawię się też wieczorkiem:) Asiu ja gdybym nie szła do pracy to pewnie bym nic nie robiła tylko siedziała przed laptopem przy jakimś filmie. Miałam iść do przyjaciółki, ale nie miałam sił, po tygodniu pracy lubię posiedzieć w domu w ciszy i spokoju:) Chociaż mi go dzisiaj brakuje bo co chwile ktoś do mnie dzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nad polskim morzem byłam tylko raz,z tym większa chęcią dowiem się,gdzie najlepiej się wybrać.Z tego,co widzę,to także uciekasz Madziu,zatem trzymaj się i do napisania:) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem tutaj i mogę tak być ok godz, później muszę się szykować do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Asiu i do usłyszenia, mam nadzieję, że wieczorkiem pogadamy dalej, bo miło się rozmawia z Wami:) Miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziu:) Bardzo Ci dziękuję za bardzo ciepłe słowa w stosunku do mojej osoby, mówisz dokładnie to samo co moi przyjaciele:) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam serdecznie , czytam was od poczatku, i od razu przeraszam , za brak polskich znakow.mobile. Czytam i lapie dobra energie, ja juz zajeta , ale jak was czytam , podlapuje moc dobrej energii.i zycze kazdemu z was spotkania drugiej polowy.milo zobaczyc normalne osoby tutaj,powodzenia mat i dziewczyny.zosyancie soba a i druga polowa sie znajdzie. Gosc niewidoczny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam serdecznie , czytam was od poczatku, i od razu przeraszam , za brak polskich znakow.mobile. Czytam i lapie dobra energie, ja juz zajeta , ale jak was czytam , podlapuje moc dobrej energii.i zycze kazdemu z was spotkania drugiej polowy.milo zobaczyc normalne osoby tutaj,powodzenia mat i dziewczyny.zosyancie soba a i druga polowa sie znajdzie. Gosc niewidoczny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Magda!Jestem i będę jeszcze przez jakiś czas,mam nadzieję,że uda nam się jeszcze chwilkę pogadać.Jestem ciekawa,jak minął Ci czas w pracy i mam nadzieję,że przynajmniej w niedzielę będziesz mieć czas na zwykłe leniuchowanie:) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiu:) Jestem. Właśnie wróciłam z pracy, było ok, czas mi jakoś szybko przeleciał:) A jutro mam wolne i w planach tylko pójście do kościoła, a potem lenistwo:) A Ty jakie plany na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie-już trochę lepiej się czuję,więc mam nadzieję,że uda mi się jutro wyskoczyć na jakiś spacer,a potem do kościoła plus oczywiście przygotowanie obiadu.Mam nadzieję,że się nie obrazisz,chciałam zapytać Cię,w jakim wieku jesteś? A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę!Zodiakalny koziorożec?Jeśli tak,witaj w klubie A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×