Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gość
aga bolało Cię podbrzusze? ja jestem w 21dc i od 3 dni mnie pobolewa a dziś w nocy ból mnie obudził, za wczesnie jednak na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolalay jajniki i podbrzusze,ale test wyszedł dopiero 5 dni po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Raczej czułam się jak zawsze przed okresem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
To moja niby druga ciąża (ewentualnie) ale jakos tak mi się wydawało, że od razu będzie więcej objawów. A tu w 19dniu cyklu zaczyna mnie właśnie pobrzusze boleć, plecy i jajnik ten, który bolał mnie też na jajeczkowanie. Więcej nic. Wyobraźnia działa, ale dzielnie trwam, co będzie dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam tylko takie objawy zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul- jak tam dzis po wizycie? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jak czytam wasze objawy to aż mi lepiej na serduszku i mam nadzieje ze ja tez bede mogła z wami popisać jakie ja mam objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno juz niedługo będziesz mogła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul właśnie, Ty miałaś wizytę?? Odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Witam Kochane. U nas już 6 tydz i 4 dzień: ) czujemy się świetnie mam tylko problem z drętwienie rąk ;((( 28 mają mam wizytę wtedy lekarz założy mi kartę ciąży. Cieszę się ze tyle jest nas Styczniowek.. gratuluję nowym mama i trzymam za resztę. Kciuki. Trzymaj się ciepło: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dawno nie pisałam tutaj,ale czytałam.Ja mam problem z zajściem w ciążę,wczoraj byłam u gin. i powiedziała mi że ten pęcherzyk z poprzedniego cyklu przetrwał i ma 31 mm.I dała mi tab.antyk.na 3 m-ce.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paul pewnie nie ma co powiedziec wiec sprzeda nam jakas bajeczke wkrotce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wczoraj znowu bolała głowa( dzis 22dc), w niedziele zrobię test,bo coś mi tu podejrzanie wygląda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow 88\58 zwariuje z tym cisnieniem Leze wlasnie na kanapie, dobrze ze moje dziecko choc przez chwilke potrafi sie samo zabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Hej ! :) Efea a pijesz kawę ? z tego co wiem, to z tak niskim ciśnieniem kawa jest wręcz wskazana. Idź do lekarza, bo ciśnienie masz stanowczo za niskie. U mnie za wcześnie na objawy.Czekam cierpliwie na termin @. Znając życie, nie wytrzymam i zrobię test wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pare razy nie wytrzymywalam i robilam test wczesniej;> kawy mogę nawet do 3 dziennie, ale niewiele mi pomagają Ja takie ciśnienie mam Standardowo ok90>\60 wtedy czuje się względnie dobrze W poprzedniej ciąży mialam dużo niższe ciśnienie Mam nadzieje ze w tej juz skończyło spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
rozumiem :) w takim razie życzę mnóstwo zdrówka :) z cierpliwością u mnie ciężko ;) oby szybciej czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki;) ja tez do najcierpliwszych nie naleze. Do 9 czerwca mam czekać na potwierdzenie ciąży bliźniaczej, czy aby jeden pęcherzyk się nie wchłonął i juz świra dostaje. czekanie zdecydowanie nie jest moja mocna strona. Tobnie życzę żebyś jak najszybciej ujrzała te 2 upragnione kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efea- nie boisz sie tego- ze przy blizniakach zabraknie ci czasu dla 1? tak tu pisze czasami- bo nie wiadomo kiedy Olivier sier zdecyduje wyjsc- Brian byl 6 dni po terminie- wiec brat tez pewnie pojdzie w jego slady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Się macie. Jeszcze jedno pytanie: czy od samego początku miałyście wzdety brzuch? Ja tak mam. Do bólu jajnika i podbrzusza dołączyło mega wzdęcie. Leo normalnie.. wiec raczej nie od jedzenia. Juz wczoraj czułam ze mi się brzuch wylal ale dziś chodzę z piłką. 20dc a ja juz bym chciała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Czeka mnie najdłuższy tydzień w życiu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugoo90
Witam, okres spóźnia mi się 2-3 dni. Nie staram się specjalnie o dziecko, ale ucieszylabym się z ciąży. Miałam parę ryzykownych sytuacji także jakaś tam możliwość jest, zwłaszcza ze dotąd miałam regularne cykle cykle. Kilka postów wstecz przeczytałam ze któraś dziewczyna ma dretwienie kończyn i tak skojarzyło mi się ze wczoraj w nocy obudziła mnie totalnie zdretwiala noga. Czy to może być objaw ciąży. Również od dwóch dni budzę się w nocy na siku czego normalnie nie mam. O kluciach w jajnikach w sumie nie ma co wspominać bo to równie dobrze może Zwiastowac okres. Czy któraś z was mogłaby mi doradzić i odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Tu założycielka tematu:) mi zostalo jeszcze 8 dni do terminu @ i mam nadzieje, że ta małpa nie nadejdzie i będę mamą na końcówkę stycznia. Gratuluję styczniowym przyszłym mamom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Mam nadzieje, że w następny czwartek pochwalę sie wam pozytywna wiadomoscią:) no chyba, ze ciekawosc wygra i pierwszy test zrobie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kończą sni płodne i znowu czekanie do okresu mie bede robic wcześniej testu bo potem tylko placZe nad nim ze znowu jedna kreska wole poczekać o mam nadzieje ze tym razem okres nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymaj za Was kciuki. ewag szczerze mówiąc jestem przerażona szczególnie ze pomiędzy blizniakami a synkiem troszkę ponad 2 lata będzie,wiec on sam będzie wymagał opieki. Ale co mam zrobić staram się raczej pozytywnie na stawiać,ze ładnie juz SPI ccale noce u siebie w pokoiku, z pampersa teraz będziemy rezygnować, ogólnie jest grzeczny i potrafi się sam bawić tak ze spokojnie ugotuje i uprzatne. Poza tym mam nadzieje ze na poczatku w dzień maluchy beda raczej spały i wtedybede miała trochę czasu dla niego, będę musiała go znaleźć żeby nie czuł się odrzucony i tyle. innego wyjścia nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugoo90
Nie robiłam, ale jutro rano zamierzam jeśli okresu dalej nie będzie. To dam znać w razie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×