Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość Paul_00
Cześć dziewczyny :) z tej strony gość który NIEoczekuje na @ 24 kwietnia :) heh. Jak wam mija piękna słoneczna środa ? :) ja nie mogę wytrzymać z bólu głowy juz od niedzieli mnie męczy :( czytałam na różnych forach ze na początku ciąży występują bóle głowy i nawet zapchany nos który też mi dokucza ( a nie jestem chora ) temp nie mam podwyższonej wiec nie wiem czy to jakoś objaw ze będzie bobasek :) mam straszna ochotę na słodkie co chwile coś jem i wyskakują mi pryszcze :/ boje się ze to na @ a ze drugiej strony od jedzenia słodyczy tez mogą wyskakiwac ale jakaś przyczyna na te słodkie musi być przecież wiec nie wiem może ciąża a może to @ . Dodam że dziś się dowiedziałam ze moja koleżanka jest w ciąży i bardzo się z tego cieszę mam nadzieje ze tez będę się cieszyć z naszego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Dodam też ze dokuczają mi dziwne wahania jedzenia haha mogę raz chce mi się jeść s raz nie . Raz mogłabym zjeść konia z kopytami a raz nie mogę patrzeć na jedzenie :D odruchy wymiotne mam ale jeszcze nie udało mi się zwymiotywac :/ nie wiem co o tym myśleć . Czy już popadam w fanaberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
czesc dziewczyny. Czesc Paul_00 ..dlatego staram sie nie czytac duzo na forum..bo po takiej lekturze nagle mam tysiace objawow ;) Wiec wole sie nie nastawiac. Moj komputer cyklu chyba zwariowal..nadal pokazuje dni plodne (koncowke)..chociaz zawsze po szczycie nie pokazywal nic. Chyba jednak moje przeziebienie tak wplynelo na moj komputer ;) I dzwina mam w tym cyklu temp. ..ciagle jakies wahania :O Choc dzis znow wzrosla..ehh badz tu czlowieku madry... magdalenka, wspolczuj***ardzo straty..nawet nie chce sobie wyobrazac co czulas..Niesprawiedliwe jest czasem zycie..te, ktore chca miec dziecko albo nie moga zajsc, albo maja jakies problemy...A te, ktore imprezuja, pala na potege, dziecka nie chca..maja po dwoje albo troje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dokładnie z tymi objawami to tak jest jak się człowiek naczyta ;-) w pierwszej ciąży tez miałam tak.. U nas pakowanie..padnięta jestem strasznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
No ja właśnie tak mam ze się na czytam i za chwilę juz widzę ten objaw u siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam nowe dziewczyny :) Aneczka strasznie Ci współczuję, mam nadzieję, że szybko zobaczysz te dwie kreseczki. Paul dopisz się do naszej tabelki ;) U mnie dziś znów ból w podbrzuszu jak na @, myslałam, że już przeszło a tu niespodzianka. Piersi mnie coraz bardziej bolą i dwa dni z rzędu zaczynała mi lecieć krew z nosa tak bez przyczyny, nie wiem czy to jakieś osłabienie. W sumie czuję się zadziwiająco dobrze, własnie wysprzątałam mieszkanie od góry do dołu. nie wiem skąd tyle energii dziś mam :D Aga a czemu się pakujesz? Antja, tak jestem rok młodsza od ciebie ;) A wy dziewczyny ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja tam jestem nastawiona na @ najwyżej będę miała niespodziankę :) no ale zobaczymy niebawem co to będzie w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mała mi:-) przeprowadzamy się na większe mieszkanie :-) ja tu chyba najmłodsza bo mam 22 ;-) ja narazie nie wypatruje objawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no pakowanie i potem rozpakowywanie to nic przyjemnego, ale większe mieszkanie to już fajnie :) Paul no ja też się na @ nastawiam, wolę się raczej rozczarować pozytywnie. Bóle brzucha powiązałam z owulacją, a piersi zawsze mnie bolą przed @, więc to żaden wyznacznik u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jutro wizytę. Mam nadzieję że tym razem wynik będzie dobry. Stresa mam :). Przyszły mi te testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Antje trzymamy kciuki :-) Mała mi nawet mi nie mów..tyle roboty będzie z rozpakowaniem ze szkoda gadać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_mi ja ostatnio miałam remont i myślałam że zeświruję a co dopiero przeprowadzka :P Wytrwałości życzę hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Aga najmłodsza to jestem tutaj ja bo jestem przed 20 urodzinami :) i prosiłabym o nie dodawanie jakoś komentarzy ze młoda i wgl bo wiemy czego chcemy :) Pracuje na produkcji gdzie mogę siedzieć i stać ale przez 2 dni wykonuje pracę fazie wskazane jest stać i powiem że nigdy mnie tak nogi nie bolały jak teraz a czasem mam kolke gdy stoję i siadam po chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka198931
Staraliśmy się z mężem kilka cykli nic nie wychodziło dobrze się odżywialam brałam kwas foliowy chodziłam do ginekologa co 3tyg zrobiłam badania na hormony itd z końcu ktoras z kolei pani dr zleciła mi badanie w szpitalu hsg które okazało się dla mnie wyrokiem bo mam oba całkiem niedrozne jajowody. Jedyna szansa dla mnie jest in vitro. Załapaliśmy się z mężem na fundusz więc płacimy tylko za leki które są strasznie drogie. Podczas stymulacji wyszło ok 3000 zł w miesiącu oprócz tego dojazdy do Warszawy nawet 3 razy w tygodniu. (250Km w jedną stronę ) wszystko było ok jakoś dałam radę brałam dużo leków + zastrzyki 3 razy dziennie w ostatni dzień 4 razy! I nareszcie wyczekiwany dzień punkcji zabieg pod narkoza pobrali 13 komórek 6 zostało dla nas 3 oddałam do adopcji do zamrozenia dotrwaly 4. I na drugi dzień po punkcji zaczął się koszmar czyli hiperstymulacja. Niesamowity ból brzucha mdłości raz zimno raz gorąco osłabienie zaparcia jajniki z 2,5 cm urosły do 8cm itd i niestety musiałam przerwać branie leków leżeć 2tygodnie dieta płacz żal i pretensje do samej siebie. Teraz fizycznie jest ok psychicznie gorzej chodzę do psychologa bo wpadłam w depresję nie śpię po nocach schudłam i wypadła mi połowa włosów. Teraz wszystko okaże się 30 kwietnia. Nie życzę nikomu takich przejść. A wam życzę wymarzonych 2kresek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul ja nigdy nie oceniam na podstawie wieku :-) jeśli tego pragniecie i zapewnicie dziecku wszystko co trzeba to pewnie :-) do dzieła :-P Magdalena aż nie wiem co powiedzieć :-( jakiś horror :-( współczuję bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także Ci Magdo współczuję nie wiem czy ja dałabym rade przejść przez takie coś . Różnych ludzi tu spotkałam wiec zzrozumcie moje zaufanie do niektórych na tej stronie spadło do zera ale widzę ze wy dziewczyny jesteście niezłe kobietki wiec nie owijam w bawełnę j mowie jak jest :) szykuje się na nocke do pracy wiec się żegnam dzisiaj. Dobranoc dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja w poprzedniej ciąży tez pisałam tu na kafe jak juz wspomniałam :-) poznałam cudowne dziewczyny, które dziś są moimi przyjaciółkami :-) rozmawiamy codziecodziennie. A wszystko zaczęło się od tego ze założyłysmy zamknięta grupę na Facebooku :-) gdzie mogliśmy się lepiej poznać. Juz nie anonimowo :-) dzieliłysmy się zdjęciami rosnącego brzucha itd itp :-) coś pięknego. Oczywiście zdjęcia i rozmowy widziały tylko osoby będące w tej grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno strasznie ci współczuję. Moja koleżanka jest po invitro, udało się im za pierwszym razem i na dodatek maja bliźniaczki jednojajowe! To dopiero był cud :) Mam nadzieję, że w Twoim przypadku również będzie wszystko dobrze :* Paul co do wieku, to każdy wie na co się decyduje, skoro wiecie, że tego pragniecie, to wiek tu nie ma nic do rzeczy. Też bym się zdecydowała dużo wcześniej, gdyby faceci byli odpowiedni. Aga ja też już kiedyś pisałam i też z dziewczynami mamy zamkniętą grupę na fb, właściwe z kafe się przeniosłyśmy tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Temat widzę, że bardzo się rozkręcił:) Mi został tydzień do @. Ale nienastaeiam sie pozytywnie objawy takie same jak na @ co miesiąc. Antje29....cs 14....termin@ 28.04 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 gościk....cs 1....termin@ 03.-04.05 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 magdalenka198931...cs14...termin@20.05 Aneczka2930...cs...termin@ Lomi24...cs16...termin@29.04-30.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Może pomyślimy nad taką grupa? Co Wy na to? ;-) u mnie już po dniach płodnych teraz tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Hej Dziewczynki :) ja sobie zamówiłam testy owulacyjne i ciążowe.Szukałam najczulszych i jestem zaskoczona, że nie różnią się ceną.Nam jeśli się uda, to na sam koniec stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Czesc,jestem tu nowa,takze staramy sie o dzidziusia, mamy juz coreczke :-). Ja przy piwrwszej ciazy ,to tylko okropny bol piersi i strasznie sie pocilam,to zaczelo sie jakos tydzien przed @ ach i najlepszy objaw,to bol Gardla :-D :-D,zaczelam jakby byc przeziebiona,nic nie pomagalo,tragedia,minelo po 2 tyg.z dnia nia dzien,a myslalm,ze umre z tego bolu,jakby angina najgorsza, lekarz poiwezial ,ze oslabilo Organizm tak mocno. Teraz czekam na @ jak niektore z was:-),mam nadzieje ,ze nie przyjdzie,staramy sie drugi cykl,w pierwszym zrobila chyba mi si cysta:-(, okropny bol jajnika ,brzucha ,okres slaby ale chyba 13 dni trwal, i jak bylam 13 dnia u lekarza ,to Poiwedzial,ze widac pecherzyk i zebym sie starala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Przepraszam za literowki ;-) Wspolczuje Ci Magdalena,ale bedzie dobrze,glowa do gory!!! A odnosnie objawow,to po przeczytaniu paru wypowiedzi,to przy pierwszych probach( pierwszym dziecku) tez mialam wszytkie objawy ksiazkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mlmala witamy :-) i życzymy powodzenia ;-) córeczka ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
3 latka skonczyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Hej dziewczyny ja z mężem staram sie już od grudnia 2013r. Dalej nic teraz okres ma byc 1 maja ale pewnie przyjdzie bo śluz zanikł całkiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja odpadam. Byłąm na wizycie wyniki dalej nie takie jak być powinny,owulacji znowu nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Hej :) no to jutro się okaże czy będzie czy nie będzie @ .. jestem bardzo ciekawa ale gdyby nie było to test i tak zrobię może w poniedziałek bo może mi się okres przesunąć :/ czego bym nie chciała. Dziś mi się pojawił śluz biały jak mleko co chwile biegam do łazienki i z nosa leci mi strumieniem a nie jestem chora :/ nie wiem co jest . Wszystkiego dowiem się niebawem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paul to jak Tobie pojawił sie śluz to ja nie mam co liczyć ze sie udało bo mi prawie całkiem już zanikł a za tydzien okres :-( życzę Ci żebyś miała dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie piwko wypilam i jeszcze musialam iść do brata także zrobilam sobie spacerek i jeszcze bratu podwedzilam pół piwa bo sprzatal auto :-) Wygadalam się i mi lepiej. Pogadalam też w przyjaciółka to mnie opieprzyla ze nie przyszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×