Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Ale mijanka pisała ze dostała dzisiaj okres i ze wczoraj zrobiła test o juz nie było widać drugiej kreski chybA ze ja złe zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
faktycznie... nie spojrzałam na nick i odruchowo pogratulowałam... w takim razie po co wklejać taki test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Gratki dla kolejnych kobietek:-) Ja chyba jeszcze tylko jeden cykl daje sobie,potem juz odpuszczam i pozostane przy jednym. Za stara jestem juz;-) Mysllam,ze sie uda teraz. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja chyba mialam tez przed przedostatnim cykli biochem. Poprostu czulam ,ze jestem, spozniala sie 4 Dni, ale zrobilam glupote i mocny wysilek byl,i po tym dostalam Boli brzucha szrasznych glowy i 4 Dni obfity,ale bardzo obfity@,jak nigdy. :-( Jestem Zla Na siebie za tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmilllianka
Nie rozumiem dlaczego takie pytanie po co wklejac taki tekst,skoro napisalam dokladnie co mi sie przydarzylo.Wydaje mi sie ze forum jest po to zeby pisac o wszystkim i sie wspierac.Jasne ze moglam sie w ogole nie odzywac i poprostu zniknac,ale nie chcialam tak bez slowa ale teraz mysle ze tak chyba byloby lepiej.Pozdrawiam i zycze 2 grubych kresek wszystkim starajacym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ja ślepa jestem albo post millianki został usunięty bo nie widzę nigdzie że dostała okres :P a przeleciałam 2 razy strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Zle napisalam i po tym wysilku ,4 dni pozniej straszny @. Normlanie nigdy tyle mi sie nie spoznial,kiedys co do Dnia i godziny, po porodzie,czasami o jeden dzien sie przesunal. Nigdy o 4-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
gośmilllianka kazda przeczytala twoja historie i wspolczuje :) ale tez kazda z nas wie jak wygladaja dwie kreski na tescie ciazowym. zycze powodzenia w dalszych staraniach, na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antje ten post zostal dodany o dziś , jest na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Gosmilanka: Nie denerwuj sie,na forach czesto dochodzi do nieporozumien :-D Szukalam forum co kiedys na nim Bylam,ale ale chyba nie ma. Tez byly tam Nieporozumienia co chwile :-D ;-) Takze normalnie,wiesz jak to wszystkie zeatresowane brakiem 2 kresek :-) lacznie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
nie ma się czym stresować :D a raczej nie warto się stresować bo to opóźnia @ :) ja czekam na środę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Wiecie co,tak dzisiaj szukalam na temat sluzu przed @ i ciaza, roznice,i z tego co pamietam,to ja nic nie mialam Sluzu, a inne kobiety jaki bialy i duzo :-) jak rozne sa nasze organizmy,a teoretycznie niby powinien Byc jak Jestes w ciazy,a u mnie nic nie bylo wtedy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
dokładnie, każdy organizm jest inny :) skomplikowane to zachodzenie w ciążę haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
A ja mam w srode dostac,ale nie bede testowac,do soboty. Bo sie nie chce napalac,na 100 i tak nie wypal jest I tyle. Beznadziejnie mam z biustem,bo raz mocniej boli,raz slabiej,bez sensu,raz nawet isc nie moge bo boli,inn Razem troche :-/ beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jeszcze odpisałam :P ale jak zobaczyłam że wstawiła pozytywny test to coś mnie zaćmiło i zapomniałam że ten post był jej. Zakręcona dzisiaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Zeby was rozmieszyc i troche atmosfere poprawic,tomeam powiem ,ze chyba 5 sie podcieral,zeby tylko ten sluz jakis wczarowac ,a to byla moze mala kropelka zoltawego sluzu,o ile wogule byla:-D a ja tarlam I tarlam :-D :-D Bylam Na 100 pewna,ze nici. Jedyne co,to bol piersi i oslabienie i jakby przeziebienie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po kąpieli wlasnie u zauważyłam lekko różowa plamkę na papierze bo sie zaltwilam przed kąpielą także pewnie w nocy przyjdZie wzięłam gorąca kąpiel to jeszcze bardziej przyspieszy bo juz sie strsznie mecze taki mam brzuch wzdęte i mnie pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmienię trochę temat-jadę sobie dzisiaj i zadzwonił mi telefon a że byłam koło policji no to staję i odbieram. Nagle patrzę ktoś mi się do auta pakuje koło mnie facet a z tyłu babka. myślę o co chodzi a on do mnie''dziękuję że się pani zatrzymała bo my zaraz pociąg mamy a musimy do miasta dojechać'' Myślę ok i gadam dalej przez telefon.Widziałam że gościowi się głupio zrobiło no to mówię że widziałam że łapią stopa i akurat zadzownił mi telefon to pomyślałam że ich zabiorę. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Wiecie co,smutek mnie dopadl,straszny,ze znowu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Znowu miałam tyle do nadrobienia matko :-P to dziś Paul testuje tak??? Czekamy zatem :-) ja pamiętam w poprzedniej ciąży parę dni przed terminem okresu miałam widoczne żyłki na piersiach :-) teraz mnie juz brzuch strasznie boli..podejrzewam że mogę dostać szybciej nawet okres,chyba że coś się jednak tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Nie,jeszcze nie,ale juz lada chwila,zla jestem,bo zawsze regularne mialam,wszytsko jak w zegarku,owulacja itd. A teraz jak sie starac zaczelismy ,to wszystko inaczej,poprzestawialo sie,i te bole glowy wkurzaja mnie,bo nigdy nie mialm przed @ , a teraz 2 cykle pod rzad bol glowy przed @, do tego teraz ten cykl ostatnio to mialam brudny sluz do Owluacji,czyli jakby ktos powiedzial okres kilkanascie dni,ale niby pecherzyk byl,bomlekarz stwierdzil,sama nie wiem co sie dzieje,nigdy takich schizow nie mialam. Tym sie denerwuje ,ze cos nie tak,niby bylam u endo przed Bozym Natodzeniem,nie wiem vo badali,jakie hormony,ale poworzieli jak bedzie cos zlego,to beda dzwonic,nie dzwonili. Ja sie boje porodu,wiec moze sie blokuje sama tym strachem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Ja już po becie, wynik jutro po 11 dopiero, a myślałam ze dziś po poludniu będzie. No ale do jutra jakoś wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Podejrzenie guzkow na tarczycy,albo stanu zapalnego. Ale nic nie bylo, pobrali krew na jakies badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
dziewczyny a jak tam Paula ??? miała dziś rano testować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
No właśnie juz pisałam wcześniej o niej..Paul??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×