Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość aga190193
Hej dziewczyny :-) nam się chyba tez nie udało bo niby tydzień do okresu a już czuję że się zbliża..no nic zobaczymy :-) jak w poniedziałek nie dostane okresu to zrobię test, a myślałyscie może o założeniu grupy na Facebooku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Dziewczyny ja też się poddałam aż tu naglę jest ... byłam dziś na becie , tak pisałam że dwa tyg temu byłam na usg i nic nie było ale dziś lekarz mi powiedziała że to może byc bardzo wczesna początki ciąży tak 2-3 tydz , więć na usg będzie widać koło 6 tyg . wyniki bety mam odebrać po 16 . ciągle trzymam za was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Asia a ile Ci się spóźniala @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Paula 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Oj to długo ... mi dopiero 4 dni wiec zrobię jutro test z rana może będą dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
powiem Ci że ja miałam @ jak w zegarku co 28 dni . ale gdy testy wychodziły negatywne to się załamywałam mąż kazał mi dać spokój z tymi testami ..i dałam spokój na 6 dni :) i było warto Paula zobaczysz że będzie dobrze :) a może idz na bete będziesz mieć wynik tego samego dnia a wcale to nie taki duży koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Tak wiem ze to nie drogi koszt tylko mieszkam 5km od miasta a u nas takie badania są w godzinach porannych i nie mam jak dostać się do miasta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
no ja też mieszkam 8km od większego miasta ,lecz dziś mąż miał wolne i pojechaliśmy . zobaczysz że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
No jak jutro wyjdzie negatywny a nadal nie będzie @ to nawet pieszo się przejdę byle by się dowiedzieć na czym stoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
I bol glowy doszedl, nie wiem czemu od 3 cykli,mam tak ze przed @ zaczyna mnie glowa tragicznie bolec. Nie wiem czy to z prolaktyna cos nie tak, bo z tego co wiem,problemy z zajsciem,moze wysoka prolaktyna powodowac,bole glowy,brak ,rozegulowany @ A mysllam,ze siund uda,bo sam Lekarz widzial Pecherzyk i kazal dzialac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, W tym cyklu brałam luteine od 17 dc do 27dc. W 14 dc dostałam zastrzyk Ovitrelle. I teraz po odstaiwniu luteiny w piatek testowałam, w sobotę i dzisiaj w niedziele za każdym razem cieć cienia drugiej kreseczki. Taka bladuchnaa widoczna pod świadtło po ok. 3 min. Jak mam to odbierać ? Nie chce się rozczarować, jeszcze czekam bo po luteinie @ może się spóźniac nawet do ok. 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Gość poczekaj jeszcze trochę może ta @ przyjdzie za jakiś czas i będziesz mogła działać w następnym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że nie przyjdzie ale okaże się .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Jesli jest cien jakis,to prawopodobnie Ci sie uadlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Mnie też się wydaje ze ci się udało jeżeli jest bladsza kreseczka . Czytałam tutaj na forum w innym temacie jak ktoś napisał dziewczynie ze bladsza kreseczka oznacza poronienie. Ludzie ! Na jakim świecie żyjecie. Nie wierzcie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zaczynam brudzić wiec okresik tuż tuż nic trzeba bedzie znowu działać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
czesc, ale mam czytania :) gosc, ja tez mialam tak cienki cien..ze myslalam,ze sobie ta moja kreske wmawiam..Ale jednak byla :) Ta moja kreska sie wlasnie dzis w nocy pochorowala...dlatego dzis bylysmy u lekarza,..mam "wolne" do srody... :/ a mnie wczoraj pobolewal brzuch, dzis odczuwam od czasu do czasu lekki bol... no coz, do @ jeszcze 6-7 dni. Stwierdzilam, ze wczesniej testu nie bede kupowac, bo po co mam sie rozczarowac. A gdy okres nie przyjdzie w poneidzialek, dopiero wtedy kupie test. Wczoraj poczytalam sobie o objawach ciazy i oczywiscie mialam kazdy ;) Ehh, tak to jest, gdy czlowiek chcialby ujrzec dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaitingForTheStork
Trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że i do mnie przyleci bocian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Gościk ja też tak miałam jak czytałam objawy ciąży w internecie Nagle wszystkie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po pierwsze Asia GRATULACJE WIELKIE :) Paul nie teraz to za miesiąc :) A ja mam jutro termin i jeszcze jakaś nadzieja się tli(jak to mówią nadzieja matką głupich) Moje dziecko się pochorowało :( a tak ciepło na dworze. Oskrzela i schodzi na płuco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam ze jednak tym razem sie uda no ale trudno jakoś muszę sie zebrać i trzeba znowu działać:-) trzymam dziewczyny kciuki także za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nic.Totalnie nic. Tylko piersi ciągle napuchnięte i bolą. Nic więcej. Niby lekarz powiedział że nie było owulacji,ale ja 13 dc cyklu ją czułam baaardzo dokładnie. Nie wiem,albo ja mam schizy,albo lekarz po prostu nie zauważył bo zbadał mnie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Antje, moze faktycznie lekarz sie pomylil..moze czegos nie dojrzal.. :) Trzymam kciuki, zeby @ nie przyszla. No moje tez sie pochorowalo...czyli jutro i pojutrze dluzej spie ;) klara..a moze to bezdie plamienie... i sie nic nie rozkreci? :) Paul- no wlasnie, a czasem te objawy to juz sa smieszne jak sie czyta- a potem my doszukujemy sie skurcza w lewym poldukpu, bo to moglby by objaw ciazy hehehe ;) nie no zartuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Dziewczyny czy brak apetytu to tez jakoś objaw ciąży ? ; D od pewnego czasu nie mam ochoty na nic zamiar tyć to ja chudne. Na innych forach czytałam ze to możliwe ale pytam was jeszcze spotkała się któraś z tym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Gościk : mnie parę dni temu bardzo bolało podbrzusze i prawy jajnik. Nie wiem na co ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul-oczywiście że to jeden z objawów ciąży ale w późniejszych tygodniach. Ja w ciąży nic jeść nie mogłam do tego stopnia że od 6-7 tc do 18 tc schudłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Eh to nie wiem co mi jest może jestem dziwna jakąś inną ha ha . Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia zwłaszcza rano bo zrobię test mam nadzieje ze po 5 dniach powinno już coś wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Niestety, ale te wszystkie objawy, ktore mamy moga wskazywac ciaze...ale rownie dobrze nadchodzaca @... Nie pozostaje nam nic..tylko czekac... :-/ Dzis dopiero moj 23 dc... wiec pare dni musze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×