Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Plotko! Podziwiam twoje poświęcenie kuchenne - faworki w taki upał!!! My dzisiaj z potraw na ciepło to tylko nasza poranna herbata poranna i na obiad małe miseczki z bobem :-p - staram się omijać płytki kuchenne z daleka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-) - jesteś niedościgłym wzorem, podziwiam jak dbasz o siebie, pamiętasz o wszystkim. Niestety moja mama przekazała mi w genach niechęć do badania i leczenia...siebie samej :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok 18 popadało a nawet polało i ociupinkę ochłodziło się...ale wiatraczek dalej hula w pokoju :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka dzięki za piękny opis. Dziewczynki ja tylko na moment, znowu przechodzą burzą nade mną. Od godziny 17 teraz dopiero jest dłuższa przerwa. Cały czas leje:( Co do kiszki to ja nie jem( nie mogę), to jest przysmak M. Żeby nie zepsuła się po drodze, to bym wam wysłała:D Miłego spokojnego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jestem bardzo zakłopotana,puchy w czytelni takie ze echo idzie od półeczki do półeczki.Ale czytelnia otwarta,gdyby było zamknięte te puchy byłyby zrozumiałe. A może znowu awaria na kafeterii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Wielkie dzięki za fotki.Ja także szczególnie rozrywkowa nie jestem i wesela na ogół mnie męczą okropnie, ale na takim jak na Twoich fotkach mogłabym być.;). Pewnie czułabym się jeszcze bardziej zagubiona i ,,nie na miejscu,, ale mimo wszystko chciałabym coś podobnego przeżyć. Piszecie o dronach ja nie mam doświadczenia,po moim niebie puki co nie latają:p Ploteczko No i jak po komisji?.Było cudowne uleczenie czy może pozostawili łut nadziei?. Jak chodzi o ślub mojej córki to puki co właśnie planowany jest ślub.Moja córka o weselu nawet nie chce słyszeć.No i nawet data ślubu jeszcze nie jest zaplanowana,jakoś im się nie śpieszy a ja nie poganiam. Terix No musiało coś wyskoczyć,tak pięknie być nie mogło:(.I ja nie wiem dlaczego tak boicie się tych leków na cholesterol.Nie wiem wprawdzie jaki bierzecie ale jak chodzi o statyny,na ten przykład zaranta którą mi zaaplikowano ma działanie antyrakowe.Już potwierdzone badaniami że statyny chronią przed rakiem płuc a ostatnio także odkryli że również mogą mieć działanie profilaktyczne strzegące nas przed rakiem piersi. http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Rak-piersi-statyny-nowa-nadzieja-w-terapii,119268,8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście link nie działa ale jak się go wklei w google to się otwiera. Ciekawe jak bawi się Dorix? Ciekawa jestem także jak minął Wam wczorajszy wieczór.U mnie puki co nie mogę narzekać.Były burze i owszem ale kolejny raz potraktowały mnie w miarę łagodnie.Z deszczem także niestety było łagodnie:(. Po upale jaki miałam ,w słońcu dobrze ponad 40 stopni myślałam że burzowy front rozwali mi chałupkę w drobny mak:p.Na szczęście obyło się bez strat i ponoć mamy teraz odpocząć od upałów.Mnie szykuje się robota więc bardzo mi to na rękę.Ciężko się funkcjonuje w gorąc a robota to już bladziutko wypada. No nic dziewczynki zostawiam Wam ciasteczka.Roladę gruszkową,szarlotkę,serniczek i ciasto miodowo,karmelowo,orzechowo,budyniowe.Wszystko z cukierni ale smaczne więc serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pozjadalam wszystkie ciastka Daisy:P A co? Ma sie zmarnowac:P Z tego wszystkiego przegapilam i ja komisje Plotki. Napisz Plotko jak wyszlo. A co mi sie przypomnialo. Lekarstwa na cholesterol nalezy brac na noc. Wtedy nie ma skutkow ubocznych. Nie bola tak miesnie, brzuchy. Moze Plotko niech malzyk sprobuje tak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a budyniowe to bardzo lubie.... poprosze o dokladke:) Ot rozmarzyl sie grubas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialam napisac o Warszawie. Bylam krociotko ale zwiedzalam bardzo intensywnie Kolejka turystyczna, na piechotke, autobusem jak tylko sie dalo. I jak w piosenkach Santor spacerowalam po Krzywym Kole i Kamiennymi schodkami(duzo tych schodkow):P Jest czysciutko Warszawa jest wypucowana nad wyraz. To cieszy. Cudne ogrodki kawiarniane W kosciolach sa organowe koncerty, bylam nawet w instytucie ukrainskim:P... na koncercie chopinowskim, zreszta bardzo dobrym. Jest tam co robic. O sklepach nie wspomne bo mialam za malo czasu. Nic dziwnego ze umeczona bylam bardzo. Jak ogladam swoje zdjecia to widze wystajace jak powrozy zyly na rekach. To od noszenia toreb w podrozy, od zmeczenia i goraca. No i widze ze nie zawsze na zdjeciach mam torebke. To znaczy ze czesto torebka ladowala gdzies na lawce, a ja beztrosko pozowalam do fotek. Nierozsadne, na przyszlosc musze uwazac wiecej w podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Pewnie przyszłam na chwilkę,bo troszkę jestem zmęczona.Wczoraj wydawało mi sie ze jestem obrobiona na niedziele,a malzyk znowu przywiózł skrzynke ogórków,to juz ostatnia zapowiedziałam.Zrobilam tylko wczoraj kiszone tzn zrobilismy. dzisiaj mialam wyjazd z cała rodzinka ,a teraz odpoczywam pijąc herbate. Bastylko napisze jeszcze raz wystrój weseliska wykwintny,Ty tez ładnie ubrana,choc nie dziwie Ci się ze wróciłas zmeczona do domu. odnośnie mojej komisji nie wiem co napisac,odczucia mam rózne.Jak tylko przyszedl lekarz ,jakie sosoby powiedziały ze miałay juz u niego komisje ze skutkiem wiadomym. Byłam zdziwiona bo juz 3 razy stawalam i zawsze miałam przyznawane na jakis tam okres.Badanie zawsze trwał długo ,jak byłam na komisji 3 osobowej trzymali mnie kiedys ponad godzine.twierdzili jaka jestem zdrowa ale wynik dla mnie był pozytywny.Teraz w gabinecie byłam nie więcej jak 5 minut.nawet nie chcial zaswiadczen z poradni gdzie sie lecze a mam troszke,nawet na badania laboratoryjne nie spojrzał.Powiedział ze to co wziął mu wystarczy. Decyzja przyjdzie poczta. Tak mysle ze gdyby mnie uzdrowił nie stawałabym na komisje,ale to jest nierealne.W te uzdrowienia nie wierzę. Od jutra zaczynaja mi sie zabiegi,takze 2 tygodnie dyscypliny.Dobrze ze na ulicy zasypali żwirem,to nie jezdze nad przepascia jak było do tej pory. Marti mnie nieobecność Zulki,mam nadzieje ze jej brzuch się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja tez byłabym skłonna za samym slubem ,ale przyszły zięc ma dużą najblizsza rodzine i tak sie nazbiera gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł niedzielno wieczorne 🖐️ Daisy dzielnie reprezentowałaś dzisiaj czytelnię - ❤️ 👄 Wszystkie ciacha zjedzone - nawet te które nie zajrzą pewnie po cichu upychają pod policzkami :P Ja miałam dzisiaj troche roboty rankiem i dlatego nie zajrzałam a potem pojechaliśmy z M w las -mieliśmy też troche do pogadania a na ławeczce nad jeziorem fajnie się gada ;) Wczoraj nareszcie przeszla nad nami burza ale niewiele popadało. W lasach sucho i pełno wiatrołomów :O Bastylko - przepięknie dziękuję za zdjęcia! :D i opis Twojego pobytu w stolicy. Super :) ❤️ ❤️ ❤️ Fajną Rodzinke masz, ładna impreza a Twoje spacery po ciekawych miejscach niesamowite :D Na Twojej buzi śladu upału nie ma wyglądasz pieknie i świeżo. Włoski i fryzurka dziewczęca bardzo ❤️ Ciesze sie że odnajdujesz W-we czystą i pełną życia. Tak jest prawie we wszystkich polskich zakątkach. A niektórzy próbują nam wmawiać że kraj jest w ruinie i obiecują że Polske uratują i wyzwolą. 60 lat żyje na tym świecie i moja Ojczyzna nigdy tak dobrze się nie miała jak teraz ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynam pakowanie. Ruszamy w najbliższą sobote po śniadaniu. bierzemy ze sobą Toshibe więc informacja turystyczna i kontakt z Czytelnią zapewnione. Pani "Kasia Leśniczanka" ma dobre łącze internetowe ;) Musze jeszcze zrobić drobne zakupy, lekko posprzątać i poprasować i spoko. No i dla naszego Króla z Ogonem przygotować co należy :D:D:D Terixiu - zajęłam się myśleniem o urlopie i niepokój mój zniknął :D Ale za to mam ciągle wrażenie, że tuż za rogiem, tuż tuż za chwile spotka mnie coś miłego...jakieś spotkanie, jakaś niespodzianka, jacyś mili ludzie, jakieś uniesienia.... Kurna chyba psychiczna jestem :P:P:P na stare lata jeszcze przygody mi sie marzą hłe hłe :D Ploteczko - Daisy - cokolwiek by sie nie planowało to życie i tak swój scenariusz wdroży :D:D:D Mam nadzieje, że w Waszych ślubach, Waszych Córek będzie wszystko tak jak oczekujecie i że pozostaną po tej pięknej chwili tylko cudowne wspomnienia ❤️ ❤️ ❤️ Ploteczko - wierze też, że Twoja kondycja na ślub Dziecka osiągnie najwyższą jakość :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkowo My żyjemy tak trochę zawieszeni między codziennością a problemami... Ja muszę pilnować M i otaczać opieką moją mamę, ona też wciąż na coś narzeka... Czujemy się zmęczeni ale teraz nawet nie ma co myśleć o urlopie a nawet jakimś małym wypadzie. Każdy taki plan torpeduje problem opieki nad zwierzakami albo moja mama - Daisy, znam ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo! Gdy ogladamy z M nasze miasta, wsie, drogi, te "ruiny i zgliszcza" to ku...ica nas trzęsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz przełomowy rok BeTulko - tyle się u Was dzieje, że nic dziwnego że jesteście zmęczeni. Ale spokojnie ❤️ ❤️ ❤️ wszystko przeminie., wszystko się pouklada. Ja po urlopie najprawdopodobniej przez tydzień będe jeździła do wnuka bo opiekunka wyjeżdża na wakacje. Nie specjalnie mnie to cieszy bo miałam swoje plany. Ale za to będzie przez tydzień pysio maluszka tylko dla mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też trzęsie BeTulko! 😡 - przekonuj ludzi, sama też mobilizuj sie i do wyborów ruszać nam na jesieni trzeba ❤️ ❤️ ❤️ - nawet jak sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-D, mój wnuk zaczyna całować mnie w czółko i mówi "basem" :-p - chciałabym przytulić jakiegoś malutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo! Od pierwszych wyborów wolnych nie opuściłam żadnych - tak sobie obiecałam kiedyś po upadku komuny i tak trzymam :-). Nigdy nie zapomnę jak byłam szantażowana na studiach i w pracy, ze muszę :-O. Teraz nic nie muszę, teraz chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super BeTulko ❤️ odetchnęłam z ulga bo nie byłam pewna jakie zapatrywania wyborcze masz. A tu się okazuje, że dokładnie takie jak moje :D 👄 Czas szybko leci - tylko patrzeć jak Wnuk przyjedzie do Babci przedstawić swoją narzeczoną :D hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide teraz walnąć sie na kanape - ;) Dobrej Nocki życzę Wam gdybym już nie weszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek przyjeżdża do mnie w odwiedziny moja siostra cioteczna z dziećmi. M jest chrzestnym ojcem jej syna. Będą pewnie 2 dni (mieszkają w Szczecinie). Modlimy się, zeby teściowa nie odeszła teraz bo zależy nam na tej wizycie. Dzieci kuzynki są adoptowane...a facet czyli ad. tatuś to kawał s...syna. Zostawił ją z dziećmi i górą długów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Teeklo, też pewnie powoli będę szła w poduchy. Jutro mam troszkę obowiązków, pewnie kuknę dopiero wieczorem. 👄❤️ wszystkim dziewczynkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraska2
ja też bym chciała wam polecić książkę Marii Bucardi "jak rozmawiać z aniołami". genialna jest. bardzo interesująco napisana i chętnie się dowiadujemy różnych rzeczy z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) przeczytam ;) Witam Czytelniczki na początku nowego tygodnia spóźniona kawa (__)? (__)? (__)? (__)? w mojej wsi cudownie chłodniutko - wyszłam na zakupy i wydalałam z siebie całe zgromadzone w upały ciepło Mamy 21 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×