Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Mnie też strasznie męczą mdłości... Wymioty tylko rano, a mdłości już cały dzień... Chyba poszukam w sklepie tego imbiru, bo nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Hey robaczki:) Ja dziś miałam przeboje z wynikami. Jadę po wyniki hcg a na miejscu się okazuje że ich nie ma;/ musiałam specjalnie jechać ponad 30 km żeby odebrać swój wynik mało tego na panieńskie nazwisko i na adres pod którym nie mieszkam 8 lat;/ choć podawałam aktualne dane do badania, no ale po peselu wyskoczyłam "stara" ja. Nawkurzałam się, byłam blisko płaczu i odezwała się we mnie natura tzn miałam nieziemską ochotę narobić na skwerku przed ośrodkiem zdrowia. i jeszcze piznąć fresk z tego. Tak czy owak już wiem że na ten ośrodek nie ma co liczyć. Wynik hcg wskazuje dokładnie to co powinien tzn 5-6 tydzień ciąży:)czyli wreszcie potwierdzone jakimś bardziej konkretnym badaniem a nie sikiem prostym. Co do samopoczucia jak się zdenerwowałam to mnie zemdliło i paląco bolał żołądek (chyba zgaga), poza tym boli mnie czerep i chce mi się spać bo oczywiście wyrwało mnie z wyrka o 5.30. Resztę przyjemnych objawów pewnie będę miała wieczorkiem:P Gosiauk dzięki za odpowiedź, czyli to normalne jednak i nie mam co panikować Mała Mi mnie nawet nie tyle odrzuca od czegoś co po postu nie mam za specjalnej ochoty. Zawsze byłam słodyczoholikiem a teraz jak mam wybór to wolę coś zdrowszego. Boginka Ja z pochodzenia ślązaczka:) a co do radości z objawów to mam tak samo, im więcej mnie wymęczy tym ja spokojniejsza że to wszystko działa jak należy. Temp podwyższoną też mam i wieczorami czuję się jakby mnie przeziębienie brało, a ile z tego radości:D Alysa jak ucho? lepiej ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Hej dziewczyny. Mnie tak mecza mdlosci i wymioty ze lekarz przepisal mi leki na zatrzymanie bo nie bylam w stanie nawet pic wody. Staram sie je brac tylko w kryzysowym momencie i strasznie sie mecze. Do tego jestem przeziebiona, kichanie, katar ale goraczki nie mam i strasznie sie martwie czy nie zaszkodzi to maluszkowi. Leze w lozku caly czas bo jestem na zwolnieniu przez te wymioty a mimo wszystko sie przeziebilam. To 7tc i sie tak bardzo martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
MagdaLula Współczuję, leż i odpoczywaj, myślę że to że się bardzo przejmujesz też powoduje rewolucje żołądkowe. Spróbuj się uspokoić, lekarz cię widział, jakby działo się coś złego to na pewno nie posłałby cię do domu. Musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze i zdrówko się poprawi. Życzę Ci tego złotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Już po pracy hehe. U mnie kierownik wie ze jestem w ciąży bo sorki ale nie mam zamiaru dźwigać i poronic. Ja na wizycie tego 2 lipca o kwas foliowy poproszę. Ktoś wie czy jest bez recepty może to bym go dziś kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Magdalena nie zazdroszczę bo mnie dziś z mdłościami brało i to piekło. O zmęczeniu nie wspomnę :-) ale przynajmniej czujemy ze coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lekarz powiedzial ze to od gardła mnie ucho boli. Mam duzo pic i ssać pastylki. A jakby mnie bardzo mocno bolało to paracetamol..a ja jak naroe bez mdłości.. I dzis zostałam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Dokładnie kwas foliowy bez recepty i za grosze;) Ja wróciłam ze spacerku, wreszcie jednej osobie powiedziałam:) Teraz wyżerka bo opuściłam jeden posiłek i mnie mdli a zawroty głowy przyszły wcześniej niż zwykle chyba od słońca, no ale dotlenić się trzeba było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy najlepiej przyjmować 2 miesiące przed planowana ciąża. Jeśli nie planowana to od samego początku. Jeśli wiec nie brałaś polecam jakiś lepszy preparat. Np femibion natal 1. Podobno naprawdę dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Dziewczyny ja mam mega kaca, tak mi się chce pić że nigdy takiego pragnienia nie miałam, jeszcze trochę i podłoga z pokoju do łazienki się wytrze:D Dzień kończę w całkiem niezłym samopoczuciu i jeszcze lepszym nastroju, myślę że mężuś się ucieszy i jemu co skapnie z tej radości:P Miłej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Karolcia damy radę :-) Pomyśl ze za 9 miesięcy będziesz trzymać w rękach swoje dzieciątko. Buterfly ja też posiłek opuściłam bo mdło mi i po jedzeniu i jak jestem głodna. W ogóle boje się ze 2 lipca na wizycie ginekolog powie ze jest coś nie tak lub ze pęcherzyk ciążowy jest pusty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Hej dziewczyny ale Was przybyło :) u mnie leci 7 tydz, cały czas czuję się tragicznie. Śpię po 12 godz jestem cały dzień przemeczona i do tego całodniowe mdłości z przecznym wilczym głodem. Pojawiły Wam się już brzuszki ciążowe? W pierwszej ciąży do 5 msc nic nie przytyłam a teraz już od tygodnia widoczny brzuszek. Widać to bardzo bo normalnie jestem chudzina (rozm xs) a teraz nie wchodzę juz w żadne spodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiunia powiedz mi proszę kiedy lekarz kartę ciąży zakłada? Kiedy daje zaświadczenie do pracy? Ja mam 5 tydzień i już odczuwam skutki ciąży, ale jak pisałam wcześniej cieszę się że są :-). Straszne jest to ze po mojej kochanej kawie mi mdło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
To wyżej to ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Kasiunia, przy kolejnych ciążach brzuch wyskakuje szybciej. Ja jestem w pierwszej, w spodniach luz. Nawet schudłam, bo jak byłam łasuch tAk teraz słodkie może nie istnieć :) ginekolog powiedział, ze na początku wiele kobiet chudnie. Mojej koleżance w trzeciej ciąży to dopiero szybko wystrzelił :) no i u szczupłych tez szybciej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Boginka zazwyczaj lekarz zakłada kartę na drugiej wizycie, gdy już zrobi się zlecone badania ( krew,mocz.glukoza) i wielu czeka też aż będzie bić serduszko choć nie zawsze bo cześć lekarzy czeka z usg do 12 tyg :/. Zaświadczenie powinien wydać od razu jeżeli poprosisz. Co do brzuszka to wiedziałam że szybciej ale nie aż tak :) w pierwszej byłam tez chudzina i bardzo późno wyskoczył ale teraz widać był już " przygotowany " :) Polecę dziś po imbir na te mdłości- inaczej się wykoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Mi ten imbir nie pomaga dziś mdłości juz mi tak dają popalić ze nic jeszcze nie zrobiłam tylko śniadanie młodszej córce a młoda jak na złość dziś tak szaleje wspina się wszędzie po krzesłach teraz rozsypala sól wylała herbatę a ja tylko się rusze to mnie mdli okrutnie w poprzedniej ciąży kartę miałam założona na 2 wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ja tez miałam założona kartę na drugiej wizycie po badaniach. Zabawny tekst dotyczący ciąży :): http://foch.pl/foch/1,132041,18249082,_Ale_utylas_____Planowaliscie_____Bedziesz_karmic__.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak się niektórzy zachowują ich dobre rady mnie najbardziej wkurzalo jak pytali się o to jaka płeć jak mówiłam ze druga dziewczynka to tak mnie zalowali jakbym kosmite miała urodzić później jak ktoś się pytał to odpowiadałam ze dziecko urodzenia i kończyłam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Ten imbir to tylko swiezy pomaga, ja zaczelam robic sobie butle zielonej herbaty i wkrajam tak 2/3kawaleczki naciaga sie to cala noc i popijam w ciagu dnia jak zaczyna mnie ciagnac, mi pomaga choc np dzis jedna pani w autobusie wyciagla kanapke z jakas smierdzaca wedlina i momentalnie wszystko stanelo mi w gardle. Ja tez juz pisalam ze mi brzuszek wyskoczyl choc 1 ciaza i do najchudszych nie naleze ale w spodnie jeszcze wbijam sie bez problemu jedynie to na pasku dziurka mniej;) Moj maz przezywa ciaze chyba bardziej ode mnie sciagnal sobie jakas aplikacje i teraz informuje co sie z Bablem dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim przyszłym mamom:) Wczoraj pierwszy raz byłam u ginekologa i mogłam już zobaczyć bąbelka ale chyba jeszcze jest malutki bo nie było widać zarodka. Bąbel ma 6,4mm kolejną wizytę mam na 6lipca więc wtedy będę coś wiedzieć więcej:/. Na razie jednak 5 tydzień i to za wcześnie (od okresu 6 - miesiączka 21 maj) Ale i tak się bardzo cieszę bo siedzi w macicy i niech sobie rośnie. Dostałam zalecony kwas foliowy mam omega i gastrolit. Ten gastrolit na razie mi nie jest potrzebny ale możecie poczytać czy u was by się nie przydał - zgaga itp. Przewidywałam, że to za wcześnie ale fajnie usłyszeć, że na rowerze można jeździć chyba że wyczynowo to wtedy nie. Sex tez można uprawiać;p i nie ma się co stresować. A basen mi odradza bo ludzie chodzą się umyć a nie popływać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Hey dziewczęta:) Mam dziś dzień paskudnych mdłości. Najgorsze że byliśmy w odwiedzinach u rodziny mojego mężulka (nie przepadam za nimi) i wmusili we mnie taka małą pizzę, od samego zapachu chciało mi się płakać, ale że nie chciałam mówić o ciąży to musiałam ją skonsumować, teraz mnie mdli jeszcze gorzej;/ ja w ogóle nie jem takich rzeczy a co dopiero teraz. Co ja bym dała za wymioty, może byłoby mi lepiej. Boginka mam takie same obawy co do wizyty:( Kasiunia W sprawie brzuszka to ja po prostu jakoś utyłam 2 kg przez ten apetyt i pewnie dlatego wyglądam na lepiej odżywioną, ale rozmiar nadal ten sam i sądzę że dla postronnych osób powiększenie mojego bębna nie jest widoczne (też rozmiar xs). A nie masz po prostu wzdętego brzucha? bo ja wieczorem już wyglądam gorzej i wszystkie spodnie rozpinam bo mnie aż boli. Cerise Witaj:) Masz cykle 28 dniowe? bo jestem prawie na tym samym etapie co ty:) Hah z tym basenem to ci dobrze gin powiedział, mnie na szczęście na basen nie ciągnie (40 km ode mnie najbliższy;/), rowerem jeżdżę i spaceruję z psem, rekreacje łóżkowe też zaliczam i jeszcze zamierzam kupić piłkę bo dla kręgosłupa dobra a ja i bez ciąży mam z nim kłopoty. Zaraz sobie doliczę jako sport robienie dżemu truskawkowego:P bo będę naginać do gara co chwilę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 88butterfly88:) Masz wizytę na 2.07? Bo jeśli tak to mnie też wychodził poród na +/- 22 luty. Z miesiączkami różnie od 24 do 28. Brałam Luteinę na przedłużenie cyklu. Jedyne czego jestem 100% pewna to , że owulka była 31 maja 11 dc (kupowałam paski). Pierwszy test 25 dc wyszedł mi pozytywny po 2h (tzn dokładnie nie wiem bo poszłam spać załamana a po czasie pasek się nasączył).Kolejny odważyłam się zrobić dopiero po 4 dniach i już był pozytywny wg ulotki:) Także wychodzi, że mój bąbel rośnie po swojemu...I muszę się cierpliwie do tego przyzwyczajać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Cerise Wizyty jeszcze nie ustaliłam, ale ostatnią miesiączkę miałam 19 maja a owulację 2 czerwca więc między nami jest 2 dni różnicy raz w jedną raz w drugą:) a pierwszy pozytyw miałam 18 czerwca po południu. Tak właśnie myślałam że za wcześnie jeszcze i dlatego do lekarza się nie umówiłam ale będę się dowiadywać w poniedziałek. Śpiączka mnie bierze a tu te cholerne truskawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) U mnie jako tako, planowałam się wybrać dziś do galerii na jakieś małe zakupy ciuchowe, ale jakoś mi wena odeszła :P Ja wam powiem, że u mnie brzuch się po prostu jakby zaokrąglił, nie żeby był większy, no chyba, że na noc mi trochę wywala :) Ale spodnie wszystkie mam zaciesze, ale to chyba dlatego, że ja nosiłam spodnie bardzo obcisłe albo takie legginsy dżinsowe i mnie cisną bardzo na brzuchu :/ Butterfly, ja wiem, że to może drastyczny sposób, ale jakbyś tak sobie palcem do gardła pomogła, to na pewno byś wymiotowała. Te mdłości to naprawdę są męczące, czasem taki porządny paw pomaga :P Cerise witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam świeży imbir i pije go z wodą i z ciepłą herbata cały czas gdzieś mnie ciągnie w tym brzuchu ja to dodatkowo biorę Wit. Bo bo czytałam ze pomaga na mdłości w domu mam suchary i banany jem hurtowo jeszcze musze się zaopatrzyć w migdały mi też mam wrażenie ze widać brzuch trochę Buterflly mnie też bierze takie spanie ze mogłabym usnac na stojąco Ja juz od ponad miesiąca byłam umówiona ze znajomymi na koncert teraz nie bardzo mam ochotę iść bo o 23 dawno już śpię poza tym nie czuje się ok i nie wiem jak w wybrnąć bo koleżanki juz coś wesza bo przestałam chodzić na siłownię zrezygnowałam z biegania a nie chce jeszcze wszystkim tego oglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Mała Mi Wolałabym nie maczać w tym palców:D Jakoś przemęczę się. Jak wytrzymuję ból głowy bez tabletek to zniosę chyba wszystko. Poza porodem:P A spodnie też takie nosze i dlatego wieczorami się rozpinam jak mogę:P Ale dziś spróbowałam ubrać spodnie w które nie wierzyłam że dam radę wejść i jednak bez problemu. Jedyne co widzę to trochę się zatraca talia i ten brzuch taki "luźny" się robi, no ale przygotować się musi na udawanie piłki plażowej:P Spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Hej dziewczyny :-) Ja dzisiaj padam ale to pewnie przez wstawanie o czwartej rano Co do imbiru... Nie lubię tego smaku wiec odpada. U mnie rumianek zdaje egzamin i sucharki. Dziś jadę do przyszłych teściów posiedzieć. Ogólnie to bym spała... I kupiłam sobie test ciążowy by rano zrobić... Tak by sprawdzić czy 2 kreski dalej są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×