Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ip800

Jak otworzyć Żonę na realizację nowych fantazji w seksie?

Polecane posty

Gość gość
Facet-nie zależy jej na tobie,nie stara sie.Jestem kobietą i wiem,ze jak mi zależy na facecie to "niech sie wali,pali"chce by mu było dobrze ze mna.Jesli jest mi obojętny to "niech sie dzieje co chce".Macie dzieci to wie ze nie odejdziesz i sie męcz ,jej nic nie rusza.Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A własne zdanie w temacie i rady masz? Czy tylko przepisywać bezmyślnie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ip800
gość 13:53 Ciężko "je" olać, skoro spamują wątek i trudno się potem go czyta. Inni czytelnicy też tracą główny sens dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeezu , podkręcić temperaturę?? W CZYM, ja sie pytam w czym, skoro facet sam na początku przyznał, że zony nawet seks oralny nie doprowadził do orgazmu! Ta jak ona może miec chec COKOLWIEK podkrecać, skoro tego NIE CZUJE???? Facet po 15 latach związku sie obudził:D:D:D ZENUJĄCE jakoś wczesniej mu nie przeszkadzało, że zona nie ma orgazmu??? I kochał się z nia mimo tego? CZYLi po prostu miał w d..pie JEJ POTRZEBY, to jak ona ma miec teraz po tylu latach chec na eksperymenty??? facet, obudż sie i wlej sobie troche oleju do mózgu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie od niech sie dzieje co chce może miec niestety rację. Oczywiście to tylko diagnoza. Rady jak z tego wyjść nie dała. Aż się ciśnie znajdź sobie kochankę no ale ni o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ip800
gość 13:57 Kto i kiedy się "przyznał"? Ale masz frajdę ze spamu... Nastolatek, nastolatka? Już po lekcjach? Może czas zacząć odrabiać prace domowe... A jeśli jesteś starszy/starsza to już nic nie pomoże ;-) Ciężko zmienić "zaprogramowanie" głowy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób z siebie idiotki zacytowałaś """Mam podobnie, żona nie jest zainteresowana jakimiś zabawkami. Kupiłem jej kulki (było to podobno w Greyu) i myślałem że jej się spodoba ale nawet nie chciała spróbować. Może to faktycznie małe libido ze nie ma ochoty i nie czuje takiej potrzeby? Ja chcę spróbować kupić jakiś środek w aptece na podwyższenie jej libido. Może to coś da. A poza tym to przez ponad 10 latach małżeństwa nigdy nie miała orgazmu ani ze mną ani sama bo się nie masturbuje.""" to nie jest post autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziia7
Witam Nazywam się Zuzanna Kasterka, aktualnie robię program na temat eksperymentowania w łóżku z partnerem. Chciałabym porozmawiać z kobietami, które godzą się na fantazję swoich partnerów albo takie które odeszły bo uważały że są to fantazje nie do zrealizowania. Zaznaczam, że rozmowa jest niezobowiązująca. Mój mail: z.kasterka@tvn.pl Pozdrawiam serdecznie Zuzanna Kasterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trafiłeś na zimną rybę w dodatku z chorymi społeczno-katolickimi blokadami seksualnymi." x Chory to jesteś ty skoro nie rozumiesz, że każdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może problem tkwi gdzieś w strefie emocjonalnej i uczuciowej... ja jak nie chciałam za bardzo bawić się z facetem, to znaczy, że mnie nie kręcił, albo niezbyt wiele do niego czułam. Teraz mam faceta z którym bzykam się po 20 razy tygodniowo i nadal mnie kręci ;) . Zapraszam na swojego bloga www(kropka) smurfette-pussy(kropka)blogspot (kropka) com Może znajdziesz jakieś porady jak to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×