Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość
ależ bydło zebrało się w tym temacie, chyba nie tylko z kafe ale z całej sieci się zlecieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nawet nie wiesz jakie to piekące uczucie. Jak to jest, kiedy słuchasz mężczyzny i wydaje Ci się, że on wyciąga z twojej głowy pewne myśli jak z szuflady. Włącza muzykę i to jest właśnie to, co chciałaś usłyszeć. Wlewa do kieliszka wino i to jest właśnie to wino, na jakie miałaś ochotę. Idzie zmienić koszulę i wraca w koszuli, o jakiej marzyłaś, żeby miał na sobie... A jak z nim rozmawiasz, to prawie tak, jakbyś słuchała swojego najgłębszego, najbardziej przemyślanego i najlepszego głosu wewnętrznego. Taka niezwykła zgodność tego, co myślisz i czujesz z tym, co słyszysz". - Janusz Leon Wiśniewski "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rycząca stara szkapina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to jest perszeron a nie szkapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większego półgłowka od tej raszpli nie spotkałam,jej wiechcie wyskakują z monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co wypowiadają się tępaki które potrafią używać jedynie obraźliwych słów a nie mają nic do powiedzenia w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz większego tępaka od ciebie nie spotkałam w sieci zamknij sie juz ,nic ciekawego nie masz do powiedzenia jęcz mamuśce,bo nie wychowała cię ....żałosny babsztylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego. więcej Emily Jane Brontë – Wichrowe Wzgórza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dalej ryczy o zakazanej miłości, nawijaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego. więcej Emily Jane Brontë – Wichrowe Wzgórza XX Piekny cytat. Idealnie pasuje do tego faceta i jego zony. Zycze im aby tak miedzy nimi bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/19.27/ Ty nawet nie wiesz z kim i z iloma osobami gadasz :D Nie jestem kobietą,tylko facetem :D I jest nas tu kilku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz przytacza innych bo sama nie ma nic mądrego do powiedzenia żona za dychę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest, albo jej nie ma. więcej Stephenie Meyer – Intruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę. więcej Janusz Leon Wiśniewski – Samotność w Sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hanka,kiedy ty zmądrzejesz?.Zgłupiałaś do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27 ty coś wiesz o wychowaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze. Janusz Leon Wiśniewski – Samotność w Sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem głupi, ale wiem co to miłość. Winston Groom – Forrest Gump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się – znaczy: nigdy nie zaczęło się. Gdyby prawdziwie się zaczęło – nie skończyłoby się. Skończyło się, bo nie zaczęło się. Cokolwiek prawdziwie się zaczyna – nigdy się nie kończy. Edward Stachura – Fabula rasa. Z wypowiedzi rozproszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili. Nicholas Sparks – Pamiętnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, lepiej wróć o poprzedniego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwól nikomu decydować o twoim życiu, bo w tedy zostaniesz kimś, kim nie powinnaś być. Będziesz nikim. Będziesz człowiekiem na zawsze skłóconym z życiem. Margaret Starks – W oczekiwaniu na szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czasem serce wybierze mylną drogę, nie chce słuchać rozumu. Wtedy właśnie rodzi się bolesna miłość, miłość niemożliwa." x Słuchać serca, czy rozumu? Zapomnieć, czy żyć nadzieją? Jest niemożliwa do spełnienia, nieulotna, trwa w sercu i pogrąża rozum. A może to tylko zauroczenie, chwila słabości. Jak sobie radzicie z czymś takim? Szukacie ucieczki od uczucia, stąpacie twardo po ziemi, czy poddajecie się chwilom uniesienia depcząc wszystko co do tej pory zdobyliście? W sercu wiosna, a w głowie walka o wytrwanie w swoich zasadach... I tylko boli, że za późno się spotkaliśmy... Dlaczego nas to spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stawało się niebezpieczne. Zaczynała niepokojąco zbliżać się do stanu, w którym mężczyzna znowu wypełni jej cały świat. Nie chciała tego. To ma być przyjaźń. Nie miłość!... Nie chciała żadnej miłości. Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione, chociażby przy rozstaniach. A oni przecież rozstawali się każdego dnia. Przyjaźń - nie. Miłość może istnieć i trwać nieodwzajemniona. Przyjaźń - nigdy. Miłość jest pełna pychy, egoizmu, zachłanności i niewdzięczności. Nie uznaje zasług i nie rozdaje dyplomów. Przyjaźń poza tym jest niezwykle rzadko końcem miłości. To nie ma być żadna miłość! Co najwyżej asymptotyczny związek. Ma ich zbliżać nieustannie, ale nigdy nagrodzić dotykiem. Nie kocha go przecież! To tylko fascynacja... Janusz Leon Wiśniewski – Samotność w Sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na wychowanie ciebie już jest zbyt późno,masz ciągoty do cudzych mężów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ciagot do cudzych męzów słonko,bo nie jestem gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zlość sie juz tak piekna,bo zlość piekności szkodzi:D Opowiedz nam o tym co cie spotkalo.FAcet cie kantem puscil czy taus na boku popychal nie mamusie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko!Ta dopiero przeczytała" Samotność w sieci" i ją przepisuje opóźniona w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak musiało być los tak chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popychał? kurcze,co za poziom! i ktoś taki jak ta,pisze o miłości....żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×