Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość Dassa
gość102030 może jeszcze nie wszystko stracone.....trzymam kciuki, a jak nie to próbujemy ma marzec 2016 :) p.s. moja 4 -latka też potrzebuje rodzeństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Przykro mi gosciu..ze beta negatywna...ale jak mowi dassa bedziemy sie wszystkie starac na marzec ..przynajmniej starania sa bardzo przyjemne ;-) dassa u mnie @ zaczyna sie wlasnie lekkimi plamieniami...a i brzuch boli coraz bardziej wiec nie mam zludzen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
....a u mnie tym razem od razy z grubej rury:( cóź, pocieszam się, że skoro jedno dziecko już mam, w pierwszą ciążę zaszłam od razu to może i w drugą zajdę, chociaż wiek robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dassa
do gościu od negatywnej bety....uszy do góry, mój mąż się śmieje,że staraniami nadrabiamy zaległości z całego roku....przynajmniej na brak czułości nie narzekam.......trzeba myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
dassa, skoro w pierwsza zaszlysmy, to i w druga zajdziemy ;) U mnie przy pierwszej ciazy zaskoczylo za 4 razem..mam nadzieje, ze tym razem tez pojdzie w miare szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_1990
Kobietki co tam u Was? któraś ma już nowe wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Hej dziewczyny! :) Ja weekend spędzałam ze swoim, bardzo się ucieszył na wieść o dwóch krechach, ale jeszcze powtórzyliśmy test i druga już ciemniejsza niż ostatnio. Dziś byłam na becie i jutro odbieram wyniki, a na 12 czerwca jestem zapisana do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_1990
Dzięki za dyskusję, u mnie niestety @. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieję zostać na dłużej - wczoraj pozytywne testy, teraz czekam na wynik bHCG. Oszołomiona. Powodzenia dla oczekujących na dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_1990 - sześć cykli. Już mieliśmy z mężem wizytę u ginekologa ustawioną, żeby sprawdzać, czy wszystko ok, bo testy owulacyjne nie wychodziły. zaczęłam nową pracę, dużo stresu, ostatnio było trochę luźniej, test owulacyjny pozytywny i chyba się udało :) MammaOla - gratulacje! zwłaszcza, że po opisie widzę, że sporo nerwów i starań Was to kosztowało. zrobiłam bHCG wczoraj, wynik miał być wieczorem, ale nie ma - pewnie przez święto, więc czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczelam się starać ale test owulacyjny wyszedł pozytywny a nic nie wyszło :( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milomi244
Ja 16 czerwca mam termin @. 14 zrobię pierwszy test. Boże tak bardzo proszę bym zobaczyła na teście dwie kreski. Tyle już czekamy. Równe 23 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milomi244
W sierpniu 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to młodziutka jesteś. :) bedzie dobrze :) ja 25 ale już żałuję że tak późno zaczynam :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny Pozwolcie ze sie dolacze do tematu Mam 29 lat i dopiero zaczelismy sie starac od maja i to nasz pierwszy cykl.........od 2 miesiecy biore kwas foliowe i witaminki ktore maja pomoc.........testowac dopiero moge po 14 czerwca. Ogolnie jestem pozytywnie nastawiona ale nie oczekuje zeby udalo sie nam za pierwszym razem. Sama urodzilam sie na poczatku lutego. Jesli nam sie powiodlo to termin bedzie na 20/2. Gratuluje przyszlym mamusion i trzymam kciuki za reszte! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Hej dziewczyny. Od 3 dni mam bole podbrzusza i bardzo obolale piersi. Podpadaly mi takie objawy bo sa bardziej nasilone niz przed @. Dzis(28 dc) zrobilam test ciazowy i wyszla mi slaba druga kreska, taki cien. Zwykle mam 32 dniowe cykle wiec do okresu jescze 4 dni i nie wiem wlasciwie jak mam interpretowac ten wynik. Myslicie ze cos z tej kreseczki bedzie??? Termin mialabym na 15 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytalam u dziewczyn wczesniej to kolor drugiej kreski robi sie ciemniejszy z dnia na dzien, ja musze czekac do 14/06 ale pewnie zrobie test 12 (moge bo mam ich z 20 w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a testujecie razem z partnerami/mezami czy same? ja bede sama jak dobre newsy to sie bede zastanawiac jak powiedziec o tym mezowi w jakis specjalny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milomi244
Ja też zrobie pierwszy test 14czerwca, a 16 ma byc planowa @. Jestem świeżo po owulacji i staraniach:) oby pozytywnie i na 23 lutego 2016 miałabym termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milomi244
Ja też zrobie pierwszy test 14czerwca, a 16 ma byc planowa @. Jestem świeżo po owulacji i staraniach:) oby pozytywnie i na 23 lutego 2016 miałabym termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
Ja tez chcialam w specjalny sposob ale jak zobaczylam ta slaba kreske to od razu do niego polecialam i powiedzialam ze chyba jestem w ciazy i sie tak wzruszylam ze zaczelam plakac a wlasciwie nie wiadomo do konca czy w tej ciazy jestem. Za dwa dni zrobie kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milomi244
Ja sama zawsze testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce krakac i moze za wczesnie ale kupilam taka kartke z z napisem 'dla przyszlego tatusia' i male buciki sa namalowane na niej ale tez mi sie wydaje ze jak przyjdzie co do czego to tez od razu z testem polece do meza (mam nadzieje ze juz niedlugo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaLula gratulacje:) ja też miałam cień cienia:) Proponuję iść na betę hcg a po dwóch dniach powtórzyć i sprawdzić czy przyrasta w prawidłowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik z bety ze środy (wg OM koniec 4. tyg) - 552, czyli w sam raz :) W planie w poniedziałek kolejny poziom plus toksoplazma, TSH itd. Już wierzę trochę bardziej, ale chyba dopiero prawidłowe USG mnie przekona, że to prawda :) witaj, asiula04 i powodzenia! ja wszystkie testy z mężem, wiedział o wyniku w tym samym momencie, co ja :) MagdaLula - sama obecność drugiej kreski, choćby słaba, już świadczy o ciąży, więc można się ostrożnie cieszyć. ja zrobiłam pierwszy test 1.06 i była słaba i to zignorowałam (z niewiedzy), dzień później wyszła mocniejsza. to dobry plan, by powtórzyć test za dzień, dwa Kiedy planujecie powiedzieć szefowi o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLula
O to samo chcialam zapytac. Niesamowicie mnie stresuje rozmowa z szefem tym bardziej ze dwie dziewczyny sa wlasie w ciazy. Jedna w 14 tygodniu, druga w 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×