Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlgierdaMama

Częstochowa : wymiana doświadczeń Mam przyszłych i obecnych

Polecane posty

Gość gg1986
Ja z moja chodziłam do dr.Gostkowskiej na sobieskiego i byłam bardzo zadowolona zawsze ja obejrzała i jej leczenie zaskutkowało takze mozesz spróbować pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Dziewczyny, u nas nowy etap :) Franek od dziś śpi z Olem w pokoju. Właśnie zaliczają pierwszą wspólną drzemkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
OFMama -->> pogratulować i żeby chłopaki się dogadały w jednym pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Dzięki:) póki co jest ok. Dopiero nad ranem zabieramy Franka do siebie, bo wtedy jest marudny a chcemy żeby Olo spal spokojnie do tej 7-7.30. MalaRybka - jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)widze ,że wracaja znajome mamusie :)my 2 miesiac staran o rodzenstwo dlasynka i cisza..... Mamusie moze pomozecie...mianowicie ze wzgledu ,że staramy sie i drugie dziecko chcialam oduczuc synka zasypiania w wozku..bo jest mu juz poprostu ciasno...;/jednak z tym jets masakra.przed wczoraj wieczorem polozylam synka do lozeczka ma 20 miesiecy dalam butle i polozylam sie obok na lozku.15 minut i zasnal bez protestow.Na drugi dzien chcialam to powtorzyc juz z drzemka ...nie dalorady ,,,stal przy wozku i wył....:(wieczorne usypianie tez nie poszlo po mojej mysli.Co radzicie ?bez derastycznych srodkow>?wiem ze to troche pozno na zmiany, ale moze jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Moim zdaniem cudów nie bedzie. Jak 20 miesięcy zasypial w wózku to w 1 dzień się nie przestawi. Konsekwencja teraz... Odkladasz do łóżka i... No wlasnie - jak chcesz nauczyc, ze przy Tobie zasypia to siedzisz (za pare miesiecy jak bedzie drugi maluch bedziesz pewnie żałować). A jak chcesz by zasypial sam to musisz przetrzymać... Łatwo nie będzie, ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Hatshepsu nam sie udalo po miesiacu. Leon ma ju 13 miesiecy a starszy Jakub prawie 7 lat. Co do usypiania to jeden i drugi zasypiaja sami, zostawiamy ich samych w pokoju i wychodzimy. Pewnie poczatki nie byly latwe ale nie dalam za wygrana. Jak plakali uspokajalam ich i wkladalam ponownie do lozeczka. Tydzien czasu zarowno jeden i drugi i byli nauczeni,a jaka wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybka
OFMama- czuje sie juz duz lepiej. Szczegolnie od kiedy skonczyly sie te upaly. Ale mam teraz inny problem. Zaczel leczenie kanalowe zeba- nie bylo co czekac az zacznie porzadnie bolec. Mam wyczyscczane na razie 2 kanaly- dalo sie bez znieczulenia i zalozone lekatstwo. Wczoraj bardo bolalo. DIs juz nie boli ale jest niezle spuchniete. Mam nadzieje ze nie bedzie konuecznosci stosowania antybiotyku:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
hatshepsu - my 2 miesiace staralismy sie, a wlasciwie zapadla decyzja ze chcemy a podejscie mielismy jak sie uda to dobrze, ale nastawieni bylismy na 2lata bo niby drugie sie dluzej robi:) A moja malutka wkoncu mi sama usiadla 3 dni temu a dzis wkoncu nauczyla sie nirmalnie raczkowac. no i borykamy sie z katarem ale nie wiem skad on bo na chorobowy nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłonecznaMama
Witam mogę sie przyłączyć ? Jestem mamą 13 miesięcznego Łobuziaka i od 5 miesięcy staramy sie o rodzeństwo ale nie wychodzi nam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
U nas z pierwszym trzeba było się nieźle narobić;-) Przy drugim to się śmiejemy że wiatropylnie , bo nawet nie wiadomo nawet kiedy i już;-) Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
U nas to jak postanowiliśmy to po miesiącu się okazało że jestem w ciąży, jest wiele testów owulacyjnych można spróbować, jeśli okres i wszystko w normie to jeśli wspolzyje się co drugi dzień to ciąża powinna wystąpić. Ja miałam od zawsze problemy z okresem, nigdy w normie przewaznie jak nie mialam co 42 dni to do lekarza i po luteine a okazalo sie że normalnie zaciazylam. Ja jak czytam to po prostu nie moge uwierzyć że chcecie drugie... ja z jednym wytrzymać nie mogę, skąd bierzecie tyle siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiara88
U nas rodzeństwo pojawi się na początku marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Asiara - super :) gratuluję. Dziewczyny, nie stresujcie sie tym za bardzo... Mi sie wydaje , ze najlepiej wrzucic na luz i cieszyc sie soba:) u nas szansa byla jak na wygranie w totka, wiec nawet nie marzylismy o drugim.... Ale cisnienie zeszlo, bo Syn juz byl. I bach, niecale 5 miesiecy po porodzie kolejna ciąża. Także ja bym testy i inne zostawila na potem Chyba, ze wiek lub inne kryteria sprawiaja, ze chcecie jak najszybciej. Husky - od wrzesnia bedziemy wszyscy chodzic razem na basen, bo Franek konczy 3 miechy. Może w jakis weekend sie spotkamy? :) MalaRybka - jestes hardcorem - kanalowe bez znieczulenia.... Ja mialam znieczulenie - lekarz mi mówił, ze bol robi wieksza szkode niz specjalne znieczulenie. U mnie obylo sie bez antybiotyku - oby tak bylo i u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
OFMama - nie jestem aż takim "hardkorem", akurat te 2 kanał były już martwe i nie bolało zbytni, a trzeci że normalnie bolesny to za 2 tyg, na razie lekarstwo. Póki co od wczoraj wyglądam jak pół chomika, ale nie boli co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
asiara88 również gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie, mam pytanie - moja pociecha za dwa tygodnie skończy roczek. Chodzi za rączki - sama nie chce. Kiedy wychodzimy na spacery to w wózku już nie chce tylko na własnych nóżkach i tu się pojawia problem bucików - w domu jest na bosaka lub w skarpetach z ABS a co z chodnikami?? Jak Wy sobie radziłyście? Wiem, że takie "prawdziwe" buciki to dop kiedy dziecko dobrze chodzi, ale rozumiem, że dobrze chodzi samo, nie za ręce? Dodam, że od miesiąca pomyka przy meblach, stolikach itd niczym zając po polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> moja miała first shoes z clarksa rewelacyj e i bardzo miekkie ale bardzo tanie w Anglii i Irlandii. Polskie jakieś też można kupić ale dla dziecka bardzo wygodne:) OFMama-> my teraz raczej wybieramy kleszczów, pomyślcie o tym bo mój mąż na kartę płaci tam 5 zł, choć fakt że 50 min w tą i w drugą stronę, ale do taurusa też możemy się umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Husky - my właśnie do Taurusa wchodzimy za 5, bo mamy Multisporta ode mnie z pracy. Zerkne gdzie ten Kleszczow bo nie mam zielonego pojecia ;) a tam tez ozonowana woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Zerknelam na mape - nam sie nie opłaca, bo mieszkamy po drugiej stronie zupełnie, niedaleko Auchan , więc spory kawalek drogi dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
OFmama wchodzicie za 5 wszyscy na jedna kartę? bo my tez sie chcemy wreszcie wybrac a do Taurusa rzut beretem mamy i mąz tez ma ta karte tylko myslałam ze ona jest tylko dla jednej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusia. My tez powoli zaczynamy mysleć o rodzeństwie dla Filipka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
Dzieciaki maja za darmo. A maz i ja mamy karty, więc kazdy placi po 5 zł. Czyli za 10zł w sumie razem wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptuś zależy jaką mąż ma karte, mój ma zwykły i sam płaci za siebie ja chyba ok 20zl, a jak ma jakiś większy pakiet to żona też się wlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
My się będziemy starać albo w przyszłym roku albo jeszcze w następnym teraz mamie odbiło i zapisała się na kolejne studia ha ha ha a po za tym Kuba ma 13 miesięcy i jeszcze nie przespał ani jednej nocy całej chcę odpocząć nie mam teraz siły na drugie ;/ 4 dni temu odstawił się od cyca ale nie wiem czy tak sam czy przez ból bo wychodzą zęby i nie może wytrzymać w nocy jest jeden wielki płacz. Jutro jedziemy na wakacje mam nadzieję że odpocznę chociaż troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłonecznaMama
Pozostaje tylko czekać na aż sie uda . Mam do was pytanie widze że chodzicie na baseny a moge wiedzieć gdzie jest jakiś fajny dla takiego roczniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFMama
My chodzimy do Taurusa, bo jest woda ozonowana, więc od 3 miesiąca można chodzić. Wszystkie inne w Czewie mają chlor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
my czasem jeździmy do Tarnowskich Gór, ale to raczej wypad na pół dnia. Woda chlorowana, ale mają fajne brodziki dla bobasów i baseny pochyłe, gdzie maluchy się mogą wytaplać ;) Michał zachwycony, my tez zadowoleni, jak mamy wolny dzień to jeździmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×