Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gość
klara12 brak @ powinnam dostać 20 kwietnia ale tak jak pisałam w poprzednim poście owulacja mi się przesuneła w dniu owulacji zadziałaliśmy z mężem ...i są w końcu te dwie wymarzone kreseczki :) nawet nie wiecie jak się cieszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ja czekam do piątku ale nie mysle żeby coś było strasznie sie cieszę ze sie wam udało gratuluje 2 kreseczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klara12 ja ten nie liczyłam na te dwie kreseczki :) i odpuściłam robiłam testy w dniu @ ale wychodziły negatywne ... ale dziś zaryzykowałam jak wracaliśmy od moich rodziców wstąpiłam do apteki po kwas foli i jakoś mnie natknęło żeby kupić test ... zrobiłam go a tu niespodzianka :) trzymam za was kciuki żeby u was też się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Asia, ale super! gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aa
Witam, okres miałam 1kwietnia do 6. Razem z mężem staramy się dziś jest 26dc test negatywny czy to za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Dziękuje Kochane :) teraz trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Asia19877 ja miałam mieć @ 24 kwietnia i do tej pory nic dziś zrobiłam test i negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Asia gratulacje! 26 dc,ja mysle za wczesnie,jak Pisalam ,ja w poprzedniej ciazy w dniu@ mialam prawie negatywny,bo to byl Cien cienia. Ja czekam do srody i jak cos zrobie w czwartek albo piatek,bo ostatnio mi sie troche wydluzyl. Choc zawsze mialam co 28,a ostatni 29 ,przedost. 32 :-( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Tu autorka tematu pisałam chyba na 7 stronie że już sie nie zalapie na styczen bo dostalam okres, ale obliczylam ze jesli w tym cyklu mi sie uda to jeszcze znowu załapie sie na styczen ale na sam koniec:) jak cos to dam znac po 21stym maja:) trzymajcie kciuki pozdrawiam bede tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Zero logiki w moim wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Zastanawiam się czy jest sens zrobienia jutro rano kolejnego testu. .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Poczekaj pare dni, hmm moze hormony cos rozregulowaly sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Asia gratuluję :-) super wieści ten wątek będzie szczęśliwy ;-) tak czuję. Paul poczekaj parę dni i wtedy zrób, jak jesteś w ciąży to w końcu będą dwie kreski Ale pamiętajcie nowy cykl - nowe nadzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Poczekam parę dni o ile nie nadejdzie nieoczekiwana @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Paul_00 powiem ci że ja też testowałam nawet dwa razy dziennie ... aż dałam sobie spokój ... dziś taka dziwna myśl a zrobie ostatni raz i powiem ci ze nawet nie liczyłam że będą dwie kreski .. położyłam test i patrze a tam dwie kreski nie wierzyłam i wysłałam męża znów po test i są znów dwie kreski .. jutro idę na betę bo dzwoniłam do mojego lekarza i sam jest w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Mój narzeczony mówi ze mam zrobić jutro rano, tak jak pisałam wcześniej oka koleżanka zrobiła w dniu @ i byk negatywny a później 8dni po i pozytywny dodam że wcześniej robiła go wieczorem tak jak ja dziś a kolejny rano. Wiec myślę czy zaryzykować test miliony nie kosztuje wiec gdyby był negatywny jutro a @ by nie było to mogę powtórzyć za jakoś czas :) 29 kwietnia moi rodzice mają rocznicę ślubu i chciałam zrobić im prezent ale zobaczymy co wyjdzie z tego. Jak myślicie zaryzykować i zrobić jeszcze jutro rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Asia : A Ty nie pisalas przypadkiem,ze zapalenie mialas i leki bralas i przy usg nic nie widziala doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Klara nie załamuj się :) jak nie teraz to w następnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Moja kuzynka starała się 3 lata , w pewnym momencie zwatpili byli już zapisani na in vitro kochali się bez zabezpieczenia ( przecież i tak nie zajdzie w ciążę to co tam ) no i okazało się ze właśnie w tamtych momentach zaszła w ciążę i żadne in vitro nie potrzebne :) w wrześniu będzie rodzic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze uda nam sie choć pomału juz tracę siły ale dzieki wam czuje sie lepiej i pare słów pocieszenia daje dużo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Klara będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja chyba dzisiaj dostane@ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Oj ; ( mlmala nie snuć się będzie dobrze jak nie teraz to później. Ja zrobię jutro test z rana bo dziś znowu brak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Juz mnie zaczyna dreczyc brzuch jak zawsze przed:-( A mialam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Mlmala nie poddawaj się !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ale wiem co czujesz, ja ecie jak zobaczyłam ta jedna kreskę na teście to się załamałam i popłakałam ale jest jakaś nadzieja skoro nie ma@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×