Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość góraleczka78
cześć kobietki;) Uspokoiłyście mnie z tym usg genetycznym:) teraz tylko czekać i oby wszystko było dobrze. kolejny upalny dzień sie szykuje,okna na oścież otwarte mam od 5tej rano żeby choć trochę ochłodzić mieszkanie:) Jak samopoczucie? Wczoraj się pochwaliłam że mdłości minęły kilka dni temu a pod wieczór myślałam że z ubikacji nie wyjdę tak mnie wymiotowało,ale to pewnie przez kiszkę w kapuście kiszonej bo mnie smaki naszły i nie mogłam sie powstrzymać a na noc to trochę ciężkostrawne danie;( a jak Wasze smaki? mi słodkie odrzuciło i mięso a ja zawsze mięsiara byłam he he miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też dziś upał juz musze iść nad wodę bo nie wyrobie w domu ja wczoraj w nocy miałam smaka na nektarynke zjadłam 2 a potem miałam stresa ze mogę mieć rewolucję w nocy ale jakoś minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
pozwoliłam sie dopisać do tabelki NICK_________ WIEK____ TERMIN PORODU_____ KTÓRA CIĄŻA MammaOla_____28_______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk________34_______02.02.16___________1 Keytea7 ________30_______03.02.2016_________1 góraleczka78____36_______05.02.2016_________2(ciąża 4) Mała_Mi________27_______06.02.2016_________1 MarzenaK_______31_______06.02.2016_________1 Karolcia2088 ____27_______09.02.2016_________3 Bedalia _________27______10.02.2016 _________1 Walentynka014 __27_______14.02.2016_________2 Kasiunia1989____26_______14.02.2016_________2 MagdaLula______24_______15.02.2016_________1 Anielka1116_____27_______21.02.2016_________2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016_________2 barsta___________28______24.02.2016_________2 AlisaAlisa________30_______25.02.2016_________1 Cerise123________31_______25.02.2016_________1 Groszek2016______28______27.02.2016________2 andziula__________28_____29.02.2016_________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę mieć prenatalne, dokładnie 25lipca:) W ciuchy sprzed ciąży się nie mieszczę, na upartego się wcisnę ale po co męczyć brzusio? Kupiłam dwie pary jeansów z ciążowym pasem choć na razie za gorąco to nakupowałam przewiewnych sukienek:) U mnie brzuch urósł i kazdy się pyta czy to ciąża a to dopiero 11tydzień, tyle że mam dwa Bąbelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góraleczka, widzę ,że tak jak ja swoje przeszłaś... u mnie też 4 ciąża a mam tylko córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Góraleczka też jesteś z małopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
ten gosc to bylam ja :) miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ja też mam termin porodu na luty, a dokładnie 14-go lutego. Dzisiaj jest 8t3d. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Ja sie dzis poskarze troche na samopoczucie .... jestes jaka taka otepiala ale mysle ze to od kawy od wczoraj nie pije i sie tak zastanawiam czy nie zrobic sobie takiej malej , w pracy siedze a nic kompletnie mi sie nie chce jedyne co to SPAC !!! Wy dziewczyny pijecie kawe ? Mimika99 - witaj ;p tez mam na 14 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ja przestałam pic kawę i pepsi zupełnie, herbatę bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U was też tak okropnie gorąco? Nie idzie wyjść na dwór bo nie ma czym oddychać. Wyszłam tylko na chwilę do ogródka po warzywka to myślałam że się przewrócę jak się podniosłam. Marzy mi się woda :D .Co robicie dziś na obiad? Ja ugotowałam zupkę z ryżem ale co na drugie? Co do kawy-jak mam chęć to wypiję.Ja ogólnie nie pijam kawy a jak już to taką z jednej łyżeczki z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Hej, ja piję jedną kawe w ciągu dnia ale bardzo słabą. Z napojów gazowamych zrezygnowałam całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem uzależniona od porannej kawy, zawsze kawa, kawa, kawa dopiero po 12 śniadanko, a teraz śniadanko i jedna kawa. Na początki odrzuciło mnie od razu od kawy, ale jak mdłości przeszły to i smak na kawkę powrócił :) ja jem na obiad placka po węgiersku, mąż schabowy z ziemniakami a córka pierogi ruskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Keytea- jak lekarz nie zabroni to jedz turcja jest piekna wypoczniesz na pewno pamietaj tylko o wysokim filtrze, kolezanka byla w 6mcu 2 tyg na jamajce ma fajne zdj z brzuszkiem wrocila opalona i pelna emergii Ja kawe pije prawie codziennie mam niskie cisnienie i bez zasypiam, przed pilam 3/4dziennie teraz ograniczam sie do 1 popoludniowej. Samopoczucie takie sobie zazdroszcze tym na l4 bo sama poszlabym na pare dni szczegolnie w te upaly, dzis pochmurno ale taka duchota ze ciezko oddychac , zoladek zaczal mi dokuczac co zjem to sie zwijam, a na obiad dzis leczo, smaki sa ale jak dojdzie co do czego to zjem kawaleczek i juz nic mi nie smakuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
hej dziewczyny ja tylko melduję że dalej chodzę wściekła i nie potrafię się cieszyć z ciąży. Czuję się zagubiona i nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka78
Witaj mimika99;) mammaOla No trochę przeszłam w sumie w ciągu 9lat małżeństwa,ale na szczęście po 4 latach starań urodziłam synka przez cc i co dziwne to już mieliśmy podchodzić do invitro po 3 nieudanych inseminacjach a tu cud bo zaszłam w ciąże naturalnie na wakacjach z mężem:) dwa lata wcześniej poroniłam w 9tyg,dwa lata temu w 7tyg i teraz totalny szok bo już pogodziłam sie z myślą ze synek nie będzie miał rodzeństwa a tu taka niespodzianka:) cudzie trwaj... groszek tak jestem z małopolski:) a co do obiadu to ja dzisiaj lasagne robie,mam nadzieję że mi podejdzie bo dzisiaj srednio sie czuję;( może przez te upały! kawę odstawiłam i nawet mi jej nie brakuje,jakoś smaku nie mam Mamusie w jakim wieku macie dzieciaczki? ja mam synka 4letniego i jak mu powiedziałam że noszę w brzuszku dzidziusia żeby teraz uważał i nie skakał po mnie;) to tak sie ucieszył i sie przejmuje,całuje brzuch na dobranoc he he słodkie to takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
88butterfly88 co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
no o tego lekarza mi chodzi. Zbiło mnie z tropu takie podejście że pewnie i tak poronię bo inaczej tego nie mogę nazwać skoro nie dostałam żadnego skierowania na badania. No zwyczajnie się boję cieszyć. Żeby jeszcze jakoś zaargumentowała żebym przyszła później no cokolwiek. A tu nic.Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Ja też mam dziwne smaki. Od mięsa całkowicie mnie odrzuca. Wiec na razie sobie odpuściłam. Na obiady głównie jem zupy, czasem czereśnie, arbuza bądź inne owoce bądź warzywa gotowane ;-). Całe szczeście że na słodycze nie mam ochoty ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88butterfly88 a może musisz zmienić lekarza? Dziewczyny chodzicie prywatnie do lekarzy? Ja tak się zastanawiam bo na razie chodzę do enel medu. Zlecają badania krwi i moczu co miesiać plus usg i lekarz widać mnie nie olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
keyteya to jest pewne że muszę zmienić tylko nie wiem gdzie iść, kto jest dobry. opinie są różne w necie i wiadomo nie wszystkie rzetelne. u tej kobiety bylam pierwszy raz. chciałam iść do innego lekarza- zastępcy ordynatora w szpitalu w którym mam rodzić, ale na miejscu (po półtorej godzinie czekania) dowiedziałam się że oni tam (w poradni) nie przyjmują pacjentek którym nic się nie dzieje tzn zdrowych ciąż nie prowadzą. Po prostu odbijam się tu od drzwi. nikt o niczym nie informuje tylko każdy z pretensjami. Wczoraj mi się nawet dostało za to że chciałam się dostać do lekarki która miała być do 18 a ja przyszłam o 15. Ogólnie dobija mnie ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88butterfly88 To Ty nie masz swojego ginekologa? Nie chodziłaś i nie badałaś się nigdy przed ciążą? Ja mam swojego od kilku lat i nigdy nie spotkałam się abym musiała chodzić od drzwi do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Mama Ola w lutym się przeprowadziłam do innego województwa i swojego ginekologa zostawiłam. Od lutego do teraz nie miałam potrzeby iść bo ostatnią cytologię miałam ok, pigułek nie biorę żadnych, problemów ginekologicznych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co innego! musisz sama któregoś sprawdzić, popytaj koleżanek to najlepsze źródło informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Mam na tyle niekomfortową sytuację że nie mam kogo spytać, ale nie będę się zagłębiać w szczegóły. Ujmę to tak że nie znam tu żadnej kobiety mniej więcej w moim wieku żeby mogła mnie jakoś naprowadzić. Ogólnie próbuję na ślepo. Już sobie upatrzyłam no to mnie odesłał bo on takich nie przyjmuje a prywatnie ma już gorszą opinię że na kasę patrzy a wizyty byle szybko. Wiem że zrzędzę ale jak tak czytam to dziewczyny lecą do lekarza ledwo się dowiedzą i przynajmniej mają wizytę przesuniętą na później ale nie są ochrzaniane że chyba powinny coś wiedzieć na temat ciąży i teraz jeszcze to nie wiadomo co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem przerażona!!! Poszłam do ginekologa jeszcze przed wizytą 2 min byłam siku i wszystko ok. Weszłam na fotel bada mnie i mówi że jest plamienie. Czy on mógł mi coś tym wziernikiem zruszyć ?! Na usg wszystko ok. Dostałam duphaston i za 2 tyg znowu do lekarza.No chyba że coś się będzie działo to wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraleczka78
88butterfly a jakbyś na necie poszukala gina w swoim województwie albo miejscowości np na znany lekarz,tam sa opinie o lekarzach wystawiane przez pacjentów, albo na forach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraleczka78
andziula nie martw się skoro usg wyszło dobrze. plamienia czasami się zdarzają. lekarz dał ci leki na podtrzymanie ciąży,teraz tylko dużo odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×