Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość aga190193
Nie ma się co załamywać :-) trzeba walczyć dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Nie załamujcie się to jest najgorsze co może być . Klara dziękuję mam nadzieje ze będą . :) Dziś mi się @ nie pojawiła i nie wiem czy robić juz dziś czy poczekać te 2 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dzis dzien @ to mozesz juz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja tez czuje ,ze nic z tego :-( i tez juz mi sie odechciewa wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmilllianka
Dziewczyny nie wolno sie zalamywac!Czesto w ciaze zachodzi sie w cyklu w ktorym ze tak powiem "odpuszczamy".Wiele kobiet pisze ze emocje maja tez wplyw na to wszystko co sie dzieje w naszym organizmie.Glowa go gory i czekamy na pierwsza osobe ktora pochwali sie dwoma kreseczkami.Ja dzis czuje sie nazwijmy to okresowo i wydaje mi sie ze @ sie zbliza,ale nie bede narazie nic wyrokowac tylko poczekam.Trzymam za Was mocno kciuki!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Poczekam jeszcze bo czasem @ może mi się przesunąć czy coś a nie chce się nakręcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
ja miałam mieć termin na 31 grudzień.dostałam wczoraj okres i będę się starać z mężem na styczeń.nie ukrywam, że przykro mi i smutno i wiem co teraz czujecie.Wiem, że w następnym cyklu może się udać, ale po dwóch stratach, kiedy się nie udaje, czuje się pewną pustkę.Byłam pewna, że się udało i to, że się nakręciłam odbiło się we mnie tym,że odczuwam jakbym tę ciężę znów straciła, choć jej nie było.Myślę, że trzeba się chyba odstresować,próbować i nie myśleć tak intensywnie o wyniku testu.Z każdym co rozmawiam, mówi, że życie jest niesprawiedliwe. Te które chcą, tracą, lub nie zachodzą w ciążę.Te które piją,palą,ćpają i się nie szanują, mają i nie doceniają tego daru jaki dał im Bóg. To nie jest reguła, ale często spotyka się człowiek z takimi przypadkami.jedna z sąsiadek urodziła dziecko w tym samym momencie co ja.Chodziłam całą ciężę jak z jajkiem.dbałam, odżywiałam się najlepiej jak mogłam i córeczka we mnie zmarła. a ta sąsiadka alkoholiczka urodziła córkę,która od razu trafiła na detoks, bo urodziła się z promilami we krwi.oczywiście zostawiła te dziecko w szpitalu i dalej łazi i się łajdaczy.miałam taki żal...ale szkoda gadać....Także moje kochane, nie martwcie się.ja też nie będę się już smucić.Musimy się starać i mieć nadzieję, że niedługo się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
witam was dziewczyny :) witam nowe panie... antje, przykro mi bardzo, ale nie poddawaj sie, niedlugo na pewno wyniki sie polepsza, to tylko kwestia czasu :) dziewczyny, nie zalamujcie sie, na kazda z nas przyjdzie pora :) Aneczka, dokladnie, nie mozemy sie smucic. Musimy dzialac dalej... :) U mnie tzytzki urosly do rozmiarow tzytzkow Pameli Anderson. Wiecej nic, nawet brzuch nie boli. Nie nastawiam sie na pozytywny wynik w przyszlym tygodniu. Ale jak sie mialoby nie udac...to starania sa calkiem przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak sie czujecie?Jest moze juz jakas mamusia ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Mnie wczoraj pobolewal brzuch jak na @ i plecy. Dzisiaj juz nie. Ja mam dostac. Choc teraz jak starania,to sie rozregulowala,nie wiem czy cos z prolaktyna nie ma . :-( troche kurde przeziebiona jakby jestem. A wy kobietki? Ktos testowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Urwalo mi wypowiedz,ja mam planowo w srode dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planowo mam dostać w piątek i napewno przyjdzie wszystko na to wskazuje juz nie mam sił tak strasznie bym chciała mieć juz te dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
U mnie jeszcze daleko do okresu ;-) póki co mam na głowie przeprowadzkę :-) czyli która pierwsza będzie test robić?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza w kolejce jest chyba "paul" co mówiła ze poczeka do poniedziałku. U mnie juz brzuch sie przygotowuje na okres załamana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki może założymy sobie nowy (bardziej tematyczny :P ) temat o staraniach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
dziewczyny ja też bardzo chciałam być styczniówką lecz zacznę od początku ostatni okres miałam 17-03-15 do20.03.15 cyklę co miesiąc miałam regularne na początku marca robiłam cytologię wtedy lekarz kazał mi barć przez dwa miesiące tab anty więc od 17 do 22 marca brałam jej ale bardzo zle się czułam po nich ..odstawiłam więc podejrzewam że owulację miałam 7-04-15 bardzo dużo śłuz więc wraz z mężem wzieliśmy się do roboty ...ok powinnam mieć 20 kwietnia do dnia dziesiejszego nie ma go 20 kwietnia byłam u gin okazało się ze mam zapalenie pochwy dostałam leki do pochwowe FLUOMIZIN na 6 dni dziś ostatni dzień będę ją aplikować na wizycie lekarz zrobił usg powiedziała tylko ciązy nie ma endometrium wysokie.nie wiem co mam myśleć i ciągle czekam na @..... czy któraś z was tak miała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
hejka. ja chyba bede chora, dzien zaczelam od jakichs dreszczy. Teraz czuje sie jakbym miala podwyzszona temperature i bola mnie miesnie karku. No chyba normalnie jakies przeziebienie mi sie przypaletalo.:O Do @ ok. 8 dni- objawow brak ;) Przynajmniej nic mnie nie boli w okolicach brzucha ;) czyli mimala bedzie chyba testowac jako pierwsza? momento, gdzie nasza tabela? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Aneczka2930...cs...termin@ zrobilam porzadek w terminach, mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Hej dziewczyny :) ja czekam do poniedziałku dziś tez nie mam @ tylko śluz dużo śluzu. Wiecie może co to oznacza ? Test i tak zrobię w poniedziałek :) PAUL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
o Paul pominelam, sorki :) dopisz sie do tabelki jako pierwsza ;) ale cos mi sie wydaje, ze ty to zaraz przeskoczysz do tabelki zaciazonych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Aneczka2930...cs...termin@ Chciałabym no ale ...zobaczymy . Wole poczekać niż się rozczarować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Paul a regularne masz @? :) wyglada to obiecujaco, trzmam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Zazwyczaj były regularne :) nie chce się nastawiać jestem myśli ze to nie teraz :d chce mieć niespodziankę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Paul: a jakies inne objawy masz? Ja tez mysle,ze nie chce sie napalac bo prwnie i tak nic z tego. Choc w srodku nadzieje mam. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnaA
Witam Was dziewczyny serdecznie! Przeczytałam cały wątek, także wiem już coś niecoś o Was i Waszych staraniach :) Bardzo współczuję tym, które mają problemy z zajściem w ciążę. Z całego serca. I tym, które straciły dziecko, a także Magdalence - naprawdę musiałaś sporo przejść, żeby zajść w upragnioną ciążę. Co do mnie i tego, co tutaj u Was robię - mam 22 lata (także dziewczyny, nie jesteście same w wieku około dwudziestki ;)). O dziecko.. cóż, nie starałam się, mówiąc szczerze. Ale tak się potoczyły moje losy, że w tej chwili ciążę podejrzewam, i...sama myśl, że mogę być w tym błogosławionym stanie napawa mnie dziwną radością. Dopóki nie było tej możliwości, nie myślałam tak o tym, a teraz - czuję, że tego właśnie chcę. I nawet jeśli teraz nic z tego, postanowiliśmy, że to będzie czas rozpoczęcia starań. :) Termin @ mam na wtorek, 28.04. Mam nadzieję, że nie przyjdzie.. Pozdrawiam Was serdecznie, trzymam kciuki za każdą z Was, żeby było po Waszej myśli, i ten temat z prawdopodobnych mam zmieni się na pewne styczniowe mamy, ewentualnie lutowe czy marcowe ;) Jeśli pozwolicie, chętnie będę do Was zaglądać i wtrącać swoje trzy grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co macie
Ale co macie na styczeń 2016?Może jakieś bilety będą na coś,albo jakiś mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul a śluz kiedy Ci sie pokazał czy po owulacji Ci zanikną i pojawił sie dopiero teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×