Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Ha nie widzę swojego wpisu!. Czyżbym zaczęła nową stronkę?. A nie byle jaka by ona była bo pierwsza w nowej setce;) Jeśli tak to nie herbatkę trzeba mi stawiać a coś mocniejszego.;Zatem zapraszam na Cydr i własnej roboty nalewkę z czarnej porzeczki.;Fakt powinna jeszcze postać by dojrzeć ale taka okazja więc,,naruszym,,hi,hi ten proces. Zapraszam UUUUUUUUUUUU VVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 🖐️ ❤️ Daisy fajną stronke otworzyłaś ;) a Zulka "setkę" ;) No to wypijam sporą ilość domowej nalewki mniam :classic_cool: pychota Niedziela zmienna była - troche slońca troche czarnych chmur. Od jutra mam dwutygodniowy pakiet zabiegów jak co jesień - więc niestety czasu będe miała jeszcze mniej :O Mam utrudniony dostęp do komputera :O to już pisałam - więcej powiedzieć nie moge W piątek jade na 3dniowy plener do Zawoi. Może październik będe miała spokojniejszy :O 🌻 wczoraj chciałam zrobić wpis i doopa :O nie zdążyłam - zapisało mi sie w notatniku to, więc wklejam: "Piękne było lato - już dawno tak fajnego lata nie mieliśmy i nastaje równie piękna jesień. U mnie troche popaduje ale jest też dużo słońca i zaczyna być złoto i pachnąco. Dorix ❤️ Morfeusz czy Orfeusz wsjo ryba i ten chłop i ten chłop. Obaj moga do snu utulić - a wiesz, że mam patent żeglarski? Robiłam w Centralnym Ośrodku Żeglarskim w Trzebieży :P za młodu oczywiście :D Ale ja i mój syn który też ma uprawnienia moglibyśmy już robić za załoge jachtu np na Bałtyku. Ja jako majtek bo to przywilej mojego wieku :D Daisy - marzenia dobra rzecz. Może kiedyś sie spotkamy - ale nie wypominając właśnie Ty opuściłaś dwa razy spotkanie w sporym gronie Syrenek :P:P:P To jest dowód na to że "szczęście trzeba łapać za ogon i dusić jak cytryne" bo potem może juz okazji nie być. Mam taki wpis w moim sztambuchu z podstawówki ;) Terixiu - mnie też rozbawił Twój foch ;) :D. Fajnie i dowcipnie to ujęłaś ❤️:D Orsejko - miłego wypadu na łono życzę Ci 🖐️ ❤️ 🌻" To było w sobote a dzisiaj tylko dopisać moge, że ciesze się z powrotu BeTulki ❤️ i żebyście uważały na siebie bo wirusowe zapalenie gardła grasuje wszędzie Po niedzieli zaszczepiam sie p grypie. Acha! spotkanie z Australią było super, był straszny upał i spędziłyśmy troche czasu w kawiarni z klimą bo inaczej nie dałoby sie spokojnie pogadać :D Pozdrawiam Was Dziewczynki i do następnego razu ;) ❤️ ❤️ ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnym wieczorkiem :) Teklo, mój Przyjaciel ostatnio trenował dwa tygodnie w Trzebieży, jutro wypływa na pełne morze ze Świnoujścia :) Nie bardzo rozumiem ten sport, ale wiem , że z pasjami się nie walczy, więc spoko. Poczekam trzy tygodnie na powrót :D Dziewczyny, wieczorami czuć zbliżającą się jesień. Ja się nie szczepię bo nigdy tego nie robiłam i dziękować Bogu jakoś grypa mnie się nie ima... Wczoraj mój syn umalował łazienkę w miejscach gdzie nie ma kafelek. I dziś do południa całe spędziłam pucując wszystko co się wtam znajduje. Nie za wiele odpoczęłam. Za chwilkę idę w bety. Pozdrawiam Was wszystkie. Chore przytulam. Spokojnej nocy, kochane kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie ...kawunia podana (_)_)(_)(_)(_)(_) zapraszam wszystkie .. Zulka dzisiaj twoje święto 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 bukiecik jest teraz zyczonka :)STO LAT KOLEZANKO NASZA KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!! teraz cię pozwolisz pocmokam 👄👄👄.. wszystkim milusiego dnia ... Teklo nigdzie nie wybyłam pogoda u mnie była paskudna :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zuleczko STO LAT 🌻 Ja dalej jestem leworęczna,więc tylko pomacham łapka Pogoda u mnie ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pomacham dwiema łapkami Ploteczko 🖐️ Witam - Orsejko za kawunie buziak 👄 U mnie słonecznie, w łykend też nigdzie nie byłam, w niedziele mieliśmy rodzinny obiad i coś w rodzaju świętowania nowej pracy dziecka ;) Zuleczko - z okazji Twoich Urodzin Życzenia Najlepsze, Najweselsze i Najgorętsze i Najzdrowsze :D❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I nie krygować się Dziewczynki - urodziny nawet setne to nie powód do wstydu, więc dziwię się jak niektórzy robią z tego problem. Lata lecą ale my jesteśmy coraz lepsze i coraz wartościowsze, z mądrością jakiej młodzi nie mogą nawet mieć. Pozdrawiam pięknie Czytelnię i miłego dnia życzę 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane, dziękuję Wam serdecznie za pamięć i piękne życzenia 👄❤️ Teklo masz rację, że tak właśnie trzeba myśleć:) ja muszę jeszcze to przepracować;):P i powtarzać sobie co dnia, że już nie głupia, a jeszcze nie szpetna jestem;);):P:P Teklo uchyl rąbka tajemnicy, kto blokuje Ci kompa, plissss Orsejko byłam wczoraj na wystawie psów, takich jak Twój O nie widziałam, ale tych ras było tyle, że oczopląsu można było dostać Terix jak tam foch? zjedzony?;) wracaj do czytelni i opowiadaj co teraz czytasz Ploteczko to do kiedy gips nosisz? Vanilia piekłaś może coś jeszcze dla seniorów? Betulka dziś pewnie przechodzisz szok pourlopowy;), może zajrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy o rany, nigdy takiej nazwy ziemniaka nie słyszałam nawet, u nas na rynku króluje wineta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ze mnie kiepska gospodyni;) stawiam ciacho śliwkowe - samodzielnie spieczone podoba mi się to Plotkowe określenie:) ################## i i likier kawowy, typu latte machiato, dla mnie pycha YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYyyyy zatem bardzo proszę, częstujcie się, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i machnęłam się, powinnam napisać niegłupia, i nieszpetna, bo to przymiotniki, które z nie piszemy łącznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko Twoje ciacho śliwkowe super, nie wiem czy upikłaś to z jogurtem? Zulko ja juz nie patrze na kalendarz wcale.Aby do przodu. Zulko chodze co piatek i zdejmuja mi gips i znowu zakładaja,jak zdejma poruszenie ręka i ból wraca.Takze w piatek mam znowu kontrole,nie wiem co będzie czy mi zdejma,ale lekarz ostatnio powiedził ze leczenie długie i oby obyło sie bez operacji. Poedział ze ściegna zostały uszkodzone.Dzisiaj zapisałam sie na zabiegi ,mam od 2 listopada. Teklo a jakie masz zabiegi? Czy masz cwiczenia na wyciągu?To lubię.lubię bardzo,machanie kopytkami. Daisy my juz drugi rok mamy czerwone kartofle, mi smakują. Orsejko czy cos jeszcze przetwarzasz do słoików? Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki korzystające ze skypa,napiszcie czy u Was działa?Bo u mnie od kilku dni tylko się kręci kólko skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Kochana ZULKO❤️🌼❤️🌼 W dniu urodzin wszystkiego naj, najlepszego! Zdrowia szczescia pociechy z malzyka:) 100 Lat Zulka! I jeszcze napisze ze do "szpetoty" to Tobie daleko:) I do starosci tez. Dla kobiety to najfajniejszy wiek. Czestuje sie sliwkowym. Jeszcze jeden kawalek zaraz zjem na kolacje, do rosolu ktory gotuje na jutro:P Dzisiaj z poniedzialku pracowalam. Probowalam troche ogarnac ogrodek. Co z tego kiedy szkoda mi wyrywac, scinac:O Teraz kiedy minely upaly wszystko ozylo i tak ladnie kwitnie. Ale wiem ze nie moge czekac na ostatnia chwile. W przyszlym tygodniu wyjezdzam na urlopik. A w pazdzierniku moze byc roznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko nie wiem czy skypa dziala. Ja zainstalowalam co prawda ale nie korzystam z tego wynalazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ten zespol ktory robil tyle halasu to Uriah Heep. Sprawdzilam w gazecie:P Na dniach musze udac sie do SPA:O Mam talon ktory dostalam 3 lata temu na urodziny:O Kupiony w polowie pazdziernika. Za dwa tygodnie uplywa termin waznosci i musze wykorzystac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlam pare razy czerwone kartofelki. Ale nie wiem juz jak smakuja? Musze kupic i przypomniec sobie smak. Pewnie fajnie beda wygladac w salatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane! Dajcie mi jeszcze jeden dzień - dzisiaj jak słusznie Zulka zauważyła przeżywam pourlopowy szok :-O. Nie mogłam rano wstać i cały dzień się b. źle czuję 😭. I jeszcze na brodzie wyskoczyła mi opryszczka :-(. Jutro będzie lepiej! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Zulko. Wszystkiego najpiękniejszego, spełnienia marzeń 👄. Właśnie skończyłam piec ciasta dla kolegi na jego jutrzejsze imieniny w biurze. Jestem padnięta. Wpadłam Was pozdrowić , oznajmić, że jutro mam sprawę spadkową w sądzie i życzyć wszystkim dobrej nocy. Ciągle żyję na najwyższych obrotach. To już nie jest normalne, muszę nad soba popracować. Papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hłe hłe :P ja też jestem :P Ploteczko - mam pole magnetyczne na lędźwie, lampy na cały kręgosłup, lasery na oba kolana i masaż kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego. Nóżkami i łapkami fikam na gimnastyce :P - od 1 września chodzę jak zwykle :) od 20 lat ;) Dzisiaj dałam z siebie wszystkie poty ale za to czuje bosssko :D:D:D Zulko ❤️- wszystkiego spróbuję: i ciacho ze śliwkami mniam :classic_cool: i likier kawowy mniam :classic_cool: Pozdrawiam Was Dziewczynki Cieszy mnie jesień - czym starsza jestem tym bardziej mnie cieszy. Ale najbardziej cieszy mnie fakt, że jesień nie wpędza mnie w depresje jak to za młodych lat ciągle miałam :D:D:D Coraz więcej refleksji, zadumy i coraz więcej przyjemności życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz Kuczoka "Spiski" ;) Wszystkim zdrowym i tym boleściwym buziaki na dobranoc posyłam i oddalam się lekko kołysząc biedrami bo ten likier wcale taki słaby nie był....:P:P:P la la la la la la !!!! trala la la u ha ha! łodiridi łodiridi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Ploteczko - spoko spoko - korzystam ze skype codziennie. Dzisiaj miał jakąś awarię - nie można się zalogować a jak się już udaje to ciągle się łączy i łączy a połączenia zrywane są. Jutro może się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam z goraca kawusia,zapraszam Teklo juz dzisiaj działa skyp.Wreszcie moge pogadac. Myslałam ze to cos u mnie sie stało. Bastylko ja nic nie robie w ogrodzie bo nie mam jak.na wiosne wykopałam narcyzy by przesuszyc i teraz musze jakos wsadzic do ziemi.Była córka w sobote ale nie miałysmy czasu,rano zakupy z synem,potem jakies gotowania i dzien mignął ,az nie wiem kiedy.Nic nie robione mam w ogrodzie tzn wykopane buraki.Pealrgonie wisza na balkonie,troszke rozdaje sasiadkom ze skrzynkami aby sie pozbyć. Takze daleko mi do jesieni w ogrodzie. Bastylko jak ja Ci zazdroszcze urlopu.oby przeszedł spokojnie. Bastylko czerwone kartofle maja tylko skórke czewona a w środku żółte. Teklo fajnie ze lubisz chodzic na gimnastyke i na zabiegi.Ja tez po ostatnich trafionych n abiodro zabiegach po raz pierwszy byłam zadowolona z zabiegów.teraz czekam na reke na zabiegi.Miałam wypisane krio ale termin wrzesien 2016 rok,więc zrezygnowałam z zabiegów krio.Prywatnie tez nie mozna nigdzie zrobic.Szkoda mi troche bo kiedys chodizłam prywatnie i bardzo mi pomagaly te własnie zabiegi. orsejko moze jestes z tych rannych wiec chodz na kawe.Zaraz Tekla przyjdzie z czyms konkretnym na snaidanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ploteczko 🖐️ podaje jesienne śniadanko http://www.zwidelcem.pl/wp-content/uploads/2013/12/moment3.jpg I życze smacznego Plotko - nie specjalnie lubie zabiegi bo mam dwa tygodnie "uwiązane". Ale dobrze mi robią, z roku na rok procentują dobrą kondycją a to mnie tak cieszy, że chodze i nie marudze ;) Szkoda że zrezygnowałaś z krio. A może jednak sie rozejrzysz prywatnie? niektóre gabinety rehabilitacji albo kosmetyczne mają takie małe aparaty do krio U mnie dzisiaj bezchmurnie Mam do zrobienia drobne zakupy przed zabiegami więc zjadam śniadanie i już mnie nie ma Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Plotko dzieki za kawunie 👄 Teklo.. tobie za sniadanie 👄 Od samego rana pracowalam na komp.😠 wczoraj coś się przyczepiło jak oglądałam strony z urządzaniem kuchni z pokojem ...bo mamy taki zamiar z M ..i złapłam :O ale juz ok .usunełam ..potem mialam klopot z przywroceniem ale zrestowałam i jestem :D patrzyłam na podlogi i mam zamiar takie coś sobie zafundować http://allegro.pl/plytki-podlogowe-gres-drewnopodobne-114x20-polysk-i4938349362.html na calość tej kuchni z aneksem tak to się chyba nazywa :) ..cena jest powalająca ale efekt jeszcze bardziej ..widziałam już u bratanicy bosko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×