Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bebilon Pepti DHA 2 NIE MA NIGDZIE W APTEKACH!

Polecane posty

Gość Gość11111
Poznań - na os Lecha 120 mają jeszcze kilka puszek. Właśnie mój mąż zakupił 5 szt :)))) Jesteśmy uratowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie są okropni wykorzystają każdy moment żeby zarobić nawet kosztem dzieci a zdesperowany rodzic kupi puszkę za 100 zł bo co ma zrobić masakra dzięki Bogu wraca już do aptek ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest polska nnasz kochany kraj nie mamy dac co dzieciom jeść a wszyscy mają to gdzieś minister zdrowia, premier, prezydent tylko jak przywiozą do polski Ukraińców czy inne narodowości do szpitali to wszyscy chcą się zesrać a oni narzekają na złe warunki a ty u siebie w kraju nie możesz liczyć na wsparcie. W d***e z nami rodzicami ALE CO ZNASZYMI DZIEĆMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia slupsk
ja do dzis nie moge go nigdzie kupic,synek meczy sie z nan ha z okropnymi biegunkami i zapewne bolem brzuszka,masakra jakas a kupuje mleko bez recepty bo moja pediatra mi ich nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam na allegro po tym co tu przeczytałam i masakra... Ludzie naprawdę sprzedają tą jedną puszkę za 50-60 zł... W szoku jestem. Zostałam mi jedna puszka tego mleka, syn go nie pije póki co (mieszaliśmy z nutramigenem ale zaprzestałam narazie) ale nie myślałam nawet by je sprzedać za taką kasę i zarobić na zdrowiu dzieci. Kiedyś nawet dostawaliśmy na receptę na neocate- w aptece 156 zł- po refundacji 3,2. Na allegro też srzedawali je za 50-70zł. Co za ludzie, brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czeka, podobno parę sztuk już się pojawiło w aptekach... ale szybko znalazły nabywców. mam ostatnią puszkę - na szczęście syn skończył 8 mc i je coraz więcej innych rzeczy (chociaż trzeba uważać na wszystko...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bebilon pepti sprzedałem 5 puszek za 120 zł z przesyłka a neocate za 5 puszek 200 zł i to raczej nie było dla dzieci tylko dla pakerow z siłowni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie gdzie w Łodzi można kupić jeszcze Babilon Pepti 2 DHA? Dzwoniłam już chyba do 20 aptek i nigdzie nie ma. Ostatnio kupowalismy 2 puszki w Andrespolu , myślałam że nam starczy nim sytuacja się unormuje ale chyba branie :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto widział gdzieś mleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilioska mama Oliwierka
Wielka radość! Dzisiaj kupiłam 5 puszek Bebilon pepti 2 dha. To oznacza,że mleko już jest dostępne w aptekach. Drogie Mamy szukajcie u siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleka ma nie być przez dwa tygodnie jeszcze wiem to od znajomej farmaceutyki a to ze sie pojawia to hurtownie dozuja mleko a wszystkim sie wydaje ze juz sie pojawiło to nie prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos sie wie w jakich miastach bądź aptekach mozna dostać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę powiedzieć ze mam tego dość sprawdziłam Infatrini Peptisrob i przy tym zostaje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze, że karmię swoje dziecko piersią i nie jestem zależna od koncernu produkującego MM. Jak dla mnie mogą się spalić wszystkie fabryki. Może matki pójdą po rozum do głowy i zaczną odżywiać swoje dzieci tak jak przygotowała je do tego ewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może są dzieci które są zmuszone pić takie mleko???Ktoś to nie ma pojęcia co to znaczy głodne i dziecko z alergią pokarmową nie powinien wypowiadać się na ten temat. Moje dziecko jest w takiej sytuacji i wiem co znaczy brak mleka, trzeba współczuć rodzicom i dzieciom w takiej sytuacji a nie wypisywać takie brednie!!!! Karmisz piersią to ok ale zachowaj głupie teksty dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram mam to samo ciesz sie ze masz zdrowe dziecko i takie komentarze zachowaj dla siebie bo nie wiesz co cie jeszcze moze spotkać i kto tu nie ma rozumu na pewno nie matka ktora stanie na głowie zeby pomoc dziecku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto nie ma pojęcia co to dziecko alergiczne nie powinien się wypowiadać.Ja bardzo cierpiałam,że nie mogłam karmić dziecka piersią,ale robię wszystko by dać mi to co najlepsze nawet jeśli nie jest to moja pierś.Trochę empatii życzę tym,których ten problem nie dotyka a jeśli nie mają nic kulturalnego do powiedzenia i podzielenia się z innymi,co zrobić z problemem brakującego mleka,to zwykłą ludzka kultura wymaga zachować tego dla siebie.Widać,że natura nie obdarzyła tej osoby cechą współczucia i życzliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,przykro mi kiedy ktos pisze takie bzdury ze fabryki mogą spłonąć , kobieto ciesz sie ze mozesz karmic ale nie oceniaj innych ja karmilam przez 5miesiecy, niemoglam spożywać żadnego produktu mlecznego bo dziecko wysypywalo ,mialo ogromne bole brzucha za kazdym razem kiedy spozylam nawet niewielka ilosc produktu pochodzenia mlecznego (nawet odrobiny masla) . po 5 miesiacach lekarz sam kazal mi przejsc na bebilon gdyz dziecko ciagle bylo glodne mimo iz przstawialam ****ardzo czesto dodam tez ze w ciagu doby przesypialo tylko 2 godziny dziecko bylo niesamowicie wycienczone . PROSZE nieosadzajcie matek ktore podaja mleko zastepcze, ponieważ kazdej matce towarzyszy inna historia a bebilon pepti to mleko lecznicze i posiada całowicie inny sklad niz inne mleka ktore stoja sobie w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zamienie sie z ta mama ktora karmi bądź karmiła piersią bo ja mogłam tylko miesiąc a pózniej syn musiał przejść na bebilon , nim ktokolwiek coś powie to niech sie zastanowi bo nie podajemy tego mleka dla wygody tylko czasami to jest jedyny posiłek wartoscowy jaki moze zjeść dziecko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w waszej miejscowości jest apteka Zico - proponuję zadzwonić na infolinię, mnie się udało - Pani zarezerwowała nam mleko w najbliższej aptece, mają dostawy po 5 puszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja dzwonilam ale mleka tak nie ma jak Pani mówi ludzie zostawiają recepty i mozna dostać po 1 puszce , miała Pani szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WitAm Sprzedam 2szt mleka bebilon pepti 2dhA zakupione w aptece w pełnej cenie , 1 szt - 55 zł . Pozdrawiam mama z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam... Cena regularna za Bebilon Pepti w aptece to 35 zl... I jak go nie było tak nie ma, trzeba jeździć po aptekach za 1-2 sztukami. Aptekarze tak na prawdę sami nie wiedzą kiedy mleko będzie w pełni dostępne. Ja ratuję się dając pół na pół Bebilon z Sinlakiem i dajemy jakoś radę, ale ja już mam dużego dwulatka. Współczuję serdecznie mamom, które mają malutkich mlekojadów. Dzisiaj w Bielsku w Komorowicach dostali Bebilon Pepti 1, jak to komuś pomoże :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1 jeszcze 4 puszki, dziecko na piersi, wiec mogę odsprzedać jedna, niestety nie więcej bo dokarmiam a się boje, że później nam zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam odsprzedam dwie puszki mleka bebilon pepti 2 DHA , makann78@wp.pl .Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj kupiłam 10 puszek Bebilon Pepti 2 DHA w Sosnowcu,apteka Blisko Ciebie ul.Modrzejowska,wiem,ze maja jeszcze na stanie...może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam takie pytanie do Was Mamy drogie ile na maxa lekarz może wypisać sztuk mleka na recepcję? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją na kazdej wizycie dostaje 2 recepty,każda po 5 sztuk czyli łącznie 10. Średnio wystarcza mi to na 2 miesiące wiec co tyle umawiam się na wizyty jeżeli nie dzieje się nic innego...ale byłam tez parę razy po 2 razy w miesiącu i lekarz nigdy nie odmówił wypisania recept z zaznaczeniem "do realizacji od"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj lekarz wypisuje naraz 2 recepty po 10 sztuk. Jedna od razu druga tak przed końca miesiąca od wystawienia recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jest jakaś paranoja byłam dzisiaj i znowu pustki mały ma rok i przeniosłam go na bebilon ha którego tez już nie mogę dostać przecież to cyrk w biały dzień a sprzedawanie puszki za 75 z czym dzisiaj się spotkałam z wielkim napisem okazja to już chamstwo aaaa komentarze o karmieniu piersią itp itd to już proszę zostawić dla siebie i ludziom d**y nie zawracać takimi pierdołami bo nie wszystkie matki karmią piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×