Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny zycze powodzenia w tamtym roku mniejwiecej o tej porze tez robilam test a teraz moje dwie kreseczki leza kolo mnie. Trzymam za was kciuki , za kolejne lutowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
o jak to milo ze strony goscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro robię betę, ja będzie negatywna to i ja zapisuje sie na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak szczerze mówiąc to u mnie lipa z tą @ niby się zaczęło jakieś plamienie, potem cisza kilka godzin. Potem na papierze niewielki skrzep krwi no i już myślałam, że to się rozkręca, a od tego czasu znów minęło kilka godzin i jest sucho i czysto. Cholera z tym wszystkim :P Do terminu @ dwa dni, więc albo w końcu przyjdzie albo i nie. Wiadomo, że wolałabym żeby nie, ale się nie nakręcam. Dziwne dla mnie to wszystko, bo nigdy mi się tak @ nie zaczynała, tylko od razu z grubej rury :P Poczekam do końca tygodnia i zobaczę co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala mi a bylo cos brazowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całkiem rano po przebudzeniu, miałam trochę brązowego śluzu na papierze, potem kilka godzin nic. Po drzemce w ciągu dnia, taki skrzep a teraz znowu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc brazowy sluz swiadczy o zaplodnieniu, ale nie mozna wlasnie nic wiecej powiedziec bo dopiero niedlugo masz termin @.Zobaczymy czy przyjdzie:) A mi się @ spoznia juz 5 dni, jutro ide na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wole trochę poczekać niż się nastawiać. Trzymam kciuki za Twoją jutrzejsza betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w piatek wybieram sie na bete jak bedzie pozytywna to zapisuje sie na luty :) troche inaczej niz ktos kto napisal ze jak beta negatyw to na luty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napisalam z tą betą:D Miałam na mysli starania na luty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
ja sie probuje nie nastawiac,...ale wiadomo..jakas nadzieja jest ;) mala mi..to moze jednak jest cos "na rzeczy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
Ja odpadam, dostałam @ dziś rano, żadnych plamień tylko normalna @, miło mi było gościć na forum, pozdrawiam Was i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dassa ojj szkoda, myślałam, że z tego cienia coś więcej wyjdzie. Powodzenia! A u mnie dalej cisza, dziś rano tylko przezroczysty śluz z brązowymi niteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Przykro mi Dassa...nastepnym razem sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wyniki bety. Moj instynkt mi przez ten miesiac mowil ze cos tam moze rosnie, test przedwczoraj byl negatywny:(Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Trzymamy kciuki za pozytywna bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test! Dwie krechy!! Jedna blada, ale widoczna! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Gratulacje! :) Ja dalej w niepewności, czekam tydzień jeszcze :) W którym dniu zrobiłaś test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 27dc. @ powinnam dostać jutro, ale od wczoraj miałam jakieś dziwne plamienia, ale się nie rozkręciło i w końcu się skusiłam na test, bo chciałam czekać do końca tygodnia :P M_1990 który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
malami gratulacje serdeczne! :) Ale super, to juz druga przyszla mama jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilka symptomów, ale nie dopuszczałam tego do siebie żeby się nie nakręcać. Po pierwsze piersi, są inne. Zawsze na @ mnie strasznie bolały, nawet przy chodzeniu. Teraz owszem bolały, ale inaczej, tak delikatnie przy przyciśnięciu, ale zrobiły się ładniejsze, takie pełniejsze. Nie żeby urosły, ale są ładne, okrągłe. Mam mały biust, więc różnica zauważalna dla mnie. Od ubiegłego tygodnia mdłości, praktycznie non stop. Tak silne, że budziłam się nawet w nocy - zrzucałam to na refluks. Już się boję co będzie dalej :P Straszne humory od wściekłości po płacz, ale przecież myślałam, że to PMS. I leciał nade mną bocian hehe, to tak po pogańsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja również podejrzewam, że mogę być w ciąży . Ogólnie test pokazał mi cień ale pokazał. Jeszcze mam kilka dni do okresu więc może być różnie. Czekam kilka tych dni i robię ponownie test ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś moj termin@, oby nie przyszla. Czekam, aby dzien się skonczyl bez wydarzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
U mnie raczej nic z tego..wczoraj zaczelam del. plamic..wiec @ na pewno sie dzis badz jutro rozkreci... Trzymam kciuki za wasze 2 kreski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzisz 28dc , @ brak, beta negatywna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na ten weekend jest nas przynajmniej 3, powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×