Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Hej :) Asia jak tam wynik bety? U mnie dziś szał na musztardę :P Normalnie masakra, jak mnie ciągnie, mogłabym jeść sam chleb z musztardą :D Ale jakoś kilka cykli z rzędu tak miałam przed @. A najlepsze to, że miałam dziś omamy zapachowe. Schodziłam w pracy do piwnicy i czułam intensywny zapach gumy turbo :D Normalnie szał, aż mi się dzieciństwo przypomniało. Akurat byłam z koleżanką, ale ona żadnego zapachu nie czuła :P Ja jutro idę na betę. Miałam testować w czwartek, ale wiadomo, że wynik testu może być różny, a wtedy nie będę spokojna czy mogę sobie w majówkę popić, a tak będę wiedziała i wsio z głowy. Ewentualnie będę miała czas żeby w czwartek zrobić druga betę, jakby coś tam wyszło :P Cóż jak nie w tym miesiącu, to w następnym o ile Mój zdąży wrócić na owu z poligonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja nawet śluzu nie mam od dwóch dni typowa suchość w majtach ; D denerwuje się co do jutro boje się ze się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
chyba kazda z nas "boi" sie zobaczyc jednej kreski... Ja czasem mam wrazenie, ze sie udalo. Ale za chwile potem przychodzi zwatpienie "eee, to na pewno jeszcze nie teraz, malpiszon na pewno nadejdzie". W sumie to bardziej jestem przekonana, ze sie nie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja mam tak ze zawsze mówię eh nie udało się i to nawet w innych sprawach a później niespodzianka ale co do ciąży to jestem przekonana ze to nie teraz ;/ tylko martwi mnie ten brak @ juz 5 dzień się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja dziś testy kupiłam tak na potem ;-) niech sobie leżą..ja tam żadnych objawów nie mam, czuje ze okres dostane..ale nie ma co gdybać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościk mam to samo, przez ten ciągły ból podbrzusza i pleców, myślę, że może się udało, bo nigdy czegoś takiego nie miałam. Owszem ból na @ był, ale od razu w dzień @ ewentualnie dzień przed. A za chwilę, sobie mówię, żeby się nie nakręcać, bo na bank się nie udało. To pierwszy cs dlatego się tak nie przejmuję, jak się nie uda. Paul no 5 dni, to już jest coś. A zawsze miałaś co do dnia? U mnie raczej słabo regularne ostatnio 28-29 dni. Przed histeroskopią miałam jak w zegarku, a od czasu zabiegu to różnie bywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Malami88 no miałam zawsze w dzień spodziewanej @ a teraz się spóźnia. Wczoraj robiłam test wieczorem ale wyszedł negatywny mam nadzieje ze jutrzejszy wieczorem ujdzie pozytywny ale nie na stawiam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Paula, lepiej zrob z rana niz na wieczor, podobno po spanku stezenie hormonu jest wyzsze niz wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
A na dzień dzisiejszy macie jakieś objawy ? U mnie to :brak apetytu , ból głowy od czasu do czasu , zbiera mi się na wymioty podchodzi do gardła ale nie wymiotuje , piersi większe od tygodnia i wkoło sutkow takie ala guziczki no i to chyba tyle . Nie wiem czy to objawy czy co ale mam coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul a nie wolisz iść na betę od razu? Będziesz miała pewność :) Mi czasem @ się spóźniała, jak myślałam, że jestem w ciąży, a jak zrobiłam test, to od razu @ dostawałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Gościk jutro będę testować z samego rana mam nadzieje ze coś wykaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Malami88 tak jak pisałam wcześniej do miasta mam 5km takie badania u nas są robione z rana a nie mam jak dostać się do miasta :) w ostateczności nawet pieszo pójdę na ta betę ale na razie poczekam na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to co od kilku dni ból brzucha, krzyża (od 2 tygodni), piersi (od tygodnia), dziś parcie na musztardę :P Parę razy mnie mdliło, raz po lodach, ale to pewnie za dużo, kilka razy jak głodna się obudziłam, ale mam podejrzenie refluksu, więc zrzucam to na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja zapomniałam dopisać bóle podbrzusza parę dni temu i jajnika prawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
u mnie nic sie nie dzieje..oprocz tego, ze tzytzki mi sie wieksze zrobily pare dni temu (ale tak od czasu do czasu mam, ze wygladam jak Pamelka haha) I od wczoraj pobolewa mnie czasem caly brzuch na dole..czasem lekko lewy jajnik. A tak to nic...dlatego probuje sie nie nastawiac na dwie krechy aga- ja bym nie mogla kupic wczesniej testu, bo by mnie korcil :P Malami- tez tak kiedys mialam z testem. Zrobilam, bo spoznial mi sie pare dni okres. Po zrobieniu testu 2 godziny pozniej dostalam miesiaczke haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie w sobotę też zakuł prawy jajnik tak ze trzy razy, aż łzy w oczach się pojawiły. Ale cóż, jutro będę wszystko wiedziała :) jak się uda będzie super :) A jeśli nie, to w majówkę, będę imprezować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Z dnia na dzień denerwuje się bardziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
No wlasnie malami-nie ma tego zlego... ;) W razie czego na majowke bedzie mozna sie napic ze dwa, trzy drinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to piwko takie zimne do kiełbaski z grilla albo z ogniska, zależy jaka pogoda będzie. Mmm, na sama myśl mi ślinka cieknie, jak pomyślę o takiej kiełbasce i musztardzie, duuużo musztardy :D chyba jednak @ mi się zbliża, że tak ta musztarda mi głowie siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezuuu, ale mi teraz narobilas ochoty na kielbache...ojjj..i zimne piwko. Ale poki okresu nie ma, to alkoholu nawet nie powacham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
odebrałam wynik byłam u lekarza powiedział że to 3 tydz w czwartek mam iść jeszcze raz na bete , czy się zwiększa no i za 2 tyg zrobimy usg . Teraz przez ten czas będę się zastanawiać czy wszystko będzie ok..... dziewczyny zobaczycie że u Was będzie ok :) kiedy wracałam do domu spotkałam sąsiadkę i powiedziała mi że znów jest w ciąży tzn 7 .... poszła dziś pierwszy raz do lakarza i to juz 24 tydz mam zrobić badania ale mowic po co to robic z żadnym nie robiłam to i te bedzie zdrowe zaczełam mi mówić o jakimś becikowym że dostanie 1000 zł co miesiąć.... powiem wam że to nie sprawiedliwe że takie osoby zachodzą w ciąże bez problemów a czlowiek musiał się starać 18 miesięcy ... co do zachcianek to ja jem od 3 dni ciągle słodkie wcześnie jakoś mnie nie ciągło .... a teraz na okrągło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja bym sobie zjadła kielbaske z grilla. Nie pije alko juz od 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Gościk - dziękuje :) no my grilowaliśmy wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia super! Skoro to trzeci tydzień, to rzeczywiście test mógł wcześniej nie wykryć, bo było za szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja juz o 9 rano będę wiedziała a może wcześniej :D zależy o której wstanę haha ale z nerwów pewnie o 7 będę już robić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
tak samo lekarz powiedziała i wtedy na usg też miało prawa nic nie widać...Paula też tak miałam wstawałam z mężem rano i od razu do testu .. zobaczysz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×