Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci zaakceptowalibyscie kobietę 180 cm wzrostu ?

Polecane posty

Gość gość
A jeszcze lepiej chciałabym zmaleć. Ale myślę że związek z facetem 165 byłby korzystny dla naszego ewentualnego potomstwa. niekoniecznie .. Mój wujek ma 165 cm , ciocia ma 165 cm a ich 18 letnia córka moja kuzynka ma .. 177 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze lepiej chciałabym zmaleć. Ale myślę że związek z facetem 165 byłby korzystny dla naszego ewentualnego potomstwa. niekoniecznie .. Mój wujek ma 165 cm , ciocia ma 165 cm a ich 18 letnia córka moja kuzynka ma .. 175 cm przepraszam, miało byc 175 cm ,a nie 177 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 nigdy nie wysmiewalam się z nikogo z powodu wyglądu. Bo sama wiem jak takie coś może boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu do akceptowania? Jest troszkę facetów o wzroście 180+ i oni śmiało chodzą z wysokimi dziewczynami. Np. mój brat ma dziewczynę, która co najmniej tyle ma, ale skubana jest bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poranny kac- a to twoa fota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal ogrodowy auf dojczland
Żyrafciu jak masz piłeczkę bułkę to biere od razu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Czuje że przegrałam przez to życie i nie mam szans na normalność :/ jestem ewenementem z cyrku :/ blokuje mnie to i nie mogę czuć się swobodnie. Przerabane<<< x Nie przesadzaj :) . x No chyba, że jesteś na dodatek wybitnie chuda :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zaakceptowalibyscie kobietę 180 cm wzrostu ? Tak, nigdy nie uprawiałem sexu z żyrafa i chce spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony wzrost. Bez obrazy ale na takiej dziewczynie wszystko się ładnie prezentuje. To jest najbardziej reprezentacyjny wzrost, dlatego na konkursach takie laski wygrywają, ale mi to się podoba tak osobiście, nie dlatego że to obiektywnie ładne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drabiny się fajnie składa i zapina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam poznać facetów którzy lubia wysokie kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jak mam poznać facetów którzy lubia wysokie kobiety ?<<< Ja lubię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak mam poznać facetów którzy lubia wysokie kobiety ? xxx no to masz problem, bo zwykle ci wysocy wolą filigranowe :) A dla niskich zwyczajnie się nie nadajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w realnym życiu jak takich rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam umierać w samotności Twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to nie chodzi o wzrost?może masz brzydka twarz albo jesteś wielka i masywna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze akceptuja ja mam 175 cm (5 cm roznicy na ulicy raczej nie wylapiesz) moj ex ma 195 cm i nigdy mu moj wzrost nie przeszkadzal, moze dlatego ze jego siostra ma 180 i uwielbia wysokie szpilki takie ze 12 cm i do tego zawsze wmawiali mi, ze ja malenka jestem :D. Moj obecny chlopak ma 190, spotykal sie z dziewxzyna 180 cm i bylo ok. Ogolnie to niejednokrotnie spotykalam sie z komentarzami 'jeju ale Ty wysoka', ale raczej odbieralam to pozytywnie. Wzrost sam w sobiw nie jest problemem ale Twoje podejscie do tego, niektorym mezczyznom sie to podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waże 60 kg jestem szczupła. Oj 5 cm różnicy to dużo. Chciałabym mieć te 175. Co do facetow to źle mi z tym że np.nie mogę ubrać obcasów jakbyśmy gdzieś wychodzili. Chciałbym być kobieca reprezentacyjna.Ogólnie największy problem w tym że to ją nie akceptuje samej siebie. Byłam niby w związkach ale przez swój wzrost nie potrafię się wyluzowac przy faceci :/ cieszę się że pokolenia są coraz wyższe mam nadzieję że wkrótce wszyscy mnie przerosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chcesz kurdupla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie napisałam nic takiego. Najlepiej gdyby miał tyle co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawdę chcesz kurdupla? xxx żyrafy zawsze znajdą uzasadnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gdyby miał tyle co ty w spodniach transiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie rozumiem ? czy faceci 165 chcieliby być że mną ? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tobą może nie ale w tobie jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chcieliby być z tobą ale w tobie to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sam widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd te kompleksy skoro jesteś szczupła i nie straszysz? Musisz w koncu zrozumieć ze wzrost u kobiet nie ma wielkiego znaczenie no chyba ze mialabys 2 metry wzrostu . jeśli ten wzrost to twój jedyny kompleks to naprawdę nie jest źle.:)i nieważne co mówiły bachory w szkole, bachory juz takie są i wszystkich się czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie głównie przez dzieciaki w szkole. w gimnazjum. Koleżanki byly podrywane, ja wysmiewana. I to mi wyrylo w głowie swój negatywny obraz. Boję się wejść w związek i że facet bedzie mi ten wzrost wypominał że bede się czuła jeszcze bardziej mniej kobieco niż się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×