Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Życzę Wam powodzenia dziewczyny. Miło że zostałam pominięta :P Dopisuję się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antje29 nie badz zgryzliwa tylko sama sie do tabelki dopisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Antje29....cs 14....termin@ 28.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny faktycznie to jest racja,jesli pojawi sie nowa osoba lub ktoras z was zauwazy ze jej nie ma w tabelce poprostu sie dopiszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ja to źle napisałam albo wy mnie nie zrozumiałyście. Pewnie jak bym dała buźkę w ostatnim poście to inaczej byście to odczytały. To nie było złośliwe jak widać z postu o 19:47. Poprawiam post żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
przepraszam, ale jakos mi sie wykasowalas z tabelki, nie wiem czemu.. skopiowalam do worda, zeby zrobic porzadek..no i taki piekny porzadek zem zrobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Antje...cz...14...termin@28.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Antje...cz...14...termin@28.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Antiej teraz mnie pominęłaś ;) nie szkodzi, bo ja tym razem dopóki nie zajdę, nie będę się nastawiać ;) buźka :) Aneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiowałam od gościa z 20:27 :) A stronę wcześniej byłaś :P Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Antje...cz...14...termin@28.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Aneczka2930...cs...termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
mlmala : no mam większe piersi ale nie bolą mnie sutki są ciemniejsze i wkoło takie "guziczki" odruchy wymiotne mam ale nie wymiotuje no i wahania nastroju raz jest ok a czasem bez kija nie podchodz :D miewam tez napady jedzenia gdzie mogę siedzieć i jeść a za chwilę nie mogę patrzeć juz na to przez parę dni. Klara ; śluz miałam po owu później przestał i teraz jest tak ze czasem jest za chwile nie ma za chwile jest sporo zaraz znowu spokój i tak w kółko. Zobaczymy w poniedziałek o ile @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to ja mysle ze u Ciebie bede dwie kreseczki a ja znowu lipa śluzu nie ma brzuch juz szaleje jak na okres także dalej nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja tez tak mysle,ze udalo Ci sie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Dodam też ze kulo mnie przez jakiś czas podbrzusze i jajnik, zobaczymy co to będzie jutro :) Z jednej strony nie mogę się doczekać aby już zrobić ale też wolę poczekać aby się nie rozczarować. A mam pytanie dotyczące właśnie testu, moja koleżanka zrobiła test w dniu spodziewanej @ i nic a po 8 dniach jak zrobiła okazało się ze to ciąża i test jej tego wykrył. Jak to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ah i mam takie pytanie ... jestem zatrudniona przez agencję pracy i nasze umowy są tygodniowe ;/ teraz jestem od poniedziałku na postoju i jakbym była w ciąży to jakby to wyglądało któraś z was się orientuje ? Dostałabym jakieś pieniądze cokolowiek? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Paula, no nie daj sie namawiac, zrob test ;) :) U twojej kolezanki moze przesunela sie owulacja-w sensie odbyla sie dopiero gdzies prawie pod koniec cyklu, dlatego w terminie @ test wyszedl negatywny. Nie mam pojecia, jak to jest gdy umowy sa tygodniowe... U mnie objawow brak. Normalnie cisza.Oprocz nadbrzmialych tzytzkow :P A moze ten cykl byl bezowulacyjny? hm...Ani nic nie ciagnie, ani nie kluje... Nic. Czyli nic sie nie dzieje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hej dziewczyny :-) ale się rozpisalyscie:-P nadrobilam wszystko :-) u mnie przeprowadzki ciąg dalszy..także roboty sporo i brak czasu żeby myśleć o objawach w sumie :-P czas przynajmniej zleci.. Odezwę się więcej jak się ogarnę z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Jutro go zrobię z porannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul daj znac zaraz jak zrobisz obstawiam ze pojawia sie dwie kreski. Dziewczyny bierzecie jakieś witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Ja niestety odpadam jak zwykle dostałam @. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
U mnie w dniu @, kreski prawie wcale nie bylo widac,jakbym Mezowi pokazala,to by jej nie widzial,ja pod swiatlo widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ucielo mi tekst Ja widzialam pod swiatlo ;-). Niektore kobiety przed @maja 2 tluste kreski,takze roznie to jest, kazdy organizm i produkcja hormonow inna. Znam dziewczyne co w 6 tyg. Dopiero pokazalo 2 kreski:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
U mnie chyba nici,bo przy pierwszej czulam sie zle,slaba bylam,a teraz nic,tylko piersi bola,ale przed @ tez mni pobolewaja :-( , takze smutek mnie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniecierpliwa
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? W przyszłym tygodniu czeka mnie testowanie, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Mamaniecierpliwa : jasne ze tak i trzymam kciuki ;) Kurde dziewczyny teraz wcale nie mam tego śluzu nie wiem co jest ;/ juz mnie to wkurza -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul zrób test to sie nie będziesz stresować ja bym niebwytrzymala tylko leciała z testem do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Taki mój charakter ze czekam i czekam :) Ale pewniejsza będę jeżeli będzie on z porannego moczu tak czytałam. Obawiam się ze wyjdzie negatywny tego się boje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Taki mój charakter ze czekam i czekam :) Ale pewniejsza będę jeżeli będzie on z porannego moczu tak czytałam. Obawiam się ze wyjdzie negatywny tego się boje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
Hej dziewczyny ja ostatnia @ miałam 28.03, @ mam nieregularne 26-30dni, dziś zrobiłam test z ciekawości i patrzę 2kreski, ta druga nie tak widoczna jak pierwsza alee jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Wersoon ja miałam ostatnia @ 24 marca i trwała do 31 :) @ mam różne raz jest na czas a raz nie jak jutro nie przyjdzie to robie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
aga, dobrze, ze masz zajecie, to nie myslisz ciagle o tym, czy boli brzuch z lewej, czy z prawej strony, czy moze przypadkiem w srodku ;) heheh Paula, to trzymam kciuki, za jutrzejszy test. A tak w ogole to skoro ci minal termin @, to test juz ci wyjdzie nawet po poludniu plusowy, jesli jestes w ciazy :) klara, ja nie biore zadnych witaminek- jem raczej zdrowo...Ale biore kwas foliowy. lomi- przykro mi bardzo. mlmala- w pierwszej ciazy rowniez widzialam cien cienia ;) A teraz moj cien cienia wlasnie sie rozchorowal :/ znaczy temp. podskoczyla mojej corci. Ciekawa jestem, czy "przypadkiem" nie zajrze jutro do dzieciecego lekarza :/ witam niecierpliwamame :) I gratuluje wersoon :) Super nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×