Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość Agusia777
Czesc Dziewczyny Ja tez z checia przeniose sie na zamkniete foru, ale jak zwykle poprosze o pokoc. Weszlam na te fora.pl i wpisalam w wyszukiwarke lutowycud no i wyskakuje ze nie ma takiego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie się wpisuje adres stron wpisz www.lutowycud.fora.pl załóż konto i czekaj na akceptacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam i czekam na akceptacje, uważam ,że adminem powinna być ta która częściej jest na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia777
Hej Dzieki juz sie zarejestrowalam i czekam na akceptacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
hej przepraszam za zwłokę,88butterfly88 jest też adminem jakby co , już konta zaakceptowane. Jeszcze raz przepraszam, ja od8-16 jestem w arbajcie i online, ale po 16 pędęm do synka, i do puki nie zaśnie i obiad się nie ugotuje jestm of line. Mam nadzieję że się nie wkurzyłyście, Ja dziś się rozpłynęłam od upałów a najgorsze że jutro i w sob szczytowe temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Witam u mnie dziś znów upał ale jadę na plażę bo szkoda mi córki starszej żeby siedziała w domu Życzę wszystkim miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ija67
Cześć dziewczyny. Zarejestrowałam się. Upały dają nam popalić. Jestem zmęczona, ale przestały mnie męczyć mdłości i piersi też już tak nie bolą. Nadal nie mam ochoty na robienie czegokolwiek. Jak Wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym naszym nowym forum nie ma jeszcze żadnego postu, czy tylko mi się nic nie wyświetla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
ija masz już zaakceptowane konto wejdź jeszcze raz oks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł detektor tętna REWELACJA!!! Gorąco polecam! Przepiękny dźwięk bijącego serduszka I kopniaki też słychać, jestem zachwycona Trochę ciężko było znaleźć drugiego bliźniaka bo jest schowany za tym pierwszym, ale słychać jego ruchy i troszkę po cichutku serduszko też, ale tego pierwszego bliźniaka znalazłam od razu SERCA WALĄ JAK DZWONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej firmy masz ten detektor? fajnie posłuchać jak maluchy broją w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela76
Witajcie. Dawno mnie tu nie było. Jestesmy juz po badaniach prenatalnych. Usg wyszło super a wczoraj dzwonila pani ze są wyniki krwi. Ponieważ nie mogę ich odebrać bo jesteśmy nad morzem zapytałam jakie i usłyszałam że nie ma potrzeby dalszej konsultacji więc chyba dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela:) ja ciągle myślałam co z Tobą. Udało Ci się coś załatwić w sprawie świadczenia chorobowego? Dołącz do nas na forum zamkniętym ( lutowycud fora pl ) , przenosimy się, bo tu w pewnym momencie zrobiło się nieprzyjemnie. We własnym gronie nam dobrze. Fajnie, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela 76
Udało mi się przenieść do krus. Zostałam rolnikiem. Teraz dogorywam na wczasach ale chciałabym już wrócić do domu bo chodzenie na plażę mnie poprostu wykańcza. Jak wracam wieczorem to wszystko mnie boli ale nie chcę sprawiać przykrości reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka1116
Przed chwila zarejestrowałam sie na forum prywatne. Czekam na akceptację :-) końcówka nicku to oczywiście 11.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Cześć Dziewczyny, kilka dni temu zarejestrowałam się na nowym forum. Czekam na aktywację konta przez administratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze ktoś tu jeszcze czy juz wszystkie uciekły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaryba
Zarejestrowałam się na forum i czekam na akceptację... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dołączam. Póki co poczytywałam Was, termin mam na 25 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będę na lutowym forum joanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam termin porodu na luty 2016 w okolicach walentynek - ciężko powiedzieć kiedy był 1 dzień cyklu w maju bo miałam różne plamienia przed okresem. To moja 1 ciąża, naturalna, choruje na pcos. Czy jest tu ktoś z tą dolegliwością? Chciałam dodać że na razie odpukac ciążę przechodze bezobjawowo. W sumie jedynym objawem jest wzmożony apetyt na ryby. Mam nadzieje że wszystkie urodzimy zdrowe maluszki, Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny! zarejestrowałam się na forum i czekam na akceptację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;) mam nadzieje, ze jeszcze tutaj któraś z przyszłych mam lutowych zagląda bo mam pytanie bo jak widzę są tu już mamy z doświadczeniem w czasie ciąży;) Obecnie jestem w 20 tygodniu, w 11 tygodniu wykryto u mnie krwiaka pozałożyskowego 24x5 mm. Obecnie cały czas się zmniejsza, więc wszystko jest na dobrej drodze. Dostałam luteine i spasmoline. Ciąża przebiega u mnie bez dolegliwości, więc poza zaokrąglonym brzuszkiem nie czuje się kompletnie jakbym była w ciąży. Jestem obecnie po kolejnej wizycie i nadal mam brać luteine i spasmoline. Spasmolina jest lekiem rozkurczowym, a ja nie mam żadnych boli nawet jak jej nie brałam bo czekałam na wizytę, a skończyła mi się nie odczuwałam boli czy skurczów. Lekarz każe mi ją brać nadal dwa razy dziennie. Także mam pytanie czy ona faktycznie jest niezbędna żeby moja ciąże utrzymać? Moja mama twierdzi, że jak mnie nic nie boli to nie ma sensu jej brać bo organizm przyzwyczaja się i kiedy będę faktycznie potrzebować leku przeciwbolowego to mi nie pomoże. Czy może któraś z Was może mi powiedzieć jak jest naprawdę brać ją nadal czy kiedy faktycznie będę odczuwać bóle? Będę wdzięczna za pomoc to moja pierwsza ciąża i trochę panikuje;( Pozdrawiam wszystkie Mamusie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu nas już tu nie ma jesteśmy na forum zamkniętym:) Akurat zajrzałam co na kafe i widzę nasz temat! Ja ci nie pomogę,ale inne dziewczyny założyły sobie tutaj osobny temat i tam piszą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×