Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość wersoon
dziewczyny czy u was też beta taka droga? Czy może dla mnie wydaje się drogą.. 45zl ? Musiałam dziś pójść bo też jeszcze nie dowierzam.. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Trzymam kciuki za pozytywne testy ciążowe :-) Ja będę robić dopiero za ok. 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja za bete płaciłam ok 60 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Umina to za Ciebie tez będziemy trzymać kciuki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu mam do czytania, w domu bede nadrabiać, bo jeszcze w pracy siedzę. Wersoon ja dziś za bete placilam 22 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersoon ja dzwoniłam do przychodni do której chodzę czy maja takie badanie aby nie iść do szpitala bo to w środku miasta a tak przychodnia na obrzeżach. Mówiła mi ze koszt 20zl plus minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
U mnie juz pozamiatane,sluz ciagnacy z domieszka krwi:-( A mialam taka 1%nadzieje,gdzies w srodku. Plakac mi sie chce. Chyba zostane przy jednym dzieciaczku. Bo nie mam nerwow do tego ciagleho czekania i doszukiwania sie objawow. Zycze wam Kobietki samych pozytywnych testow i pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlmala nie poddawaj się ! To jest najgorsze co może być . Ja pewnie też będę rozpaczaac ze się nie udało ale nie będę się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlmala, szkoda, ze okrs nadchodzi. Ale nie poddawaj sie, na pewno zobaczysz niedlugo dwie kreseczki na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tam jak mówiłam ja juz tez brudzę także okres bedzie pewnie jeszcze dzisiaj. To teraz zamawiam witaminy i dbam jeszcze bardziej o sobie i po okresie zaś działanie nie ma co muszę próbować bo chcemy upragnionego dziecka i wierze ze sie uda:-) dziewczyny nie poddawać sie damy radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Najgorsze,ze temperature mialam dzsiaj z rana 37,3, czy w @ tez taka jest temperatura? Chyba nie warto czytac tych wszystkich informacji,bo i testy nie zawsze pokazuja Prawde i "objawy" czy temperatura tez pewnosci nie daja,czyli ogolnie bez sensu to wszytko. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Coś suplementować oprócz kwasu foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
ja biorę tylko kwas foliowy :) nie wezmę nic na własną rękę, bez konsultacji z gin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlmala, jako, ze uzywam cyklu komputerowego- to mierze temp. codziennie. Juz kilka razy mialam przypadek, ze temp. spadla mi dopiero w dniu nadejscia miesiaczki..lub nawet dwa dni pozniej. Ale w 95% temp. spada mi w dniu, w ktorym ma przyjsc okres. ale moze u ciebie to nie okres...moze to jakies plamienie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore zadnych witamin z apteki. Staram sie zdrowo jesc... Ale kwas foliowy biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny.Od poczatku obserwuje ten Topik ale jakoś balam się zapisać żeby nie zapeszyc. Teraz juz moge .Przed chwila test wykazał bladziutka,ale kreseczke. Strasznie się cieszę Mam juz 1,5 rocznego synka wiec będzie rodzeństwo;) Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do grupy. Serdecznie gratuluje tym którym się udało i trzymaj kciuki za staraczki Mi kreseczka wyszła 6 dni po terminie@ i to słaba wiec nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy piekące sutki szczypiące mogą być pierwszym ibjawem ciąży? Testowanie dopiero za tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
gościu mogą ale nie muszą... :P Efea gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, gratulacje :) Widze, ze coraz wiecej mamus na topiku... Ciekawe, czy do was dolacze, czy jednak nie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi objawami to jest tak'ze jeszcze do wczoraj myslalam ze sobie wkrecam. Ja trzymaj kciuki za Was wszystkie, wiem ze oczekiwanie jest straszne,ale my kobietki jesteśmy silne, jak sobie pomsle ze to faceci by tak mieli przechodzić.... No nic Dacie rade dziewczyny,będzie dobrze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz wiecej mam gratulacje mam nadzieje ze ja w najbliższych miesiącach dołącze do grona przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i gratuluję nowym mamusiom :) Kurcze bardzo bym chciała do was dołączyć, jutro wszystko się okaże. Ja biorę Vitamin plus mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopałam tabelkę, bo już nam zniknęła. Warto w niej teraz mały porządek zrobić. Poprawcie dziewczyny u siebie co tam trzeba, a nowe niech się dopiszą :) X Staraczki Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Antje...cz...14...termin@28.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Aneczka2930...cs...termin@ X Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue89
Hej dziewczyny ja tez oczekuje na testowanie, termin @ 8.05. Trzymam za Was kciuki. My staramy się 1. miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo gratuluję nowym mamusiom :) i zapraszamy do nas jak najwięcej staraczek :) Ja mam nadzieje ze dołączę to was mamuśki lada dzień, tak sobie dziś myślałam że test zrobię w poniedziałek nie będę chodzić na betę bo i tak nie mam jak się dostać wiec przeczekam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Dopisuje sie ;-) X Staraczki Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Antje...cz...14...termin@28.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Aneczka2930...cs...termin@ Umina888..........cs23....termin@ 9.05 X Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×