Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość staraczka1984
Przepraszam MammaOla - przejęzyczyłam się;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabelka? nick___ wiek____ tremin porodu_____ ktore dziecko x ___x ________x ________________ x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robcie kopuj- wklej i uzupelniajcie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka ja byłam na usg w 38 dc i tylko był pęcherzyk, może sie wstrzymaj jeszcze a kiedy miałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny jestem tu nowa. Moja historia wyglada tak ze starania byly od roku dopiero teraz po zrobieniu droznosci zaszlam w ciaze. Jestem w 6 tc a pierwsza wizyte mam 17.06. To jest moja pierwsza ciaza i jestem bardzo szczesliwa. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa wchodze na forum zeby znalezc stare kolezanki z forum "luty 2015" a tu juz luty 2016 jest wow!!! ale ten czas zasuwa :) powodzenia drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, można się przyłączyć? Mam 33 lata, 2 letnią córkę i jestem po poronieniu i własnie zaczeliśmy starania o dziecko. Dziś jestem 23 dc i z racji tego że nie wiem ile mój cykl będzie trwał kiepsko było mi określic owulacje. Pierwszy cykl po poronieniu 44 dni, drugi 31... przed ciązą miałam regularne cykle 29 dni więc założyłam że ten będzie trwał 30 dni :) Wczoraj miałam ból i kłucie w pachwinach, dziś trochę też a po południu przy podcieraniu stróżki krwi .... W sumie sie nie nastawiam tak jak poprzednim razem (wtedy juz od 20dc chodzilam nabuzowana i tylko czekałam kiedy bedzie termin @) co ma być to będzie :) Przy córce staraliśmy sie 2 cykle, przy drugiej ciązy jeden cykl i teraz też pierwszy nasz cykl. Ostatnia miesiączka była 18 maja. Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka1984
MammaOla miałam @ 7 maja, a Ty? Kurczę przepisałam wizytę z piątku na wtorek - będzie to 40dc...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Witam nowe dziewczyny! Ja dziś padam po 10h pracy, ale byliśmy na wyciecze w Łebie w Parku Dinozaurów z dzieciakami. W piątek idę na pierwszą wizytę do gina i to będzie 6t 1d, mam nadzieję, że będzie już coś widać :) Padam dziś dosłownie na twarz, a mdłości nie odpuszczają :/ Rano przed samym wyjściem jeszcze wymioty mnie dopadły. Masakra jakaś, a to dopiero początek. W poniedziałek od razu powiem mojej dyrektorce, że jestem w ciąży, żeby mi nadgodzin żadnych nie proponowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka moja @ była 29 kwietnia. Dobrze ,że przełożyłaś wizytę, jeśli nic się złego nie dzieje to lepiej iść później i zobaczyć zarodek i serduszko, a tak byś się tylko zamartwiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek____ tremin porodu_____ ktore dziecko Mammola___ 28______02.02.2015_______2(ciąża 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Dziewczyny z UK - ja jestem z Aberdeen. Moj GP nawet badania krwi nie zrobil. Powiedzial ze to wszystko wykona plozna w 7/8 tygodniu. Jakie witaminki bierzecie? Ja biore pregnacare orginal. Nie biore osobno kwasu foliowego i sie zastanawiam czy ta pregnacare wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
MagdaLula______24_______15.02.16_________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________ wiek____ tremin porodu_____ ktore dziecko Mała_Mi_______27________06.02.2016__________ 1 MammaOla___ 28______02.02.2016___________2(ciąża 4) MagdaLula______24_______15.02.2016___________1 X X Wrzuciłam wszystko w jedno :) Dopisujcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Mamaola jedziemy jednakowo moja @byla 28 kwietnia byle bysmy dotrwaly do konca:) Ja dzis bylam na usg widzialam zarodek i bijace serduszko to poczatek 7 tyg wszystko ok, maz az zaniemowil jak zobaczyl pulsujace miejsce teraz to wszystko takie realne sie zrobilo nie wytrzymalabym do 12tyg, lekarz powiedzial ze nie ma sensu brak witaminy wystarczy racjonalna dieta i przynajmniej do 12 tyg kwas foliowy ale chyba zostane zeby miec pewnosc ze bablowi niczego nie brakuje, biore te z seven seas pragnancy Gosiauk______34_______02.02.16______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu gratulacje <3 ja mam wizytę dopiero 20czerwca:( Już się nie mogę doczekać aż zobaczę Kropka i to z serduszkiem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________ wiek____ tremin porodu_____ ktore dziecko MammaOla___ 28______02.02.2016___________2(ciąża 4) Gosiauk______34_______02.02.16_____________1 Mała_Mi_______27________06.02.2016__________ 1 MagdaLula______24_______15.02.2016___________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafia
hej dziewczyny :) gratuluję wszystkim tych dwóch kresek. Pisałam do Was z tydzień temu, że okres mi się spóźnia ale test wyszedł negatywny. Dziś mam 42dc okresu dalej nie ma więc kupiłam test i leży koło mnie. Może jednak do Was dołączę. Myślicie, że warto zrobić zaraz czy jednak czekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Olafia spokojnie mozesz zrobic mam nadzieje ze zobaczysz dwie kreseczki :-) A ja mam pytanko do zaciazonych czy wy yez macie takie klucia lub ciagniecia w jajnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK jak najbardziej to jest normalne, mnie dodatkowo ciągneło w pachwinach. W pierwszej ciązy do 5 miesiaca brałąm nospe bo tak mi to dokuczało, w drugiej było do zniesienia. Teraz też mnie ciągnie w pachwinach, czuje kłucie w jajnikach itp w jestem w 24dc wiec moze moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milomi24
Ja testuje 15tego, a 16 termin@. Oby pozytywnie. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________ wiek____ tremin porodu_____ ktore dziecko MammaOla___ 28______02.02.2016___________2(ciąża 4) Gosiauk______34_______02.02.16_____________1 Mała_Mi_______27________06.02.2016__________ 1 MagdaLula______24_______15.02.2016___________1 MarzenaK______31_______06.02.2016___________1 Anka_32 trzymie kciuki , milomi24 za ciebie też i za wszystkie które w najbliższym czasie będą testować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Najfajniejsze w tym wszystkim jest to że w ogóle nie mam ciśnienia na testowanie...., w poprzedniej ciązy testowałam już chyba od 24dc i dopiero w 28 dc był pozytywny a teraz w ogóle. Test mam w domu bo był w promocji więc wziełam :) Może po prostu juz jestem mądrzejsza w tej kwestii, nie wiem.... chociaz nie wiadomo może jutro mnie wezmie i bede latac i szukac objawów jak opetana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka1984
Kurczę, a ja wg ostatniej @ jestem w 5 tyg ciąży i niestety nie mam żadnych dolegliwości:nie mam mdłości, nudności, nie czuję zmęczenia i wogóle czuję się normalnie aż za normalnie...zaczynam się martwić....czy Wam coś dokucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Witam nowe dziewczyny:) Staraczka tez tak mialam na poczatku jak sie dowiedzialam na przelomie 4/5tyg zadnych objawow tylko tak na @jajnik mnie bolal a bolec naprawde potrafi pod koniec 5 doszly nudnosci(teraz pilnuje reg posilkow) , troche brzuch i piersi, sennosc wczoraj zaczelam 7tydz i nic gdyby nie to ze wczoraj widzialam babelka to nie wiedzialabym ze jestem w ciazy ale mnie to akurat cieszy wiem ze wszystko ok to dlaczego mam sie zle czuc obym tylko nie zapeszyla teraz, przeciez nie kazda ciaza ma sie objawiac wymiotami i innymi sensjacjami, jesli tylko masz 2 kreseczki to ciesz sie kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Cześć dziewczyny. Mogę sie przyłączyć? Wczoraj zobaczyłam na teście cień cienia, a dzis juz mocniejsza druga kreskę :-) objawów ciążowych brak ;-) dodam, ze pospieszylam sie z testem, bo zrobiłam go 4 dni przed spodziewana @ ;-) sorry za pl znaki. Pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aurora i gratulacje, witamy :) Ponieważ wizytę mam dopiero za tydzień dziś byłam becie sprawdzić czy dobrze przyrasta, jest super wynik 31 965 to mój 45dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu od wczoraj :( Plamię na brązowo, mam cały czas leżeć, wstawać tylko siusiu. Trzymajcie za nas kciuki. Robili mi bete wczoraj było prawie 32tysiące dziś ponad 35tysięcy. Boję się , że to za mały przyrost :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowa do gory bedzie dobrze nie poddawaj sie a tym bardziej nie stresuj wiem ze latwo powiedziec ale wiara potrafi czynic cuda, troszke juz musialas powalczyc o maluszka to tym bardziej nie nastawiaj sie na nie, trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×