Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam dziewczyny pozdrawia .M właśnie doleciał teraz we wrześniu. Młody ma autko swoje my nazwaliśmy brzękot małe akurat dla niego. Dzięki życzenia. Miłej i pogodnej niedzieli życzę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Vanilko:) a ja tak skromnie o motorowerach pisze:P Wspanialy prezent dla mlodego! Plotko teraz i Twoje watpliwosci co do samochodu dla syna powinny sie rozwiac. Dorix remonciku ciag dalszy:) Musisz szykowac inne ubranka:O W roboczych tez bedziesz szykownie sie prezentowac, bo ladnemu to i garnku:P Pogapie sie jeszcze w telewizornie i do lozka. Ochlodzilo sie, nie mam checi na sobotni kielonek winka. Trzeba zrobic sobie herbate:OSchodze na psy.... Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać szkoda dnia:D Dzieńdoberek🖐️ Zapowiada się ładny dzień i miejmy nadzieję że nie tak upalnie jak zapowiadają. Kawa podana (_)> (_)> (_)> (_)> I od razu śniadanie jajecznica lub jajka na miękko, do wyboru. Chleb, masło, pomidor ze szczypiorkiem. Smacznego:D Orsejowa przyjemnego plumkania w basenach❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Terix dzięki za śniadanko. Orsejko fajny pomysł z tym basenem, sama nie chodzę, bo musiałbym mieć kostium płetwonurka;):P Dorix oj oj, ale u Was wolna amerykanka z tymi urlopami;) zupełnie niekodeksowo;) ale co tam, jak Wam tak dobrze i kadrowa się w tym wszystkim łapie to spoko. u nas ciągle są kontrole i z zusu i inne i trzeba się trzymać przepisów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem słoneczko, póki co 18 stopni, zobaczymy jak to się rozwinie dalej;) Teklo jak tam pierwsza nocka na urlopiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja :) Terix... dzięki za kawunie jest chlodna i bardzo dobrze dorzucę lodu i jest boska :) Zulka ..wyleżałam się w baseniku solankowym ....ponoć bardzo dobrze działa na rozlużnienie mięśni :) trochę się pomasowałam wodą i jest dobrze w przyszłą niedziele też ..M bardzo zadowolony dobrze mu robi pływanie :) milutkiej niedzieli kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie ;) Zulko, to nie całkiem wolna amerykanka. Jeśli ktoś chce na 2 - tygodniowy urlop...to jak najbardziej korzysta. Ale ja przeważnie nie chcę i stąd kombinacja :P .A, że nie całkiem kodeksowo....to ciiiiii...:D Zapraszam na popołudniowa kawunię i ciasto "Usta Adama"...Niestety, kupione. Odkąd stosuję MŻ...nie piekę, by potem nie walczyć ze ślinotokiem. A jak kupię kilo ciasta, to podzielę rodzinę i wtedy wszystko OK... Dziewczynom pogoda sprzyja, fajsko i urlopowo. Pozdrawiam czytelniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i tak mi dzisiaj jakos dzien przelecial:( Wlasciwie malo spektakularnie. Po poludniu pojechalismy nas jeziorko do ogrodka piwnego. Wrocilismy, wykapalam sie. Podlalam nieszczesny ogrodek. A teraz trzeba isc juz spac. Dobranoc dziewczyny. Urlopowiczki:) zycze Wam ladnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane :) kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_) Tekla .pewnie się jeszcze instaluje :) ale kto wie czy śniadanie nam zapoda :) milusiago dnia kochane ..udanych urlopów milej pracy a ja do podlewania biegusiam ...mam zamiar zalozyc system podlewający na czas cyckne i wszystko się podlewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek, rozpoczynamy kolejny letni tydzień ;) Orsejko, dzięki za kawunię. To ja w takim razie zapodam śniadanko. Chlebuś serwatkowy, masełko, wędlinka lunch - meat, pomidorek z cebulką. Musi wystarczyć bo to biurowe śniadanko. U mnie dziś zaczynam remont. Ehhh...jak ja nie lubię wszechobecnego pyłu w czasie takich robótek. Na szczęście pocieszam się, że potem będę mieć ładny korytarzyk ;). Miłego dnia dla wszystkich koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Dorix dzięki za śniadanie👄 Przyszłam dzisiaj na gotowe:D Dłużej pospałam, bo w nocy jakiś debil darł mordę jakby go zarzynali i wyżywał się szlabanie parkingowym. O 1 przyjechała policja i zwinęli gościa, ale zasnąć nie mogłam:( Dorix trzymam kciuki aby remont szybko i sprawnie przebiegał❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszeharlequinyiksiazki.blogspot. com recenzje książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dorix no to ciiii;););) u nas za dużo ludzi, jakby każdy chciał po swojemu, to by się działo;):P masz kogoś do remontu, czy synowie? Orsejko u nas podobny kompleks, ale nawet nie wiem czy ma taką ofertę, jak u Ciebie. a byłam tam oj nawet nie pamiętam kiedy;):P Terix dzisiaj może uda Ci się pospać. Teklo no kaman, czas się zameldować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie sobie "Znalezione nie kradzione" kryminał Stephena Kinga tutaj jest do kupienia za 26zł w Matrasie http://bit.ly/1If6D7o ostatnio była na promocji, udalo mi się załapać. Bardzo wciągająca, świetnie się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
🖐️ Komu dobranoc temu.... Ja dopiero wyrobiona jestem. Tak mi zeszlo. Pranie pare turek zrobilam bo schlo migiem. zmienilam posciel, zrobilam faszerowane papryczki na 2 dni i mase innych rzeczy. Acha bylam na cmentarzu no i obowiazkowo podlewanie:P Och Orsejko bede Ci zazdroscic. Tylko ze ja juz kapituluje i przestaje podlewac:O Na dodatek chyba uschla mi kula bukszpanowa. Szkoda bo byla duza, miala 18 lat:O W czasie mojego wyjazdu malzyk cos za malo podlewal:( Jestem padnieta. Zaraz ide w poduchy. Trzymajcie sie zdrowo. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziewczątka;) Wstajemy, wstajemy...i pijemy kawunię ...albo herbaciątko, albo inusię... Do tego chałka z masełkiem musi wystarczyć ...😍. Do remontu wynajęłam sobie fachowca. Nie chcę, zeby mi po jakimś czasie wszystko odpadywało albo się łuszczyło po ścianach. Jeszcze jutro i korytarzyk będzie git. A ganek i łazienka dopiero w połowie sierpnia, ponieważ...wtedy będą gotowe okna, które są niewymiarowe, robią na życzenie więc muszę poczekać ;). Buziaczki dla czytelniczek i miłego dnia życzę. Bastylko...szkoda kuli bukszpanowej...może jeszcze nie uschnie :(. Papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) dorix.. dziękuję za kawunie pyszna a jak pachnie :) chałeczke bardzo lubie ale zjem bez masełka ja jestem dziwoląg nie jadam masła na kanapki daje tylko wedliny i coś tam ale masła nie ..natomiast moje dziecko nawet pod pasztet nasmaruje masło :) no ale jak tak lubi i smakuje to niech je :) Zulka ..wiem że u ciebie jest ta Słowinka chyba tak dobrze pamiętam ? u nas też już jakiś czas jest ten nowy ..my zawsze do Drzonkowa ...jeżdziliśmy ale teraz tu :)ja to na te solanki jedynie :) terix.. i jak tam kocie dzieci się mają ? Plotka .. gdzie jesteś ? Vanilka ...to samo ? majka ..ty doigrasz się tą nieobecnością jak pojade do ciebie to zobaczysz jak dupsko złoje .. Bastylko... u ciebie tez tak daje .ja jeszcze nie mam deszczowni ale mam zamiar coś takiego sobie zamontować :) Fruwająca a... co u ciebie dlaczego milczysz ? Teklo.. obiecalaś że bedziesz z nami a tymczasem :O daj znać jak dojechałaś to wtedy będziemy spokojne że po prostu urlopujesz dobrze :O Beatulka ... a jak tam teściowa ? milusiego dnia kochane u mnie zar z nieba się leje ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam o urlopowiczkach Daisy ....tylko fotki nie zapomnij nam zrobić ale nie tylko Pragi ale i ciebie w Pradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix dzięki za kawę👄 bardzo chętnie sięgam:D Lubie remonty, zmiany, ale nie lubię sprzątania po remoncie. Kurz wchod******ażdą szparę i właściwie całe mieszkanie do sprzątania generalnego:P Maluchy już wychodzą z szopki i bardzo chętnie przychodzą do michy:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co złego jest w słowach w c h o d*************** ż d ą s z p a r ę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. A ja znowu siedze w zaciemnieniu z wentylatorem(dlatego robie bledy ) Na dodatek nie mozna rozwinac markiz, bo wieje porzadny wiatr. Wiaaterek niby dobra rzecz ale ten nawiewa tylko gorace powietrze z asfatlu. Ciezkie jest lato w miescie. Vanilko nic nie dotarlo:( Dzisiaj zrobilam bardzo pozyteczna rzecz. Uporzadkowalam posciele i wyrzucilam( do konteneru) 4 zmiany czyli 8 sztuk. A w szafie przeluznilo mi sie tylko troche:O To blad gromadzic tyle poscieli. W szafie napchane niemilosiernie. Posciel zuzywa sie wolno. A chcialo by sie miec modne-nowe wzory. Dlatego tez postanowilam ze wyrzuce jeszcze troche. Po prostu jak bede zmieniac posciel, brudna wyrzuce, albo potne na scierki, choc i scierki wole te gotowe. Nie chce myslec o szafce na strychu, z firankami, obrusikami i chyba tez posciela:O Trzeba bedzie cos z tym zrobic. I z butami z piwnicy. Postanowilam sobie ze tego lata uporzadkuje te sprawy. Jeszcze rok dwa i zabraknie mi sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×