Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Witam serdecznie, dzisiaj mój 36dc (cykla zazwyczaj trwa 31dni), a okresu nie ma :/ test kupiony leży obok. pewnie zrobię wieczorem. strasznie się denerwuję. Niby bym chciała ale wiem, że to za wcześnie no! dziewczyny-pocieszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Dziewczyny, zrobilam dzis drugi test... pojawila sie druga kreska i juz ciemniejsza od tej wczorajszej. To chyba oznacza ze zagoszcze na forum dluzej! Jestem w szoku. Staralismy sie z mezem od trzech cykli a i tak jestem w szoku. Nie potrafie okreslic co sie ze mna dzieje, ciesze sie a zarazem chce mi sie plakac i strasznie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaLula gratulacje :) Nie ma co się stresować, wszystko będzie dobrze :) A jak się czujesz? x gość z 14.59 to bez sensu mieć kupiony test i go nie zrobić, jak może być za wcześnie na test skoro spóźnia Ci @ się 5 dni? Nie rozumiem Cię, przecież co ma byc to będzie! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wcześnie na dziecko... co prawda w tym roku kończę 24lata ale mam takie obawy, że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka73
Ja mam termin na 1 luty. To moje drugie dzecko. Mam juz corke 15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest. Ja bym wszystko dała żeby być w ciąży a gość z 15. 44 mówi ze za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M_1990 co zazdrościsz? nie pęknij ze złości. dobrze, że w ciąży nie jesteś bo pustaki rozmnażać się nie powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bezczelna. Nie znasz mnie a obrazasz. Coś Ci złego powiedziałam że się tak osmieszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gość z 15:44-nie jestem w ciąży-test negatywny. M.-nie rozumiem Twojego bulwersu o dziecko. chociaż chcę dziecko, to myślę odopwiedzialnie i chcę mieć jakieś zaplecze finansowe. Nie rozumiem ludzi, którzy za wszelką cenę dążą do potomstwa nie mając własnego kąta. ja mam mieszkanie własne, z rodzicami już nie mieszkam dawno, ale jeszcze nie dostałam żadnej sensownej pracy-nie mówiąc już o umowie o pracę. nie mam zamiaru być utrzymanką faceta. poczekam z rok-dwa i tu się zjawię z dwoma kreskami. a teraz życzę Wam samych pięknych chwil w ciąży. powodzenia ;) a Ty M. się nie przejmuj-z czasem swoje dwie kreski ujrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bulwersuje się tylko westchnelam nad losem. Po prostu. Życzę znalezienia pracy i założenia pełnej rodziny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
MammaOla - Czuje sie dobrze. Jedyne co mi dokuczalo to bole podbrzusza ale juz mi przeszly. Bylam wczoraj u lekarza pierwszego kontaktu, skierowal mnie do poloznej ( mieszkam w uk), wizyte mam dopiero na 21 czerwca. Bardzo jesyem zdziwiona ze usg beda mi robic dopiero w 12 tygodniu ciazy. Chyba sprobuje prywatnie. Wszyscy jakos tak na luzie tu podchodza... pytalam czy moze wizyte troche wczesniej umowic... odp nie trzeba, dopiero w 8 tygodniu, na razie niech pani odpoczywa i bierze kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! Bardzo się cieszę, że nasz wątek się rozkręca :) Nie miałam kilka dni dostępu do kompa, a przez telefon jakoś nie mogłam dodawać postów :/ Ja odebrałam w środę wyniki bety i miałam aż 8036! A to był dopiero koniec 4t 5d. Wynik rozpoznany jako 6tc. W piątek idę do lekarza i zobaczymy, co tam się okaże, że ta beta aż taka wysoka. Już usłyszałamod koleżanek, że może bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie! Widziałam swojego Kropka :D Zakochałam się:) Pęcherzyk ma 0,64cm. Kolejna wizyta za dwa tyg. Wyliczony mam 5t3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Gratuluje! Szkoda ze ja swojego kropka zobacze dopiero w 12 tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla super! :) Ja z OM mam 5t 2d, więc jedziemy praktycznie równo :) Ja pierwsza wizytę mam dopiero w piątek :) Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi to będziesz już widzieć pęcherzyk z dużą kropką w środku :) chyba ,że tak urośnie to będzie już pulsować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z uk
To moze i ja sie dolacze, tez z uk i niestety tez musze czekac oficialnie do 12 tyg zeby cos zobaczyc obecnie to koncowka 6tyg i wczoraj pierwszy raz spedzilam wieczor z glowa nad wc, jutro wizyta u gp a w srode ide prywatnie na usg ciesze sie i boje jednoczesnie choc planowane i po 2 latach staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Gosc z UK - Bylam u GP dwa dni temu. Myslalam ze moze na jakies badanie krwi mnie skieruje zeby potwierdzic ciaze ale nic z tych rzeczy. Powiedzial mi ze nie ma testow falszywie pozytywnych i ze jesli zobaczylam dwie kreski, jakie by one nie byly ( nawet cienie ledwo widoczne) to oznacza ze jestem w ciazy. Kazal mi zapisac sie do Midwife w recepcji. Tam dowiedziala sie ze Midwife wszytskie swoje pacjentki przyjmuje od 8 tygodnia tak wiec musze czekac do 21 czerwca. Zauwazylam ze wszyscy lekarze, pilegniarki podchodza tutaj do ciazy jak do najbardziej naturalnej sprawy na swiecie i z zasada co ma byc to bedzie nalezy czekac i sie nie denerwowac. I tak tez robie. Stwierdzilam ze skoro w UK dzieci sie rodza to i ja dam rade i dostosuje sie do ich metod. Choc chyba tak jak Ty wybiore sie na USG prywatnie bo chcialabym uslyszec serduszko mojego maluszka, bo na razie to dla mnie jakas abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o ich podejsciu bo 2 kol w zeszlym roku a teraz 1 z moich wspolpracownic jest w ciazy w 23 tyg dlatego sie nie spieszylam z wizyta u gp. do 12tyg takie maja podejscie ale jesli po 1 scanie cos bedzie nie tak to bedziesz biegac na wizyty co tydz lub 2, ja ide prywatnie bo to moje 1 dlugo wyczekiwane i chce miec pewnosc ze wszystko ok z poinformowaniem rodziny i tak poczekamy do 12tyg jak juz oficjalnie bede miec karte i bede po 1ych badaniach. A jak sie czujecie? bo mnie ciagle pobolewa brzuch jak przed okresem, piersi bolaly ale teraz juz tylko jak leze na nich, 1 nudnosci tez mam juz za soba i o dziwo brzuch juz mi troszke urosl choc mam wstret do jedzenia a szczegolnie slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Mnie boli podbrzusze juz z tydzien, taki bol jak przed okresem. Juz zaczelam sie martwic dlaczego to tak dlugo trwa. No i oczywiscie bol piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaLula gratulacje! Ja tez jestem z uk i tez jeszcze nie moge sobie wyobrazic jak to bedzie z tymi lekarzami i badaniami, ale tak jak napisalas skoro rodza to nie moze byc zle ;) dziewczyny z uk skad jestescie moze miaszkamy jakos blisko siebie? Ja tez odczuwam delikatne bole w podbrzuszu, piersi tez bola i wydaja sie takie nabrzmiale ale oczywiscie moga to byc bole przed @ ktory moze nadejsc 14. Testuje 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Hej ja juz po 1 wizycie u gp szalu nie bylo pytal o ost @, powiedzial kiedy spodziewac sie rozwiazania, skierowal na badanie krwi i moczu i kazal czekac na kontakt od poloznej, przepisal kwas fol choc powiedzialam ze biore wit dla ciezarnych to stwierdzil ze tamtych przepisac nie moze ale moge wybrac za darmo sam kwas wiec raczej zostane przy swoich witaminkach, ja z londynu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. To i ja do Was dołącze. Pierwszy miesiąc starań i się udało. Zobaczylam dwie kreski. Byłam już u ginekologa. Otrzymałam skierowania na badania . Jutro usg położnicze. Ale czuję się nienajlepije. Męczą mnie mdłości, zawroty głowy i tylko bym spała. Apetytu też nie mam. Ale szczęście i niedowierzanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore sa jako 'gosc' wymyslcie sobie jakiegos nicka zeby latwiej bylo rozpoznac kto jest kto :) do goscia z ostatniej wypowiedzi GRATULACJE! (ja mieszkam w Brighton uk) przedostatniej nocy snil mi sie test ciazowy z wyraznymi dwoma kreskami, mam nadzieje ze to dobry znak <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka1984
Witajcie. Ja jestem po trzech testach-które wskazują nie tak aż mocną kreskę, ale widoczną bez problemu....zrobiłam betę w 27dc i wynik 78 wskazujący 3-4 tydzień...obecnie jestem w 33 dc okres przeważnie co 30-31...myślicie że beta nie za mała? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli okres Ci sie spoznia od okolu dwoch dni? skoro widac kreske golym okiem bez 'okularow' to moze byc dla Ciebie dobra wiadomosc kazdy jest inny, u niektorch szybciej sie kreska pokazuje nawet do kilku dni przed @ u niektorych dopiero jak sie @ porzadnie spozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, myslę ,że Twoja beta jest cacy, moja w 27dc wynosiła 89 a w 29dc 228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka1984
Wczoraj zrobiłam kolejną betę i wynik mam jutro-bardzo bym chciała aby się udało....zresztą nie mam żadnych objawów prócz pełniejszych piersi i może lekkich zawrotów głowy... Jestem umówiona na piątek na wizytę myślicie, że nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka1984
MammaOli lżej mi się zrobiło od razu na duszy jak napisałaś o swoim wyniku bety:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×