Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jak można słuchać jakiejś muzyki bo jest modna?

Polecane posty

Gość gość
sio amelinium stąd i tak pyska sobie nie pomalujesz jak prawdziwy metal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy moim zdaniem słucha muzyki tylko tej która mu się podoba innaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz cel pisząc taką nieśmieszną i mało błyskotliwą odpowiedź, w dodatku nie na temat? Jeśli chcesz być dowciapny/dowciapna to naucz się najpierw żartować w śmieszny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy moim zdaniem słucha muzyki tylko tej która mu się podoba innaczej się nie da." To skąd to pytanie na forum, czy słuchanie Enej i Kamila Bednarka jest modne? :P Jakaś osoba założyła taki temat, więc widocznie zwraca na to uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez sluchasz metalu bo taka jest moda. moda na niszowosc. szczycisz sie niezmiernie swoją niby wyjątkowoscią i nawet nie masz swiadomosci ze slepo podązasz za modą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie troche nie na temat ale czy muzyka jest modna czy nie to chyba nie ma znaczenia jak się coś niepodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty tez sluchasz metalu bo taka jest moda. " Nie, słucham metalu bo mi się spodobał ten gatunek muzyczny , wiele lat temu. Zresztą, metal był modny tylko w latach 80, i to jego najlżejsze odmiany. Death, black nigdy nie były modne. "moda na niszowosc" Wiesz, środowisko fanów metalu istnieje "troche" dłuzej niż jakaś "moda na niszowość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faktycznie troche nie na temat ale czy muzyka jest modna czy nie to chyba nie ma znaczenia jak się coś niepodoba. " Moja odpowiedź była do tej osoby piszącej o amelinium i malowaniu twarzy, myślałam, ze to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilko, jesteś dziewicą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×