Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość Dassa
To był drugi cykl starań, a u Ciebie wiadomo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vim91
Ja dzisiaj zrobiłam test ciążowy. Wyszły dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
Gratulacje:) ja nie wiem co napisać ale jak zerknęłam na test ok godzinę po zrobieniu, tez zobaczyłam drugą kreskę, wprawdzie słabą, z ulotki wynika, że wynik może był fałszywie pozytywny,a u Ciebie od razu była druga kreska widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test po godzinie jest nie ważny! Lepiej zrobić kolejny jutro z porannego moczu.. Na ulotce podany jest czas po jakim należy odczytać wynik. Ale na pewno nie po godzinie czy nawet 0,5 godzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test po godzinie jest nie ważny! Lepiej zrobić kolejny jutro z porannego moczu.. Na ulotce podany jest czas po jakim należy odczytać wynik. Ale na pewno nie po godzinie czy nawet 0,5 godzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za wcześnie na testowanie, ale widze, że tu są dobre prądy! :) Dassa, może jednak się udało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie wątpliwości można jeszcze zrobić badanie z krwi Beta hCG. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
jeśli w ciągu dwóch dni nie pojawi się @ powtórzę test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vim91
U mnie pojawiła się druga kreska po kilku sekundach, cały czas jest to dla mnie abstrakcja, zwłaszcza, że nie planowałam teraz dziecka. Byłam pewna, że mam dni niepłodne i 'udało się' za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci zazdroszcze ale gratuluje szczerze :) to w którym dniu cyklu się udało i czy miałaś jakieś objawy przed testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Mi sie cos wydaje ze dassa jest w ciazy :-) Gratuluje pierwszej przyszlej mamusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
U mnie do@ 5-6 dni ...i hormony szaleja.dzis bylam nieznosna..nawet maz mi powiedzial...ze jestem" nie do zycia" ;-) yhh nie ma to jak objawy przedmiesiaczkowe :-/ musze sie chyba napic jakis ziolek na uspokojenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102030 też czekasz na magiczne dwie kreseczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Stwierdzilismy z mezem ostatnio, ze naszej 5-latce przydaloby sie rodzenstwo. Wiec zobaczymy, czy w tym miesiacu sie uda ;-) A ty dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
No ja mam takie jazdy jakbym miała PMS x2. Albo się wściekam o byle g**wno, albo ryczeć mi się chce z byle powodu. No masakra jakaś. Mój facet to anioł, że to znosi :D Chciałam zatestować jutro 2 dni przed @, ale zrezygnowałam, boje się rozczarowania i na spokojnie poczekam na @. Z dziwnych rzeczy to jestem cały czas głodna. Non stop po prostu. Nawet jak zjem coś porządnie, to za chwile czuję pustkę w żołądku. A od czwartku mnie cały czas z powodu tego "pustego" brzucha mdli, nawet spać w nocy nie mogłam :/ No ale mam podejrzenie refluksu, więc te mdłości i z tego powodu mogą być. Piersi bolą, ale zawsze tak mam na @. Pozostaje czekać. Ile macie dziewczyny lat? ja kończę w tym roku 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Ja tu chyba najstarsza bede.. 32. Tez trzymam za nas wszystkie kciuki Dassa na twoim miejscu powtirzylabym test za dwa dni. Pamietam, ze w pierwszej ciazy w terminie okresu wyszla mi taka druga kreseczka...ze tylko ja ja widzialam.a dzien po terminie test wyszedl negatywny.dopiero 3dni po terminie test byl pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za wcześnie, będzie coś wiadomo z początkiem czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
Najstarsza to chyba jestem ja,33 mi stuknęło w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
U mnie 23 dc i juz zaczyna pobolewac brzuch jak na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 102030 ja 21 dzień i też jakoś tak się czuję jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pozostaje nam nadzieja, że oznaki ciąży mogą być jak na okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już po ptakach, rano na papierze mialam brązowe plamki, więc do 28 na pewno sie rozkręci. Cóż będziemy działać dalej :) trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
Mała Mi, a może to plamienie impalantacyjne, nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
plamienie implantacyjne miało być, literówka się wkradła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ciężko mi powiedzieć. Wolę sie nastawić już na tą @. Chociaż teraz jest czysto i na papierze od tamtego czasu nic nie było. Wiem, ze czasem w dniach spodziewanej @ może sie plamienie pojawić, ale nie chce sie nakrecac. Jeśli do poniedziałku sie nic porządnie nie rozkreci, to zatestuje dopiero wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
malami, szkoda, ..na pewno nastepnym razem sie uda :) a ja kupilam dzis test, sama nie wiem po co..chyba tylko po to, zeby sie niepotrzebnie nakrecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×