Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Ja obecnie mieszkam w Trójmieście, a pochodzę z Grudziądza :) Gosciu objawy mogą być, a wcale nie muszą. Zresztą nasza podświadomość sama nam daje sygnały i sie doszukujemy. Mam nadzieję, ze ci sie udało, do piątku już tylko kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Grudziądz blisko mojego rodzinnego miasteczka :-P :-) Trzymamy kciuki żeby piątek był szczęśliwym dniem :-) my akurat się przeprowadzamy w piątek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wsparcie :) mam nadzieje ze to juz to ale jeżeli okaże się że nie na pewno się nie poddamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Pewnie :-) trzeba walczyć dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zamówiłam testy na allegro.Używała któraś? Do tej pory kupowałam w aptece ale to majątek :P bo ja zazwyczaj jestem niecierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
ten gość to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le te nie są jeszcze w ciąży a już się wpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tobie do tego? Bo wiesz my tak lubimy i mamy z tego frajdę tak samo jak ty z pisania na topikach które cię nie dotyczą. Pozdrawiam cię gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
hej gosc dziekujemy za mile slowa :) ja dzis dopiero co do domu przyszlam...caly dzien w drodze. Kurcze, moglby juz byc maj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hehe ja tam obsesji na punkcie testów nie mam :-P zrobię w dzień spodziewanej miesiączki i jak będzie pozytywnie to powtórka na drugi dzień i tyle :-) a testy u nas raczej nie są drogie z tego co pamiętam Eh gość jak zwykle miły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
to mamy cos wspolnego z tymi testami ;) ja wole poczekac do terminu...niz sie rozczarowac. Co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Hej ja tez dopiero co do domu wróciłam z pracy :) A do testowania już niecierpliwa jestem i nogami przebieram, nawet test kupiłam w drodze z pracy, tak już na zaś :D Kusi żeby robić prędzej, może jak nie wytrzymam zrobię pod koniec tygodnia pierwszy, a drugi w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja póki co zamówiłam.Nie wiem kiedy przyjdą,ale pewnie jak przyjdą to już mnie będzie korciło. Oby nie wcześniej jak piątek. A najlepiej w poniedziałek. Z tym majątkiem to po części wina męża bo jak mówię kup mi to on mi po 3 przynosi i mówi ''przecież ty lubisz je robić'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Lepiej poczekać :-) po co się denerwować na zapas, skoro rzadko wychodzą pozytywne przed terminem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
dokladnie..moze wyjdzie negatywny, bo za wczesnie zrobiony..i bedziecie sie denerwowac. Pamietam, ze moj test pare lat temu w dniu spodziewanej @ wyszedl neg. A dwa dni pozniej byla widoczna ledwo druga kreseczka, juz myslalam, ze sobie ja wkrecam :) Wiec ja jestem za testowaniem gdy malpiszon nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
Ja niby też. W pierwszej ciąży test zrobiłam w 3 dniu po terminie. Wyszła ładna druga kreska ale jaśniejsza od kontrolnej. teraz jakoś nie mam tyle samokontroli może dlatego że długo się staram plus na początku listopada miałam ciążę biochemiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka198931
Hej ja się staram od ponad roku i niestety nie mogę mieć dzieci w naturalny sposób. Jestem już po punkcji do in vitro I najprawdopodobniej 4mają będę mieć transfer zarodka. Także o ile wszystko dobrze pójdzie to będę styczniowa mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to magdaleno będę trzymala kciuki w maju za ciebie :-) dlaczego nie mozecie mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
To oczywiscie ja Antje. Wchodze patrzyć czy coś piszecie i zapominam się logowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja to się nawet nie nastawiam na II krechy w tym pierwszym cyklu, to byłby cud. Jestem 10 mscy po histeroskopii polipa z macicy i wszyscy lekarze mnie uprzedzali, że zajście w ciążę lub donoszenie może być problematyczne skoro taki zabieg był przeprowadzany przed ciążą. Chociaż minął już prawie rok, więc mam nadzieję, że będzie wszystko okej :) Witaj Magdaleno, dopisz się do naszej tabelki :) Antja a z pierwszym dzieckiem w którym cyklu zaszłaś? Ile ma teraz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi z pierwszym zaszlam po 4 miesiacach a lat mam 28 także stara nie jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiesz cuda się zdarzają :-) Po nicku stwierdzam ze jestes tylko troszkę mlodsza ode mnie czasie mylę ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Hej dziewczyny. Będę się z mężem starać na styczeń, bo w tamtym cyklu się nie udało. W zeszłym brałam duphaston od 16 dnia cyklu i szczerze nie wiem,czy nie zakłócił mi owulacji.Wcześniej straciłam córeczkę w 34 tygodniu ciąży i we wrześniu poroniłam w 6 tyg.wcześniejsze starania udawały się za 1 razem, teraz mimo intensywnych prób, test okazał się negatywny, a miesiączki od 4 dni nie mam.Nie wiem jak będzie z tym cyklem.Wszystko mi się rozregulowało.Kupię testy owulacyjne i postaram się monitorować ten cykl, by się udało na styczeń :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka198931
To dopiszcie mnie do tabelki 26 lat 14 cykl staran nastepny okes 20.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antje29....cs 14....termin@ 28.04 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 gościk....cs 1....termin@ 03.-04.05 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 magdalenka198931...cs14...termin@20.05 Aneczka2930...cs...termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
Andziu bardzo ci współczuję :( I trzymam kciuki za powodzenie ! dopisałam cię do tebelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Antje Dziękuję Ci Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Sporo juz nas :-) super, jak to mówią w grupie siła ;-) Współczuję strasznie straty :-( nawet sobie nie wyobrażam co musiałas przejść.. Życzę zatem żeby się udało w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze coraz więcej babeczek pisze :-) zazwyczaj takie topiki giną ale mam nadzieje ze ten się utrzyma nawet jak nie bedziemy w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym, którym się uda zapraszam na www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×