Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość ewag
a jednak :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Aneczka! Super:-) gratuluję juz tak nieśmiało ;-) daj znać co lekarz mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Aneczka, zrób z rana test BETA HCG , będzie pewniejsza, bo lekarz na tym etapie prawie nic Ci nie powie, mi powiedział, że mam brac witaminy i tyle. dowidzenia, widzimy się za dwa tygodnie. a BETA prawdę Ci powie, swoją drogą GRATULUJE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Gozdziku, zdecydowanie do lekarza. Aneczko, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GozdzikGozdzik
Dziewczyny gratuluje Wam zafasolkowania. ;) Robilam dzis test z krwi i jest ujemny. Nie mam specjalnego cisnienia na dziecko to dopiero pierwszy cykl staran ale to co sie dzieje to jakies szalenstwo, okres nigdy mi sie nie spoznia, w srodku mam bardzo mokro, brzuch mnie kluje po bokach i bardzo bola piersi. Jesli nie dostane okresu do poniedzialku ide do lekarza. Boje sie ze to jakas ciaza pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobiłam test bo byłam ciekawa ale jedna kreska wyszła coś ten dzidziuś nie chce byc w moim brzuszku smutno mi znowu bede obolała mam nadzieje ze okres nie da mi popalic tak jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam wczoraj rano na betę, po południu odebralam wynik 1722, czyli 5 tydz i to by się zgadzało. Pytalam kobietki w laboratorium czy robić w piątek powtórkę ale stwierdziła ze psy tak wysokim wyniku nie ma to chyba sensu. Teraz muszę zapisać się na wizytke, ale to pewnie jeszcze ze 3 tyg Chyba nie ma sensu szybviej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Bardzo Wam zazdraszczam i żałuję, że nie dołączę. Ale jeszcze czasem wchodzę, żeby poczytać. Ech...czasem trzeba poczekać na swoje szczęście dłużej niż by się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Ja też odpadam. Styczeń nieudany. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Malineczko, lomi, powodzenia w kolejnym cyklu-będzie dobrze i Wam się uda :), a ja już po wizycie. Pecherzyk jest umieszczony w macicy i póki co, tyle musi mi wystarczyć, do kolejnej wizyty żeby posłuchać serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nikt nie pisze?Dziś podobno mam owulację ale jakoś wątpie,co nie co pobolewa mnie podbrzusze jak na okres,ale chyba to nie to i ciekawe czy mi pękł ten pęcherz czy z 2 jajnika będę miała owul.A co u was dziewczyny?Aneczka i jak robiłaś inny test,czeka cie wizyta u gin,napisz jak było co i jak.Lomi jakby co mamy jeszcze luty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia76 powiedz mi jak było u ciebie z tym torbielem,czyli to był pęcherzyk który rósł i nikt go nie zauważył czy co?Bo ja mam taki problem tylko z lewym jajnikiem i się zastanawiam czy można mieć z prawego jajnika owul.i czy mogę zajść w ciąże bo następną @ mam dostać 5 czerwca i 3 dnia @ mam zacząć brać tab.anty.na 3 m-ce.Może jeszcze mam szanse w tym m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi @ się spóźnia od wczoraj ale już mnie brzuch boli i pewnie za 2 dni góra przyjdzie. Muszę zamówić już testy owulacyjne, bo zanim przyjdą to się pewnie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje testy owul.w aptece LH Vitam przy stężeniu 25 mlU/ml. robiłam 18-19 miałam słabą kreskę,20-21 troszkę ciemniejszą a dzisiaj jeszcze nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia a ile się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecały rok musiałam się naprosić mojego żeby się zgodził na 2 dziecko,a 3 cykl starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Emilio, z tego co powiedziała mi gin. Jest to niepekniety pecherzyk graffa, ale to zupełnie nie przeszkodziło w kolejnym jajeczkowaniu z lewego jajnika i dzięki temu udało nam się. Dziś na wizycie torbiel jest taka sama. czasami pobolewa mnie prawa strona ale, na razie mam się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Witajcie dziewczynki :) Szkoda, że nie mogę wysłać zdjęcia, ale dziś zrobiłam test bobo i jest widoczna druga kreseczka :) Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje.Po cichu się cieszę, choć po dwóch stratach jestem ostrożniejsza i boję się troszkę, ale to już chyba normalne.Co chwilę latam do toalety i sprawdzam, czy przypadkiem nie krwawię :( Wczoraj byłam u lekarza.przepisał mi zastrzyki w brzuch "clexane" i będę musiała je brać przez całą ciążę i połóg.nieprzyjemna sprawa, ale jeśli trzeba, to zrobię wszystko, by zostać w końcu mamą.dodatkowo zaczęłam brać duphaston i kwas foliowy w dawce 15 mg.Jutro zadzwonię do gin i umówię się na wizytę, ponieważ do niej czeka się nawet miesiącami (prywatnie) ale kazała się wcisną w rejestracji i powiedzieć, że to pilne. Wszystkim Wam dziękuję za wsparcie i tym kobitkom, którym w tym cyklu się niestety nie udało, życzę by kolejny był udany i owocny.Trzymam za Was kciuki i życzę jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hej dziewczyny :-) ja dziś pojechałam się zarejestrować na usg a klinika zamknięta była :-/ we wtorek pojadę jeszcze raz. A jeśli chodzi o samopoczucie to bez zmian..mdłości się trzymają mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia ja mam ten pęcherzyk z tamtego cyklu,wtedy maił 30mm,a tera jak byłam u niej ok.7 maja po @ to powiedziała,że nadal mam ten pęcherzyk i ma 31mm.Ale robie testy owul.i teraz zrobiłam 5-ty i jest prawie tak mocno kreska jak kontrolna,to raczej mam owul. Aneczka to super,udało ci się i,,żołnierzykowi",on/ona najważniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i podobno pęcherzyk trzyma się 2-3 m-cy i potem powinien się wchłonąć lub pęknąć,u mnie jest 2 m-c,a potem przemienia się w torbiel,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
zgadza się, dziękuję bardzo :) Aguś współczuję mdłości, choć i mnie coś powoli bierze ;) szczególnie jak jadę samochodem, albo jak coś zjem.dziś po kawie miałam zawroty głowy i mnie zmuliło ;) Czy macie podobnie ? Emilia ja też miałam na jednym jajniku dwa torbiele na ostatnim usg.po 5 dniach poszłam na monitoring i był jeden.prawdopodobnie ta sama przyczyna co u Ciebie.Nic się tym nie przejmuj.lekarka powiedziała,że trzeba to obserwować, ale to nic groźnego, bo one same pękają, lub się wchłaniają.jak widać udało się zajść i miałam tak samo owulację jak Ty ( poczytaj kilka stron dalej) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Emilio, ja miałam kontrolną wizytę w styczniu i wszystko było ok. Na wizycie w maju okazało się, ze jest torbiel z pęcherzyka, kiedy się pojawiła? Prawdopodobnie na przełomie marca-kwietnia i mamy nadzieję, że się wchłonie i wszystko będzie dobrze :) póki co, na każdej wizycie bedziemy kontrolować. Nie martw się i działaj skoro jest owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie,mam taką nadzieję,że przed tymi tabl.anty.jest szansa,bo potem to przerwa na 3 cykle,a nie chciałabym tego,bo w sumie to trochę czasu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to trochę przerąbane masz z tymi zastrzykami to tak jak na cukrzycę moja babcia tez dawała sobie zastrzyki w brzuch i pełno sińców miała.A to lekarz ci będzie je robił?Ja bym się bała sama tym bardziej jak ok.7-8 m-c brzuch i skóra puchnie i napręża się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Aneczka czyli mamy podobnie bo jak jadę samochodem to już w ogóle mi niedobrze :-/ Efea co u Ciebie??? Jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a to nie jest tak,że jak jest ten pęcherzyk co go mam z tamtego cyklu,to on wydziela ten hormon LH i wprowadza w błąd test owul.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dziś troszkę lepiej się czuje wyższe ciśnienie wiec więcej energii od razu Cały dzień na dworzu z synkiem, juz mi nogi odpadaja , ale dzień byli super;)i nawet zjsadlam rybę i mi smakowala mimo ze ich nie znosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Aneczka a co do zastrzyków, to te same brała moja koleżanka,niedawno urodziła śliczna zdrowa córeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×