Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Groszku mam gaviscon i nawet komuś tu pisalam o nim :-) poratowalam się nimvi przeszlo na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Hej hej:) ja póki co ani nie wymiotuje ani nie mam jakiś strasznych dolegliwości ciążowych czasem aż się nad tym zastanawiam nie żebym narzekała :P Ale nie poradzę wam dziewczyny jak możecie sobie ulżyć niestety bo nie mam pojęcia. U nas dziś szybki obiad kapusta pekińska pomidorki kurczak ogórek i sos czosnkowy + frytki w tortilli ;) doczekałam się w końcu usg i mam prawdopodobnie ślicznego bardzo *****iwego wymarzonego synka <3 tatuś bardzo zadowolony :D wszystko w jak najlepszym porządku dostałam multum zdjęć i nie mogę się napatrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Nie wiem dziewczyny dlaczego słowo zostało zamazane W żadnym wypadku nie było wulgarne:/ oznaczało że bardzo się ruszal więc tak to określiłam niestety ktoś to odebrał inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To program komputerowy to robi. Ma w pamięci ciągi znaków, które koduje. To po to, żeby uniknąć niecenzuralnych słów. Nie martw się, pomimo, że zamazane to i tak wiemy co napisałaś. Cieszę się razem z Tobą. To można zacząć myśleć o niebieskiej wyprawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka1116
Cześć dziewczyny. Wróciłam z wczasów... I jestem bardziej zmęczona niz przed wyjazdem. Czuje sie dużo gorzej. Wymioty i bol głowy sie nasiliły. Jeszcze te dziwne bóle brzucha... W środę mam wizytę i mam nadzieje, ze bedzie ok... Witam nowe mamusie. xxx Góraleczka, Groszku ja będę rodzic w Nowy Targu ;-) xxx Fajny pomysł z poczta. Jak zobaczycie mój brzusio... ;-) duuuuzy xxx Postaram sie w poniedziałek ogarnąć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mogłabym do was dołączyć? Też mam termin na luty 2016. To moje drugie dziecko, jestem już mamą 1,5 rocznej dziewczynki (także urodzonej w lutym ale 2014 roku). Moje samopoczucie jest fatalne, od 5 tygodnia ciąży mam mdłości, raz większe innego dnia bardziej znośne ale mimo wszystko dokuczliwe:( Czekam z utęsknieniem na 2 trymestr choć to dopiero 11 tydzień ( a raczej jeszcze wcześniej bo zaszłam w ciążę pod sam koniec cyklu). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość powyżej to ja :) NICK_________ WIEK____ TERMIN PORODU_____ KTÓRA CIĄŻA MammaOla_____28_______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk________34_______02.02.16___________1 Keytea7 ________30_______03.02.2016_________1 góraleczka78____36_______05.02.2016_________2(ciąża 4) Mała_Mi________27_______06.02.2016_________1 MarzenaK_______31_______06.02.2016_________1 Karolcia2088 ____27_______09.02.2016_________3 Bedalia _________27______10.02.2016 _________1 Walentynka014 __27_______14.02.2016_________2 Kasiunia1989____26_______14.02.2016_________2 MagdaLula______24_______15.02.2016_________1 Anielka1116_____27_______21.02.2016_________2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016_________2 barsta___________28______24.02.2016_________2 AlisaAlisa________30_______25.02.2016_________1 Cerise123________31_______25.02.2016_________1 Groszek2016______28______27.02.2016________2 andziula29__________28_____28.02.2016_________2 Joanna2727________27______28.02.2016________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie :-) Anielka to nie wypoczelas Mmaammaa2016 to gratulacje :-) ja mam usg we wtorek i juz nie mogę się doczekać :-) Mi na wieczór dopiero przeszło bo tak to ciężki dzień mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja juz tradycyjnie nie śpię od 6tej wiec śniadanie juz zaliczyłam i spalam kalorie leżąc w łóżku he he na wage na razie nie staje jakos wolę sie ludzic że tylko brzusio mi rośnie:) Karolcia podziwiajac dzisiaj jeszcze raz Wasze brzuszki ujrzałam małe raczkujace cudo w rozowej bluzeczce:) to córcia rozumiem,ile ma bo nie doczytalam.?...fajnie bo mala różnica wieku będzie miedzy rodzeństwem:) a mieszkacie sami bo pomoc będzie chyba wskazana:):):) sniadanie zjadlam a juz myśle myślę co na obiad zrobić pysznego he he nudnosci sie odpukać skoczyly to i apetyt powrocił:( o może pulpeciki w sosie koperkowym i kasza do tego,cos zdrowego a dobrego za mna chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja juz tradycyjnie nie śpię od 6tej wiec śniadanie juz zaliczyłam i spalam kalorie leżąc w łóżku he he na wage na razie nie staje jakos wolę sie ludzic że tylko brzusio mi rośnie:) Karolcia podziwiajac dzisiaj jeszcze raz Wasze brzuszki ujrzałam małe raczkujace cudo w rozowej bluzeczce:) to córcia rozumiem,ile ma bo nie doczytalam.?...fajnie bo mala różnica wieku będzie miedzy rodzeństwem:) a mieszkacie sami bo pomoc będzie chyba wskazana:):):) sniadanie zjadlam a juz myśle myślę co na obiad zrobić pysznego he he nudnosci sie odpukać skoczyly to i apetyt powrocił:( o może pulpeciki w sosie koperkowym i kasza do tego,cos zdrowego a dobrego za mna chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki u nas dziś upalnie właśnie wróciliśmy byliśmy na plaży jak tam samopoczucie u mnie na razie ok tylko głowa boli mnie chyba od slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest w pracy, a ja z córeczką pojechałyśmy rowerem do babci, bo mamy blisko, zaledwie 4 km :) Mała przepada za dziadkami, codziennie po przebudzeniu woła "mama" a potem baba, tato, dziadzio, mniauuuu, dzidzi, ciocia, kaka i tak w kółko:) Moje samopoczucie w dalszym ciągu marne... czasem ciężko mi się rano zwlec z łóżka a najgorsze są popołudnia i wieczory (tak więc nie mam porannych tylko wieczorne mdłości)normalnie umieram... U mnie jak na razie kg na plusie, w poprzedniej ciąży przytyłam 11 kg i tym razem mam nadzieję zmieścić się w tych granicach, z tym że waga startowa jest o 5 kg mniejsza niż poprzednio :) Przyjmujecie już witaminy, czy tylko kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie biorę bo od tego jeszcze bardziej mnie mdli brałam kwas foliowy ale moje samopoczucie było straszne mdlilo mnie od rana do nocy dostarczam z jedzenia ale w drugim trymestrze zacznę brać jak juz mnie nie będzie tak mdlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia2088 drugi trymestr już niebawem i mdłości opuszczą Cię raz na zawsze, ja jeszcze niestety troszkę poczekam :) Łykam tylko kwas foliowy, bo wyniki mam jak to określił mój lekarz jak rosły chłop :) Muszę jutro zadzwonić umówić się na badania prenatalne, bo odkładam z dnia na dzień a tygodnie lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Ale macie piękne brzuszki ;-), dołączyłam i mój. Weekend miałam troszkę wyjazdowy. Byłam nad morzem i dobrze mi to zrobiło. Tylko małe zmęczenie po drodze ale psychicznie dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki. Potwornie kręci mi się w głowie. Takiego objawu jeszcze nie miałam. Wracają upały i ja znowu gorzej się czuję, a przecież przez całe życie kochałam upalne dni i noce. Dwoje dzieci urodziłam we wrześniu, więc 7 i 8 miesiąc w upalne miesiące i czułam się super. Nie rozumiem dlaczego teraz pragnę, żeby lato się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ija67 ja też chciałabym żeby było bez upału strasznie mnie męczą ja dziś musiałam wziąść apap bo tak mnie głowa bolała ze ledwo chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Widzę, ze sporo osób ma problemy z bólem głowy. zauważyłam po sobie, że jak mniej wypiję to zaczyna mnie ćmić głowa. Jak szybko wypije to przechodzi. Może u Was też to jest kwestia odwodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wam tego bólu głowy. Dzięki Bogu ten objaw mi nie dokucza. Dzisiaj spałam do 10tej i pewnie spałabym nadal, gdyby papuga nie skrzeczała. Wczoraj kupiłam sobie kilka rzeczy, bo w niewiele się mieszczę. Na chwilę poprawiło mi to nastrój. Niestety psychicznie nadal czuję się kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czytałam ze zbyt mało wypitej wody może dawać bol glowy staram się pić sporo ale nie zawsze właśnie mi to wychodzi a do tego biorę magnez w tabletkach bo też może być przyczyną bólu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
hey:) Od wczoraj mdłości, wymioty i częsta toaleta. Spać mi się chce na stojąco ale czekam na kuriera więc muszę się męczyć. Wczoraj się trochę poschylałam i nasilił się ból w biodrze więc kulam się bez przerwy na piłce co znowu potęguje mdłości itd krótko mówiąc czuję się koszmarnie. witam Joasię (chyba dobrze zapamiętałam):) Co do witamin to na razie lekarz kazał dalej brać kwas (10t6d wg OM) Nie pamiętam co tam jeszcze miałam napisać ale jestem nieprzytomna więc wybaczcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po wizycie u lekarza trochę jestem podlamana bo znów mam ciut większy cukier i mam skierowanie do poradni diabetologicznej :-( ale podejrzalam malucha i pomachal nam ręką hehe :-) jutro ma Usg prenatalne A kobitki powiedzcie jakie są wasze wyniki glukozy nad czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Karolciu jeśli chodzi ci o tę glukozę którą się robi razem z krwią na samym początku ciąży to mam 64.0 innego badania jeszcze nie miałam. Fajnie że maluszek macha:) A te badania prenatalne tzn że robisz pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2016
Karolcia ja glukoza na czczo 88 niby dużo ale pani doktor nic nie mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) wczoraj mialam dramat,żołądek do tego ból glowy i śpiączka a odpukać dzisiaj super samopoczucie,nawet na dluuugim spacerze bylam i na zakupach takze jestem z siebie dumna bo ostatnio to tylko do lodówki spacerowalam hi hi glowa nie boli i może jest coś w tym że od odwodnienia bo pilnuje teraz żeby dużo pić płynów i na razie ok;) zaczęłam drugi trymestr 14tydz i mam odstawić folik i brać witaminy dla cieżarnych i do 16tyg duphaston a potem stopniowo odstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) wczoraj mialam dramat,żołądek do tego ból glowy i śpiączka a odpukać dzisiaj super samopoczucie,nawet na dluuugim spacerze bylam i na zakupach takze jestem z siebie dumna bo ostatnio to tylko do lodówki spacerowalam hi hi glowa nie boli i może jest coś w tym że od odwodnienia bo pilnuje teraz żeby dużo pić płynów i na razie ok;) zaczęłam drugi trymestr 14tydz i mam odstawić folik i brać witaminy dla cieżarnych i do 16tyg duphaston a potem stopniowo odstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cukier to na początku z krwi robiłam,a na czczo glukoze w którym tygodniu się robi? Bo teraz mam wizyte za trzy tygodnie i to będzie 17tydz a mam zrobić tylko ob i morfologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×